تخفیف تا
0 ٪
هتل سینا مشهد
مشهد خیابان آزادی
نزدیکی به حرم : 5 دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  90,000 تومان
هتل سینا مشهد در فاصله 5 دقیقه ای از حرم امام رضا توانسته نظر مسافران و رائران زیادی را جلب کند
تخفیف تا
24 ٪
هتل صدرا مشهد
چهاراه دانش خیابان شهید حنایی حنایی 4
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  5   از 1 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
 هتل صدرا مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می‌باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است این هتل با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد  در حال حاضر هتل صدرا مشهد از میهمانان خود فقط به صورت فولبرد با صبحانه و ناهار و شام از میهمانان خود پذیرایی خواهد کرد.
تخفیف تا
40 ٪
هتل بسطامی مشهد
خیایان اندرزگو کوچه خامنه ای کوچه حمام برق
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 2 رای 
 شروع قیمت  150,000 تومان
هتل بسطامی مشهد یکی از هتل های مشهد می باشدکه با امکاناتی متفاوت در فاصله ۶۲۰ متری باب الجواد (ع) حرم مطهر رضوی و با زیربنایی حدود ۳۲۰۰ متر مربع دارای ۵۴ اتاق با حمام و پارکینگ اختصاصی در سال ۱۳۹۵ افتتاح گردید. هتل بسطامی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می‌باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع)واقع شده و با زیربنایی حدود ۳۲۰۰ مترمربع و۵۴ اتاق شروع به کار نموده است.
تخفیف تا
54 ٪
هتل کاکتوس مشهد
امام رضا 8
نزدیکی به حرم : سه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  180,000 تومان
هتل کاکتوس مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است , این هتل با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد .هتل کاکتوس مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می‌باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است این هتل با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد . در حال حاضر هتل کاکتوس مشهد از میهمانان خود فقط به…
تخفیف تا
38 ٪
هتل آوازه مشهد
مشهد - خیابان اندرزگو 2
نزدیکی به حرم : پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  0   از 0 رای 
 شروع قیمت  200,000 تومان
هتل دو ستاره آوازه مشهد، با موقعیت مکانی مناسب و در فاصله نزدیک حدود ۱۰ دقیقه ای با حرم امام رضا قرار دارد .از امکانات هتل آوازه میتوان به داشتن پارکینگ، اینترنت ، رستوران و صندوق امانات نام برد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل ایساتیس مشهد
مشهد- خیابان امام رضای 35
نزدیکی به حرم : بیست و چهار دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.7   از 5 رای 
 شروع قیمت  140,000 تومان
هتل ایساتیس یکی از هتل‌های نوساز دو ستاره شهر مشهد است. این هتل در بلوار امام رضا احداث شده است. هتل ایساتیس با امکانات رفاهی نظیر تهویه مطبوع اتاق‌ها، طراحی و معماری چشم نواز، لابی مجلل و رستورانی با طبخ غذاهای ایرانی خوش طعم ایرانی بوده و آماده پذیرایی و خدمت‌رسانی به زائرین گرامی حضرت ثامن الحجج (ع) است.این هتل واقع در خیابان امام رضا ۳۴ با خدمات صبحانه و نهار و شام به صورت منوی باز میباشد.
تخفیف تا
39 ٪
هتل ابریشم مشهد
مشهد - خیابان امام رضا 2
نزدیکی به حرم : دو دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  1.8   از 3 رای 
 شروع قیمت  240,000 تومان
هتل ابریشم مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است , این هتل با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد . هتل ابریشم مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می‌باشد که با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است این هتل با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد .
تخفیف تا
42 ٪
هتل پارس آوا مشهد
مشهد،خیابان امام رضا 11 جنب هتل ارگ
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.2   از 11 رای 
 شروع قیمت  140,000 تومان
هتل پارس آوا مشهد یکی از هتل های مشهد با فاصله بسیار کم از حرم مطهر در خیابان امام رضا (ع) مشهد واقع شده است و از سال 1392 شروع به کار نموده است و از جمله هتل های مشهد تازه تاسیس به شمار می رود. هتل پارس آوا مشهد  یکی از هتل های مشهد با فاصله بسیار کم از حرم مطهر در زیباترین خیابان ایران (امام رضا) مشهد واقع شده است و از سال 1392 شروع به خدمت رسانی به زائرین محترم نموده است .
تخفیف تا
0 ٪
هتل آرمیتاژ مشهد
خیابان طبرسی
نزدیکی به حرم : 10 دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4   از 1 رای 
 شروع قیمت  245,000 تومان
هتل آرمیتاژ مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های چهار ستاره مشهد می باشد این هتل دارای دو برج متصل به هم میباشد که این هتل را به دو بخش تجاری و مسکونی تبدیل میکند که در بهترین موقعیت مشهد مقدس و در نزدیکی حرم نیز واقع گردیده است. این هتل افتخار دارد میزبان مهمانان و زائران گرامی بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع)  باشد. فاصله تا آرامگاه فردوسی  (۳۴ کیلومتر و ۹۸۱ متر) فاصله تا آرامگاه خواجه ربیع (۷ کیلومتر و ۴۷۳ متر)
تخفیف تا
40 ٪
هتل ارم مشهد
مشهد - خیابان امام رضا (ع)- پایانه مسافربری
نزدیکی به حرم : سی و شش دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.8   از 3 رای 
 شروع قیمت  180,000 تومان
هتل ارم مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل در نزدیکی پایانه مسافربری مشهد واقع گردید است. این هتل دارای امکانات رفاهی مناسبی می باشد و آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین گرامی علی بن موسی الرضا (ع) می باشد. فاصله تا حرم: 9 دقیقه با ماشین (۲٫۹ کیلومتر) فاصله تا حرم: 36 دقیقه پیاده (۲٫۹ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 9 دقیقه با ماشین (۲٫۹ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 36 دقیقه پیاده (۲٫۹ کیلومتر)
تخفیف تا
0 ٪
هتل زمزم مشهد
خیابان شیرازی
نزدیکی به حرم : پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  195,000 تومان
هتل زمزم مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل در نزدیکی حرم مطهر رضوی واقع گردیده . این هتل دارای گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری است، و آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین گرامی می باشد. فاصله تا بازار رضا  (۴۴۷ متر) فاصله تا بقعه تاریخی امام زاده یحیی  (۵۶ کیلومتر و ۳۲۰ متر) فاصله تا پارک میرزا کوچک خان (۴۶۷ متر
تخفیف تا
0 ٪
هتل طوبی مشهد
مشهد - خیابان شیرازی - شیرازی 3 کوچه ملاهاشم
نزدیکی به حرم : سه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.3   از 2 رای 
 شروع قیمت  100,000 تومان
هتل طوبی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل در نزدیکی حرم مطهر رضوی واقع گردیده . این هتل دارای گواهینامه استاندارد کیفیت خدمات گردشگری است، و آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین گرامی می باشد.
تخفیف تا
52 ٪
هتل طبرستان مشهد
مشهد - خیابان شیرازی
نزدیکی به حرم : چهار دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.9   از 8 رای 
 شروع قیمت  170,000 تومان
هتل طبرستان مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد این هتل درنزدیکترین موقعیت به حرم مطهر یعنی باب الجواد واقع گردیده است این هتل افتخار دارد میزبان مهمانان و زائران گرامی بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع)  باشد. فاصله تا حرم: 7 دقیقه با ماشین (۱٫۲ کیلومتر) فاصله تا حرم: 4 دقیقه پیاده (۰٫۳ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 10 دقیقه با ماشین (۲٫۲ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 19 دقیقه پیاده (۱٫۶ کیلومتر)
تخفیف تا
0 ٪
هتل شهریار مشهد
امام رضا 8
نزدیکی به حرم : پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 1 رای 
 شروع قیمت  145,000 تومان
هتل شهریار مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد این هتل در ۵ طبقه دارای لابی ، رستوران ، لاندری ، مینی بار ، کافی شاپ و روم تاکسی سرویس ۲۴ ساعته ، اینترنت پر سرعت بیسیم ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، پاور سوئیچ و آسانسور ، افتخار دارد میزبان مهمانان و زائران گرامی بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) می باشد. فاصله تا پارک میرزا کوچک خان (۶۵۸ متر) فاصله تا حرم ورودی باب الرضا (۷۱۱ متر)
تخفیف تا
12 ٪
هتل پانیذ مشهد
مشهد - خیابان امام رضا(ع)
نزدیکی به حرم : هجده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.3   از 2 رای 
 شروع قیمت  150,000 تومان
هتل پانیذ  مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل دارای 38 اتاق ، سوئیت یک خوابه ، دو خوابه ، رستوران ، کافی شاپ ، پارکینگ و تورهای یک روزه ویژه گردشگری در شهر مشهد می باشد .هتل پانیذ به اندازه 20 دقیقه پیاده روی ، از حرم فاصله دارد.فاصله هتل پانیذ تا فرودکاه با خودرو35 دقیقه وتا راه اهن 15 دقیقه است. فاصله تا بازار رضا: (۱٫۳ کیلومتر) فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور:  (۲٫۹ کیلومتر) فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: (۲۱٫۰ کیلومتر)
تخفیف تا
0 ٪
هتل نگین مشهد
مشهد - خیابان طبرسی- کوچه نوغان
نزدیکی به حرم : ده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.5   از 3 رای 
 شروع قیمت  0 تومان
 هتل نگین مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد این هتل در فاصله ی 300 متری از حرم مطهرثامن الحجج (ع) واقع گردیده است . این هتل با اهداف برنامه ریزی برای تامین نیازهای زائران ومهمانان ایجاد یک مجموعه مناسب اقامتی در نزدیکی حرم با طراحی نوین مکان مناسبی برای مسافران محترم  فراهم آورده است . فاصله تا حرم: 5 دقیقه با ماشین (۱٫۷ کیلومتر) فاصله تا حرم: 27 دقیقه پیاده (۲٫۲ کیلومتر)
تخفیف تا
0 ٪
هتل خاور مشهد
چهارراه دانش
نزدیکی به حرم : نه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  140,000 تومان
هتل نور مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل در فاصله ی 300 متری از حرم مطهرثامن الحجج (ع) واقع گردیده است . این هتل با اهداف برنامه ریزی برای تامین نیازهای زائران ومهمانان ایجاد نموده است.هتل خاور مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد این هتل با پرسنلی فعال به صورت شبانه روزی در خدمت میهمانان  وزائرین محترم می باشد . لابی هتل خاور با محیلی زیبا ، وسیع و آرام برای میهمانان گرامی طراحی و در اختیار آنهاست .
تخفیف تا
69 ٪
هتل ادریس مشهد
میدان بیت المقدس
نزدیکی به حرم : دو دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.3   از 4 رای 
 شروع قیمت  110,000 تومان
هتل ادریس  مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل در نزدیکترین موقعیت به حرم با دو دقیقه پیاده روی واقع گردیده است واین هتل با داشتن کادری مجرب آماده پذیرایی از زائرین علی بن موسی الرضا(ع) می باشد.  هتل ادریس در سال 1374 در هشت طبقه با 71 واحدآپارتمان وظرفیت 210 نفر احداث گردیده است.هتل ادریس برای میهمانانی که با خودرو شخصی به هتل مراجعه می کنند پارکینگ بزرگ و مجهزی را طراحی نموده است.
تخفیف تا
0 ٪
هتل قدس مشهد
اندرزگو
نزدیکی به حرم : دو دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 2 رای 
 شروع قیمت  185,000 تومان
هتل قدس مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل روبروی باب الجواد حرم مطهررضوی واقع گردیده است و با داشتن کادری آموزش دیده آماده پذیرایی از مهمانان و زائرین گرانقدر می باشد.  
تخفیف تا
0 ٪
هتل فرید مشهد
احمد اآباد
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  78,000 تومان
هتل فرید  مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل در بهترین موقعیت شهر مشهد واقع گردیده، وامكان دسترسی آسان و سریع را به جاذبه های مختلف شهر مقدس مشهد فراهم می آورد. فاصله تا مجتمع زیست خاور (۱ کیلومتر و ۳۴ متر) فاصله تا مجتمع الماس شرق (۸ کیلومتر و ۱۹۰ متر) فاصله تا بازار بین المللی سپاد (۸ کیلومتر و ۱۹۲ متر) فاصله تا مجتمع تجاری پروما (۵ کیلومتر و ۹۹۲ متر) فاصله تا برج تجاری آلتون (۱ کیلومتر و ۵۸۹ متر)
تخفیف تا
21 ٪
هتل فرهاد مشهد
مشهد - خیابان امام رضا(ع) 29
نزدیکی به حرم : بیست و هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.1   از 11 رای 
 شروع قیمت  150,000 تومان
هتل فرهاد مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد این هتل در نزدیکی بارگاه ملکوتی امام رئوف علی بن موسی الرضا(ع)واقع شده و با كادری مجرب و آموزش دیده و شامل واحدهای اقامتی مجهز به امكانات و استاندارهای روز آماده پذیرایی از میهمانان گرامی  و زائرین ارجمند می باشد. فاصله تا سد طرق (۱۵ کیلومتر و ۷۵۹ متر) فاصله تا پارک باباقدرت (۳ کیلومتر و ۱۴۹ متر) فاصله تا آرامگاه خواجه مراد (۱۷ کیلومتر و ۵۰۴ متر)
تخفیف تا
47 ٪
هتل فردیس مشهد
مشهد - خیابان امام رضا(ع) 18
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 2 رای 
 شروع قیمت  150,000 تومان
هتل فردیس مشهد یکی از هتل های دو ستاره مشهد می باشد که در فاصله بسیار کم از حرم امام رضا(ع) واقع شده است.این هتل با پرسنلی مجرب آماده پذیرایی از میهمانان و زائرین امام هشتم (ع)می باشد . هتل فردیس مشهد در خیابان امام رضا 18 در 5 طبقه احداث گردیده است.هتل فردیس مشهد  فاقد پارکینگ می باشد.هتل فردیس مشهد دارای لابی زیبا با فضایی بزرگ طراحی شده است. لابی هتل فردیس محل مناسبی برای  اوقات فراغت میهمانان می باشد.
تخفیف تا
0 ٪
هتل بستان مشهد
مشهد - خیابان اندرزگو
نزدیکی به حرم : هشت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.7   از 14 رای 
 شروع قیمت  378,400 تومان
هتل بستان مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که مجهز به اتاق 2تخته, آپارتمان 1 خوابه , آپارتمان 2 خوابه و دارای امکانات لابی, اینترنت در لابی, رستوران, پارکینگ سرپوشیده, آسانسور, تاکسی سرویس است . این هتل با کادری مجرب آماده پذیرایی از مهمانان و زائرین گرانقدر علی بن موسی الرضا (ع) می باشد. فاصله تا حرم: 4 دقیقه با ماشین (۰٫۸ کیلومتر) فاصله تا حرم: 8 دقیقه پیاده (۰٫۶ کیلومتر)
تخفیف تا
52 ٪
هتل امیر کبیر مشهد
مشهد - چهارراه شهدا
نزدیکی به حرم : سه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 4 رای 
 شروع قیمت  206,000 تومان
هتل امیرکبیر مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل درنزدیکی باغ و آرامگاه نادری در مشهد واقع شده است.هتل امیرکبیر مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد. این هتل درنزدیکی باغ و آرامگاه نادری واقع شده است. امکانات این هتل شامل یخچال ، تلویزیون ،سرویس فرنگی و ایرانی ، کافی شاپ، خدمات خانه داری است .
تخفیف تا
0 ٪
هتل امیر مشهد
چهارراه شهدا
نزدیکی به حرم : نه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.8   از 2 رای 
 شروع قیمت  130,000 تومان
هتل امیر مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که این هتل از قدیمی ترین هتل های مشهد و در فاصله ای  كمتر از 250 متر تا حرم مطهر واقع شده است این هتل در مقابل باغ و آرامگاه نادر شاه می باشد. هتل دارای 3 طبقه و 56 باب اتاق آماده ارائه خدمات به زائرین گرامی می باشد.امکانات هتل شامل رستوران ، کافی شاپ ، لاندری ، اینترنت پر سرعت بی سیم ، پارک بازی کودکان ، صندوق امانات ، خدمات خانه داری و نمازخانه است .
تخفیف تا
0 ٪
هتل آفریقا مشهد
میدان 17 شهرویور
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.3   از 3 رای 
 شروع قیمت  139,000 تومان
هتل آفریقا مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد این هتل در نزدیکی بازارهای خرید 17 شهریور واقع شده است.هتل آفریقا مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که دارای 52 باب اتاق دو تخته ، سه تخته ، چهار تخته ، سوئیتهای یك خوابه ، دو خوابه و كانكت اینترنت وایرلس، رستوران ، كافی شاپ با ارائه خدمات  شبانه روزی می باشد این هتل در نزدیکی بازارهای خرید 17 شهریور واقع شده است.
تخفیف تا
0 ٪
هتل آذربایجان مشهد
چهارراه شهدا
نزدیکی به حرم : شش دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 2 رای 
 شروع قیمت  250,000 تومان
هتل آذربایجان مشهد یکی از هتل های مشهد و ازهتل های دو ستاره مشهد می باشد که جزو هتل های متوسط مشهد است و با امکانات مناسبی در خدمت زائرین گرامی علی بن موسی الرضا (ع) می باشد . فاصله تا پارک ملت 10 کیلومتر فاصله تا جاده شاندیز 23 کیلومتر فاصله تا باغ وحش وکیل آباد24 کیلومتر فاصله تا راه اهن 2 کیلومتر فاصله تا فرودگاه 10 کیلومتر
تخفیف تا
55 ٪
هتل توکل مشهد
مشهد ، خیابان فدائیان اسلام 1
نزدیکی به حرم : بیست و پنج دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.3   از 2 رای 
 شروع قیمت  89,000 تومان
هتل توکل مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد. این هتل دو ستاره در خیابان فدائیان اسلام قرار دارد و حدود 25 دقیقه پیاده و 15  دقیقه با ماشین تا حرم مطهر فاصله دارد. فاصله تا سد طرق (۱۵ کیلومتر و ۷۵۹ متر) فاصله تا پارک باباقدرت (۳ کیلومتر و ۱۴۹ متر) فاصله تا آرامگاه خواجه مراد (۱۷ کیلومتر و ۵۰۴ متر) فاصله تا فرودگاه بین المللی (۶ کیلومتر و ۶۵۰ متر)
تخفیف تا
0 ٪
هتل پارسه مشهد
مشهد.خیابان دانش غربی - کوچه کامیاب
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.3   از 2 رای 
 شروع قیمت  190,000 تومان
هتل پارسه مشهد هتلی دو ستاره در فاصله 20 دقیقه ای حرم مطهر حضرت رضا (ع) واقع شده است . این هتل با داشتن 2 نوبت سرویس رفت و برگشت به حرم , صبحانه به صورت بوفه , ناهار با منوی 12 نوع غذا به صورت انتخابی و شام با منوی 10 نوع غذا آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد. ضمنا هتل پارسه مشهد با داشتن 46 اتاق با داشتن امکاناتی بی نظیر آماده خدمات دهی به زائرین حضرت رضا (ع)  می باشد.فاصله تا پارک ملت (۸ کیلومتر و ۲۳۱ متر)
تخفیف تا
37 ٪
هتل مرمر مشهد
مشهد ، خیابان امام رضا 8 - چهار راه سوم
نزدیکی به حرم : هفت دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  2.5   از 3 رای 
 شروع قیمت  160,000 تومان
هتل مرمر مشهد یکی از هتل های دو ستاره مشهد است که  تازه تاسیس می باشد و در خرداد سال  1393 افتتاح شده است . هتل مرمر مشهد در شش طبقه دارای اتاق های دوتخته،سه تخته،چهارتخته و پنج تخته می باشد.هتل مرمر با فاصله بسیار کم از حرم مطهر و اتاق های تمیز و نوساز محل مناسبی برای اقامت در مشهد می باشد.هتل مرمر صبحانه , ناهار و شام را با منوی غذایی با تنوع بسیار زیاد ارائه می کند و فست فود هم در منوی شام وجود دارد.
تخفیف تا
17 ٪
هتل هرند مشهد
مشهد ، خیابان امام رضا - ضلع جنوبی فلکه آب
نزدیکی به حرم : چهار دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3   از 7 رای 
 شروع قیمت  149,000 تومان
هتل هرند مشهد از جمله هتل های مشهد است که در نزدیک ترین خیابان های منتهی به حرم امام رضا واقع شده است.هتل هرند مشهد در یکی از نزدیک ترین خیابان های منتهی به حرم امام رضا واقع شده و با داشتن منوی غذایی انتخابی و صبحانه بوفه آمادگی پذیرایی از میهمانان و زایرین بارگاه مطهر رضوی را دارد. فاصله تا بازار رضا  (۳۰۰ متر) فاصله تا مصلی تاریخی مشهد  (۲ کیلومتر و ۸۰۶ متر) فاصله تا بقعه تاریخی امام زاده یحیی  (۵۶ کیلومتر و ۲۰۹ متر)
تخفیف تا
29 ٪
هتل دانشور مشهد
مشهد.خیابان شهید چمران
نزدیکی به حرم : سیزده دقیقه با خودرو
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 1 رای 
 شروع قیمت  170,000 تومان
هتل دانشور مشهد یکی از هتل های بسیار آرام و شیک با اتاقهای بزرگ و زیبا و نوساز دارای امکانات و خدمات رفاهی بسیار مطلوب که در نوع خود بی نظیر میباشد یکی از مزیت های این هتل نزدیک بودن به مرکز خرید بزرگ لباس و پوشاک میباشد ضمنا سرویس به حرم این هتل در زمانهای مناسب فاصله دور بودن از حرم را جبران کرده است و با اقامت در این هتل میتوانید از سفر خود لذت ببرید .فاصله تا حرم: 27 دقیقه پیاده (۲٫۲ کیلومتر)    
تخفیف تا
62 ٪
هتل امینیان مشهد
مشهد ، خیابان عنصری
نزدیکی به حرم : بیست دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.2   از 3 رای 
 شروع قیمت  100,000 تومان
هتل 2 ستاره امینیان مشهد واقع در خیابان امام رضا عنصری دارای 8 سوئیت 37اتاق دو تخته و سه تخته با سرویس مجهز میباشد.هتل 2 ستاره امینیان مشهد واقع در خیابان امام رضا عنصری دارای 8 سوئیت 37اتاق دو تخته و سه تخته با سرویس مجهز میباشد رستوران هتل امینیان با انواع غذاهای مطبوع ایرانی وخارجی آمادگی پذیرایی از مهمانان محترم می باشد. 
تخفیف تا
39 ٪
هتل فجر مشهد
مشهد ، خیابان عنصری
نزدیکی به حرم : دوازده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.8   از 3 رای 
 شروع قیمت  140,000 تومان
هتل فجر مشهد جز هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که در خیابان امام رضا مشهد قرار دارد و 10 دقیقه تا حرم مطهر فاصله دارد. هتل 2 ستاره فجر مشهد در خیابان امام رضا - خیابان عنصری مشهد قرار دارد و دارای 101 اتاق دو تخته و سه تخته و سوییت ها و آپارتمان های لوکس و شبکه های ویدیویی و ماهواره ای می باشد. این هتل آمادگی پذیرایی از مهمانان محترم می باشد. 
تخفیف تا
32 ٪
هتل الوند مشهد
مشهد،میدان برق , ملک الشعرای بهار ۶
نزدیکی به حرم : پانزده دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.5   از 13 رای 
 شروع قیمت  170,000 تومان
هتل الوند مشهد یکی از هتل های مشهد می باشد که در بهترین نقطه از شهر مشهد همجوار با حرم مطهر رضوی قرار دارد. هتل الوند مشهد  در ۷ طبقه و ۵۵ واحد طراحی شده که شامل اتاق های روبال هتلی می باشد. هتل الوند مشهد در بهترین نقطه از شهر مشهد همجوار با حرم مطهر رضوی افتخار میزبانی از زائران گرامی ثامن الائمه (ع) را دارد. این هتل در ۷ طبقه و ۵۵ واحد طراحی شده که شامل اتاق های روبال هتلی می باشد.
تخفیف تا
24 ٪
هتل سهند مشهد
مشهد خیابان امام رضا 2
نزدیکی به حرم : سه دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  4.3   از 12 رای 
 شروع قیمت  209,000 تومان
هتل سهند مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که در آبان ماه سال نود ویک افتتاح شده و با دکوراسیونی بسیار شیک و مجلل آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد .این هتل دارای 60 اتاق 2 و 3 تخته در 6 طبقه با ظرفیت 144 تخت و 23 کاناپه جمعا 167 نفر می باشد . نهار و شام درهتل سهند مشهد بصورت بوفه آزاد می باشد. فاصله تا حرم:  (۶۰۰کیلومتر) فاصله تا بازار رضا:  (۴۰۰متر)
تخفیف تا
20 ٪
هتل آریا مشهد
مشهد.خیابان امام رضا. نبش چهار راه دانش
نزدیکی به حرم : شش دقیقه
رضایتمندی کاربران

امتیاز  3.7   از 3 رای 
 شروع قیمت  220,000 تومان
 هتل آریا مشهد یکی ازهتل های مشهد و هتل های دو ستاره مشهد می باشد که در زیباترین خیابان ایران (خیابان امام رضا (ع)) با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا واقع شده است و با پرسنلی مجرب و کادری آموزش دیده آماده همکاری و پذیرایی از میهمانان محترم ارگانها ، شرکتها ، ادارات ، دانشگاهها و زائرین امام هشتم (ع)می باشد . فاصله تا حرم:  (۶۰۰متر) فاصله تا بازار رضا: (۸۰۰متر) فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور:  (۳٫۸ کیلومتر)