نوشته شده توسط

چطور به این سایت اعتماد کنیم؟

 آژانس کیان اوج پرواز

 ....................................................................................................................................

 کلیه حقوق سایت متعلق است به آژانس مسافرتی و گردشگری سریع سیر خراسان

....................................................................................................................................

خداوند منان را شاکریم که از سال 80 تا کنون افتخار خادمی زائرین امام مهربانی در شهر بهشت را نصیب ما کرد تا فرشی بگستریم در مسیر ورود سبز و معنوی شما بزرگواران و دغدغه اقامت را به دغدغه زیارت بدل سازیم.

بدین سان با عزمی راسخ و تیمی مجرب در این مسیر گام برداشته ایم و سرمایه ما اعتماد و دعای خیر زائرانی است که اقامت خود را از پرشین هتل طلب کرده اند و ما وسیله این هدف قرار گرفته ایم.

مرکز رزرواسیون آنلاین هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد با نام پرشین هتل، زیر نظر آژانس مسافرت هوایی "سریع سیر خراسان" به شماره ثبت 4877 فعالیت خود را در اواخر دهه 80 با اخذ قرارداد با بهترین هتل ها و هتل آپارتمان های مجاور حرم مطهر حضرت ثامن الحجج (ع) آغاز نمود. و در این چند سال گذشته بر اساس میزان رضایتمندی زائران از محل اقامت خود و تجربه به دست آمده کارشناسان رزرواسیون در سایت پرشین هتل، تغییرات زیادی را در انتخاب، معرفی و مشاوره به زائران و مسافران در انتخاب محل اقامت خود بوجود آورده است و با برخورداری از تیمی حرفه ای و "مطلع" از نقاط قوت و ضعف تمامی هتل های مشهد در حال حاضر به برترین سایت تخصصی "رزرواسیون آنلاین هتل های مشهد" در کشور مبدل شده، که این مهم جز با همراهی و اعتماد شما بزرگواران و همچنین خدمت صادقانه خادمین شما در مرکز پرشین هتل میسر نمی شد.

برای دلگرمی و آشنایی آن دسته از مسافرانی که تا این لحظه عضو باشگاه بزرگ مشتریان پرشین هتل نشده اند و به تازگی قصد استفاده از خدمات این سایت را دارند، توجه این عزیزان را به نکات زیر جلب می نماییم:

آژانس هواپیمایی سریع سیر خراسان، آژانس رسمی و مورد تایید سازمان گردشگری و میراث فرهنگی شهر مشهد به شماره ثبت 4877 می باشد. (استعلام صحت ثبت در سامانه ثبت اسناد و املاک کشور) - (اسکن اسناد در انتهای صفحه پیوست شده است)

آژانس هواپیمایی سریع سیر خراسان دارنده مجوزهای بند الف و ب سازمان میراث فرهنگی مشهد به شماره های 942/12840/3955 و پروانه فعالیت می باشد که اسناد آن در زیر پیوست گردیده است.

تمامی سایت های رزرواسیون مشابه بطور سراسری و کشوری فعالیت دارند و لذا هیچگونه اطلاعاتی از هتل ها و نقاط قوت و ضعف آنها ندارند و تنها اقدام به معرفی و رزرو آنها می نمایند، در حالیکه مرکز رزرواسیون پرشین هتل تنها مرکز تخصصی رزرواسیون هتل های مشهد در کشور است که به خاطر وجود دفتراصلی خود در مشهد و بازدید دوره ای کارشناسان این مرکز از هتل های طرف قرارداد، اطلاعات کامل و بی نقصی از نوع خدمات، موقعیت مکانی، کیفیت غذا، وضعیت پارکینگ، نظافت و ... هتل های مشهد دارد که می تواند در مشاوره و راهنمایی مسافران بسیار گره گشا باشد، در این خصوص می توانید قدرت پاسخگویی و اطلاعات کارشناسان مرکز رزرواسیون پرشین هتل را در خصوص تمامی هتل های مشهد با سایر مراکز رزرواسیون مشابه مقایسه نمایید، در صورت هرگونه سوال و ابهام با شماره 38581516-051 تماس حاصل فرمایید.

این سایت دارای رنکینگ بالا در سایت معتبر الکسا و همچنین جستجوگر گوگل می باشد، که این رنکینگ بالا تنها به واسطه تلاش صادقانه خادمین شما در آژانس هواپیمایی سریع سیر خراسان و همچنین اعتماد شما زائرین امام رضا (ع) به دست آمده است.

این سایت با تمامی هتل ها و هتل آپارتمان هایی که معرفی شده اند دارای تفاهم نامه همکاری بوده و همچنین در بسیاری از این هتل ها تعدادی از اتاق ها بصورت گارانتی (اجاره یک یا چند اتاق بصورت سالیانه در آن هتل) در اختیار این مرکز می‌باشد، لذا قیمت های ارائه شده در زمان غیرپیک دارای تخفیف قابل ملاحظه ای می باشند.

واحد CRM (واحد ارتباط با مشتریان) سایت رزرواسیون پرشین هتل از لحظه رزرو هتل توسط مسافران در مبدا، تا لحظه خروج میهمانان از مشهد همواره پشتیبان و در کنار زائران گرامی قرار دارند و هرگونه مشکل، ابهام و درخواست احتمالی مسافران را در صورت توان رفع کرده و موجبات اقامتی ایمن و همراه با آرامش را برای شما عزیزان فراهم می آورد.

شما با رزرو هر هتل از سایت پرشین هتل بطور خودکار وارد باشگاه مشتریان پرشین هتل خواهید شد و شماره کدملی شما به عنوان نام کاربری شما قرار داده خواهد شد، که در اینصورت شما با هر بار رزرو صاحب امتیاز می شوید که می توانید امتیازات بدست آمده را برای تخفیف در رزروهای بعدی خود مورد استفاده قرار دهید.

تمام سعی و تلاش ما کسب رضایت و آسایش زائرین امام خوبی هاست، خادمین خود را در مرکز پرشین هتل از دعای خیر بی نصیب نگذارید.

 

آدرس و شماره تماس:

آژانس سریع سیر خراسان در مشهد، خیابان امام خمینی نبش امام خمینی 46

فکس: 38581517-051 تلفن: 38581516-051

درج تخفیفات لحظه آخری در کانال تلگرام: https://t.me/ahashtom3

 آژآنس سریع سیر