1. پرشین هتل
 2. رزرو هتل
 3. هتل آپارتمان مشهد
 4. هتل زائر سرای بیت الجواد مشهد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪0

هتل زائر سرای بیت الجواد مشهد

آپارتمان خیلی خوب

05138096

نقشه هتل زائر سرای بیت الجواد مشهد
آدرس : مشهد، خیابان آخوند خراسانی‌، آخوند خراسانی۷، بن بست اول سمت راست، پلاک ۱۲، اردوگاه فرهنگی و زائرسرای بیت الجواد (علیه السلام)
5 از 5 عالی 1 نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
5 از 5 بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات

امکانات هتل زائر سرای بیت الجواد مشهد

 • پارکینگ در هتل
 • آشپزخانه در سوپیت
 • نمازخانه
 • فضای سبز
معرفی هتل زائر سرای بیت الجواد مشهد

هتل زائر سرای بیت الجواد مشهد در واقع یک حسینیه و اردوگاه فرهنگی می باشد که برای رفاه دانشجویان و دانش آموزان مشتاق زیارت، در سال 94 تاسیس شده است. در این مکان چند سوئیت وجود دارد که امکان آشپزی و پخت و پز در آن فراهم می باشد. وجود یک نمازخانه بر معنویت فضای زائرسرا افزوده است.

زائرسرای بیت الجواد (ع) مشهد برای سفرهای دانش آموزی برنامه ریزی شده و تمامی حلقه های تربیتی، کلاس های فرهنگی، دینی و آموزشی توسط مربی های مجربی برگزار می شود. موقعیت مکانی این زائرسرا در شهر مشهد بسیار خوب بوده و شما می توانید با 15 دقیقه پیاده روی به استان امام مهربانی ها برسید.

هتل زائر سرای بیت الجواد مشهد در خیابان آخوند خراسانی، آخوند خراسانی 7، بن بست اول، سمت راست پلاک 12 واقع می باشد که به اماکنی همچون باغ ملی مشهد، خیابان خسروی، پاساژ خوشبختی (مجتمع لباس عروس و مزون) و ... دسترسی دارد. جهت رزرو این زائرسرا با ما در ارتباط باشید.

فاصله زائر سرای بیت الجواد مشهد تا حرم چقدر است؟

فاصله ی زائر سرای بیت الجواد مشهد تا حرم مطهر بیش از 15 دقیقه پیاده روی می باشد که این امر شاید برای برخی از زائران تور مشهد خوشایند نباشد.

دلایل رزرو زائر سرای بیت الجواد مشهد چیست؟

زائر سرای بیت الجواد مشهد به دلیل قیمت بسیار ارزان و امکانات رفاهی در سوئیت ها همچون آشپزخانه و وسایل پخت و پز بسیار محبوب زائران است. با این که اقامتگاه ذکر شده در لیست هتل های مشهد جایی ندارد ولی بازهم مکانی برای اسکان زائران است.

هر شب اقامت در زائر سرای بیت الجواد مشهد، چه مقدار هزینه دارد؟

برای اقامت در زائر سرای بیت الجواد بستهبه نوع اتاق 2 تخته یا 5 تخته قیمت ها تغییر می کند که از شبی 220 هزار تومان تا شبی 780 هزار تومان ادامه می یابد.

چه تعداد اتاق لوکس در زائر سرای بیت الجواد وجود دارد؟

مسلماً زائر سرای بیت الجواد مشهد هیچگونه اتاق لوکسی ندارد و گردشگران نمی توانند در سوئیت های این زائر سرا اقامت مناسبی داشته باشند. توصیه ما به شما رزرو هتل آپارتمان آرمان مشهد برای اتاق هایی لوکس می باشد.

زائر سرای بیت الجواد چه خدمات و امکاناتی دارد؟

زائر سرای بیت الجواد مشهد از نظر امکانات و خدمات بسیار معمولی بوده که می توان به صندوق امانات، نمازخانه، اینترنت و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی اشاره نمود.

آدرس زائر سرای بیت الجواد مشهد کجاست؟

زائر سرای بیت الجواد مشهد در خیابان آخوند خراسانی، آخوند خراسانی 7، بن بست اول واقع شده است. این زائرسرا به خیابان های مهم نیز دسترسی دارد.

زائر سرای بیت الجواد به چه اماکنی نزدیک است؟

زائر سرای بیت الجواد مشهد به خیابان خسروی (بازار خرید عروس و داماد)، خیابان آخوند خراسانی (راسته مشهور لوستر)، باغ ملی مشهد، بازا طلا و جواهر و ... دسترسی دارد.

زائر سرای بیت الجواد مشهد به کدام هتل های مشهد شباهت دارد؟

حال اگر شما زائر سرای بیت الجواد مشهد را برای اقامت مناسب نمی دانید، می توانیم به عنوان جایگزین هتل آپارتمان حریرستان مشهد یا هتل آپارتمان پارادایس مشهد را معرفی کنیم.

قوانین زائر سرای بیت الجواد چیست؟

زائر سرای بیت الجواد در شهر بهشت قوانین خاصی ندارد اما تمامی شرایط و ضوابط صنف هتلداری را به خوبی رعایت می کند. البته سایت های رزرو کننده (پرشین هتل) دارای قوانین خاص و قوانین کنسلی هستند که می توانید آن ها را مطالعه نمایید. اما مهم ترین نکته درباره قوانین سایت ها و خود هتل، کنسلی سفر می باشد. زمانی که مسافر سفر خود را به هر دلیلی کنسل کند، سایت رزرو کننده یا خود هتل حق دارد هزینه 1 شب اقامت تا 72 ساعت قبل ورود را از هزینه پرداختی مسافر کسر کند و مابقی وجه را بازگرداند.

مزیت رزرو زائر سرای بیت الجواد مشهد از پرشین هتل چیست؟

با رزرو هتل مشهد و تور مشهد از سایت پرشین هتل شما خدماتی عالی را دریافت خواهید کرد که شامل پشتیبانی 24 ساعته، نظر سنجی های مداوم در سفر، تخفیف ویژه تفریحات و ... می شود. همین عوامل دست به دست هم داده تا سایت پرشین هتل، یک سایت محبوب برای زائران امام مهربانی ها باشد.

چرا رزرو هتل از پرشین هتل؟

رزرو هتل از پرشین هتل مزیت های بسیاری دارد که شامل تخفیف رزرو هتل، تضمین کمترین قیمت هتل، پشتیبانی 24 ساعته در زمان رزرو هتل، نظر سنجی های مداوم در طول سفر، تخفیف ویژه برای سفر های بعدی و ... می شود. با پرشین هتل شما می توانید در تمامی نقاط ایران رزرو هتل را انجام دهید.

قیمت اتاق های زائر سرای بیت الجواد مشهد
نظرات زائر سرای بیت الجواد مشهد
5 از ۵
نظافت5/۵
قابلیت دسترسی5/۵
آرامش محیط5/۵
کیفیت غذا5/۵
ارزش خرید5/۵
۱۳ دی ۱۳۹۹

بسیار خوب بود

051-38096