رزرو هتل آپارتمان مشهد با تخفیف

هتل آپارتمان مشهد همچون هتل های مشهد واحدهای اقامتی هستند که با استقبال خوبی مواجه شده اند اما این واحدها با ویژگی های منعطف خود گاه بسیار نزدیک به مهمانسراها و گاه شبیه به هتل ها می باشند. هتل آپارتمان مشهد نسبت به هتل ها بسیار منعطف تر هستند و از قوانین هتل داری سخت و غیر قابل انعطاف خبری نیست. هتل آپارتمان مشهد مکانی مناسب برای اقامتهای طولانی تر و مقرون به صرفه تر است. هتل آپارتمان ها مکانی مفرح ترنسبت به هتل ها بوده و آسایشی تقریبی و مشابه با خانه اشخاص را هدیه می دهد.همچون هتل آپارتمان آرمان و یا هتل آپارتمان حیات شرق آنقدر مجهز و لوکس هستند که سوئیت های آنها به طور کامل مشابه خانه ای دوست داشتنی با کلیه امکانات رفاهی می باشد. در واقع با اقامت در این واحدهای اقامتی هیچ نیازی به مراجعه به مسئولین هتل نیست و این بزرگترین جاذبه اقامت در هتل آپارتمان هاست.

هتل آپارتمان عالی مشهد

شناخت مکانی که قصد اقامت در آن را دارین بسیار مهم است ما در اینجا قصد معرفی بهترین هتل اپارتمان های مشهد را داریم.

هتل رز طلایی مشهد

هتل رز طلایی مشهد یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد می باشد که در میدان بیت المقدس واقع شده و این امکان را برای مسافران عزیزی که در این هتل اقامت خواهند داشت فراهم می کند که در فاصله اندکی از حرم قرار داشته باشند و با کمتر از پنج دقیقه پیاده روی به بارگاه تابناک حضرت ثامن الائمه مشرف شوند .

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد می باشد که در خیابان نواب صفوی واقع شده است . این هتل از بهترین گزینه ها در بین هتل آپارتمان های مشهد می باشد که علی الخصوص کسانی که تمایل دارند در مدت حضور در مشهد در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم اقامت نمایند ، این هتل را انتخاب می کنند .

هتل آپارتمان آرمان مشهد

هتل آپارتمان آرمان مشهد که نه تنها عالی ترین هتل آپارتمان های مشهد بلکه یکی از بهترین هتل آپارتمان های ایران می باشد در ابتدای خیابان نواب صفوی واقع شده و موقعیت مکانی آن باعث گردیده برای مسافرانی که تمایل دارند در نزدیکی حرم مطهر رضوی اقامت داشته باشند ، ایده آل باشد به گونه ای که تنها پنج دقیقه پیاده روی برای رسیدن به بارگاه تابناک حضرت رضا (ع) کافیست .

هتل آپارتمان امید مشهد

هتل آپارتمان امید مشهد که نه تنها عالی ترین هتل آپارتمان مشهد بلکه یکی از بهترین هتل آپارتمان های ایران می باشد در ابتدای خیابان شیرازی واقع شده و موقعیت مکانی آن باعث گردیده برای مسافرانی که تمایل دارند در نزدیکی حرم مطهر رضوی اقامت داشته باشند ، ایده آل باشد به گونه ای که تنها پنج دقیقه پیاده روی برای رسیدن به بارگاه تابناک حضرت رضا (ع) کافیست .

هتل آپارتمان صادقیه مشهد

هتل آپارتمان صادقیه مشهد یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد می باشد که در خیابان خسروی نو و کوچه خامنه ای واقع شده و در شمار نزدیکترین هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر قرار دارد به گونه ای که تنها با پنج دقیقه پیاده روی می توانید به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) برسید.

هتل آپارتمان ستارگان مشهد

هتل آپارتمان ستارگان مشهد یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد است که در خیابان امام رضا واقع شده و از این هتل تا بارگاه تابناک حضرت ثامن الائمه کمتر از ده دقیقه پیاده روی دارد. این هتل آپارتمان دارای 28 واحد اقامتی شامل سوئیت های دو و سه تخته و آپارتمان های یک و دو خوابه می باشد و در سال 1392 افتتاح گردیده است .

هتل آپارتمان شباهنگ مشهد

هتل آپارتمان شباهنگ مشهد یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد است که در خیابان امام رضا قرار دارد. موقعیت مکانی این هتل باعث شده دسترسی سریع و راحت به حرم مطهر امام هشتم (ع) داشته باشید و تنها با حدود 5 دقیقه پیاده روی به بارگاه منور حضرت ثامن الائمه برسید.

هتل آپارتمان سروش مشهد

تل آپارتمان سروش مشهد ، یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد می باشد که در خیابان نواب صفوی واقع شده و موقعیت مکانی این هتل باعث شده تنها با پنج دقیقه پیاده روی به بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه مشرف شوید . این هتل از بهترین هتل آپارتمان های مشهد است که به ویژه برای اقامت در نزدیکی حرم انتخاب خوبی خواهد بود.

هتل آپارتمان بشری مشهد

هتل آپارتمان بشری مشهد که یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد است ، در خیابان اندرزگو مشهد و مقابل باب الجواد واقع شده و اگر تمایل دارید در مدت حضور در مشهد مقدس در مجاورت حرم مطهر رضوی اقامت داشته باشید یکی از بهترین گزینه ها در بین هتل آپارتمان های مشهد خواهد بود به گونه ای که با پنج دقیقه پیاده روی می توانید به بارگاه تابناک حضرت رضا (ع) مشرف شوید.

هتل آپارتمان نور مشهد

هتل آپارتمان نور مشهد یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد است که در خیابان امام رضا واقع شده است و اگر می خواهید در مدت حضور در مشهد در یکی از نزدیکترین هتل ها به حرم مطهر اقامت داشته باشید ، از بهترین گزینه ها خواهد بود که تنها با حدود پنج دقیقه پیاده روی به بارگاه منور حضرت ثامن الائمه می رسید.

هتل آپارتمان پرنیان مشهد

هتل آپارتمان پرنیان مشهد جزء هتل آپارتمان های عالی مشهد است . این هتل در خیابان امام رضا واقع شده ؛ بنابراین اگر تمایل دارید در مدت حضور در مشهد در یکی از هتل های نزدیک به حرم اقامت کنید ، گزینه خوبی برای شما عزیزان خواهد بود و با کمتر از پانزده دقیقه پیاده روی به حرم امام هشتم (ع) خواهید رسید. موقعیت مکانی هتل باعث شده تا دسترسی به مراکز خرید و بازار ها از جمله بازار رضا برای عزیزانی که در این هتل اقامت خواهند داشت ، راحت تر گردد .

هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد

هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد ، یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد به شمار می رود که در خیابان امام رضا واقع شده و با پانزده دقیقه پیاده روی می توانید به بارگاه تابناک امام هشتم (ع) مشرف شوید . این هتل آپارتمان سال 1387 شروع به فعالیت نمود و سال 1396 مورد نوسازی قرارگرفت . این هتل از بهترین و مجلل ترین هتل آپارتمان های مشهد می باشد که برای اقامت در نزدیکی حرم مطهر رضوی گزینه ایده آلی در بین هتل آپارتمان های مشهد می باشد .

هتل آپارتمان مهر مشهد

هتل آپارتمان مهر مشهد یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد است که در خیابان امام رضا قرار دارد و برای افرادی که می خواهند در مجاورت حرم مطهر امام هشتم(ع) اقامت نمایند ، گزینه بسیار خوبی در بین هتل آپارتمان های مشهد می باشد به گونه ای که از این هتل تا بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الائمه حدود شش دقیقه پیاده روی دارد .

هتل آپارتمان بهرام مشهد

هتل آپارتمان بهرام مشهد یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد بوده که در خیابان خسروی نو واقع شده و در فاصله اندکی از بارگاه منور امام هشتم قرار گرفته که با کمتر از پنج دقیقه پیاده روی می توانید به حرم مطهر مشرف شوید . موقعیت مکانی این هتل باعث شده به بازار رضا که از بازار های سنتی و قدیمی مشهد محسوب می شود ، دسترسی راحت و سریع داشته باشید .

هتل آپارتمان سه ستاره عمارت

هتل آپارتمان سه ستاره عمارت با شرایط کاملا استثنایی در فاصله ای کمتر از 15 دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر رضوی(ع) واقع در خیابان امام رضا(ع)۱۶ در ۹طبقه و ۲۵ واحد آپارتمان با گنجایش ۱۴۰ نفر تخت .هتل آپارتمان سه ستاره عمارت با شرایط کاملا استثنایی شامل ۵واحد آپارتمان ۲خوابه رویال ،۱۰واحد آپارتمان یکخوابه رویال،۱۰ واحد سوئیت لوکس رویال دارای رستوران با گنجایش ۶۰نفر و صندلی ماساژ ،افتخار میزبانی زائران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) را دارد.

هتل آپارتمان شیرزاد مشهد

هتل آپارتمان شیرزاد مشهد یکی از هتل آپارتمانهای عالی مشهد به شمار می رود که در خیابان امام رضا واقع شده و از نزدیک ترین هتل آپارتمان های مشهد به حرم مطهر امام هشتم محسوب می شود به گونه ای که تنها با دو دقیقه پیاده روی به بارگاه منور حضرت ثامن الائمه خواهید رسید.

هتل آپارتمان خیلی خوب مشهد

هتل آپارتمان سفرا طلایی

هتل آپارتمان سفرا طلایی با فاصله كمتر از ده دقیقه تا حرم مطهر و با امكاناتی نظیر استخر كافی شاپ ، كافی نت ، رستوران و اینترنت وایرلس رایگان در لابی، واحدها و رستوران، سیستم گرمایش و سرمایش ، همواره آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد.

هتل آپارتمان پارمین مشهد

هتل آپارتمان پارمین مشهد یکی از هتل آپارتمان های سه ستاره مشهد است که در نزدیکی حرم حضرت رضا(ع) واقع شده است ودر سال 1389 افتتاح گردیده است . این هتل آپارتمان که یکی از هتل آپارتمان های مشهد و هتل آپارتمان های سه ستاره مشهد می باشد دارای اتاق های دو تخته و سه تخته و آپارتمان های یک خوابه می باشد.

هتل آپارتمان یلدا مشهد

هتل آپارتمان یلدا مشهد یکی از هتل آپارتمان های خیلی خوب مشهد به شمار می رود که در پنج طبقه سال 1380 افتتاح گردید . این هتل در خیابان عنصری واقع شده و تقریبا در فاصله کمی از حرم مطهر رضوی قرار گرفته که با حدود بیست دقیقه پیاده روی به بارگاه تابناک حضرت ثامن الائمه خواهید رسید .

هتل آپارتمان اسپینو مشهد

هتل آپارتمان اسپینو مشهد یکی از هتل آپارتمان های خیلی خوب مشهد به شمار می رود که در پنج طبقه سال 1380 افتتاح گردید . این هتل در خیابان عنصری واقع شده و تقریبا در فاصله کمی از حرم مطهر رضوی قرار گرفته که با حدود بیست دقیقه پیاده روی به بارگاه تابناک حضرت ثامن الائمه خواهید رسید .

هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان ملل مشهد در سال 96 با فاصله ی بسیار کمی از حرم مطهر امام رضا(ع) برای خدمت رسانی به زائرین عزیز افتتاح گردید.هتل ملل مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد و یکی از هتل آپارتمان های سه ستاره مشهد میباشد.هتل آپارتمان ملل در سال 1382 در خیابان امام رضا در فاصله 3 دقیقه ای از حرم مطهر احداث گردیده است.هتل آپارتمان ملل در 10 طبقه دارای 30 واحد اقامتی می باشد.

هتل آپارتمان پرکوک مشهد

هتل آپارتمان پرکوک مشهد در 5 طبقه که دارای 24 واحد سوئیت های 2 و 3 و 4 تخت می باشد که در کلیه واحدهای آن امکان آشپزی وجود دارد از مزایای مهم این هتل آپارتمان پارکینگ اختصاصی و... و واحد های بزرگ آن می باشد و با رستورانی زیبا و محیطی آرام در خیابان شیرازی معروف به بالا خیا بان مشهد با فاصله زمانی کم از حرم مطهر آماده پذیرایی از میهمانان امام رضا می باشد .

هتل آپارتمان معجزه مشهد

هتل آپارتمان معجزه مشهد یکی از نزدیک ترین هتل آپارتمان های سه ستاره مشهد به حرم مطهر می باشد که با 16 واحد پذیرای مسافرین محترم می باشد. هتل آپارتمان معجزه که تنها دو دقیقه پیاده با حرم مطهر حضرت رضا (ع) فاصله دارد صبحانه با منوی بوفه و ناهار و شام به صورت فولبرد با 4 نوع منوی انتخابی پذیرای مسافرین محترم می باشد.فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: 15 دقیقه با ماشین (۴٫۰ کیلومتر)

هتل آپارتمان آوین مشهد

هتل آپارتمان آوین مشهد واقع در خیابان امام رضا - ابتدای خیابان امام رضا 5 با فاصله 7 دقیقه تا حرم مطهر یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد مقدس می باشد. این هتل با امکانات رفاهی کامل و با کیفیت مطلوب آماده پذیرایی از زائرین عزیز می باشد.هتل آپارتمان آوین مشهد واقع در خیابان امام رضا - ابتدای خیابان امام رضا 5 با فاصله 7 دقیقه تا حرم مطهر یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد مقدس می باشد.

هتل آپارتمان سه ستاره کنعان

هتل آپارتمان سه ستاره کنعان با فاصله كمتر از ده دقیقه تا حرم مطهر و با امكاناتی نظیر كافی شاپ ، كافی نت ، رستوران و اینترنت وایرلس رایگان در لابی، واحدها و رستوران، سیستم گرمایش و سرمایش ،چهار كانال ماهواره و و كانال 24 ساعته پخش كارتون و فیلم سینمایی و صندوق امانات اختصاصی و صندلی ماساژور در لابی همواره آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد.كلیه واحدها مجهز به آشپزخانه با لوازم كامل آشپزی می باشد.

هتل آپارتمان سه ستاره سیبا

هتل آپارتمان سه ستاره سیبا با فاصله كمتر از ده دقیقه تا حرم مطهر و با امكاناتی نظیر كافی شاپ ، كافی نت ، رستوران و اینترنت وایرلس رایگان در لابی، واحدها و رستوران و ... ، سیستم گرمایش و سرمایش ،چهار كانال ماهواره ، دو كانال 24 ساعته پخش كارتون و فیلم سینمایی و صندوق امانات اختصاصی و صندلی ماساژور در لابی همواره آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد...كلیه واحدها مجهز به آشپزخانه با لوازم كامل آشپزی می باشد.

هتل آپارتمان نوین مشهد

هتل آپارتمان نوین مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد و یکی از هتل آپارتمان های خیلی خوب مشهد می باشد. هتل آپارتمان نوین در فاصله 100 قدمی از حرم مطهر امام رضا افتتاح گردیده است.

هتل آپارتمان الرحمن مشهد

هتل آپارتمان الرحمن مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد و یکی از هتل آپارتمان های چهارستاره مشهد می باشد.هتل الرحمن مشهد در خیابان اندرزگو کوچه سرشور در هفت طبقه در فاصله بسیار کم از حرم مطهر رضوی احداث گردیده است.هتل الرحمن مشهد به دلیل فاصله بسیار کم از حرم امام رضا (ع) همیشه مورد استقبال میهمانان بوده و هست.هتل الرحمن مشهد دارای لابی زیبا و بزرگ می باشد.هتل الرحمن مشهد دارای اتاق های دوتخته،سه تخته و چهارتخته می باشد.

هتل آپارتمان جیحون

هتل آپارتمان جیحون در نزدیکی حرم مطهر ثامن الائمه می باشد فاصله هتل تا حرم در حدود ۱۰ دقیقه پیاده است.این هتل با ۱۹ اتاق و کارکنان خوش برخورد خود آماده خوشامد گویی به مسافران مشهد است. برخی از امکانات هتل شامل اینترنت، پارکینگ، رستوران، صندوق امانات و تلویزیون می باشد. فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: 13 دقیقه با ماشین (۳٫۷ کیلومتر) فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: 27 دقیقه با ماشین (۱۲٫۹ کیلومتر)

هتل آپارتمان ثقلین مشهد

هتل آپارتمان ثقلین مشهد واقع در خیابان سرشور 12 با فاصله 5دقیقه تا حرم مطهر یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد مقدس می باشد. این هتل با امکانات رفاهی کامل و با کیفیت مطلوب آماده پذیرایی از زائرین عزیز می باشد. هتل آپارتمان ثقلین شامل سوئیت های 2 تخته و 3 تخته می باشد و همچنین در این هتل صبحانه به صورت منو بوفه و ناهار و شام منو انتخابی می باشد.

هتل آپارتمان پایتخت مشهد

هتل آپارتمان پایتخت مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در فاصله 100 متری از حرم امام رضا (ع) واقع شده است و با دکوراسیونی بسیار شیک و سوئیتهای بسیار تمیز و آماده پذیرایی از زائرین آستان حضرت امام رضا (ع) می باشد .تعداد 21 واحد هتل آپارتمان پایتخت مشهد شامل: 9 واحد سوئیت 20 متری با ظرفیت 4 نفر با 2 تخت و 2 کاناپه 12واحد آپارتمان یک اتاق خوابه 35 متری با ظرفیت 5 نفر شامل 2 تخت و 3 کاناپه

هتل آپارتمان اخوان مشهد

هتل آپارتمان اخوان مشهد با فاصله کمتر از 100 متر با ورودی باب الرضا (ع) داری 26 اتاق شامل اتاق های دو تخته , سه تخته , چهار تخته , پنج تخته و شش تخته می باشد. امکانات , تصاویر , قیمت ها و سایر اطلاعات هتل آپارتمان اخوان در زیر آمده است. نزدیکی به حرم مطهر: 5 دقیقه پیاده روی نزدیکی به فرودگاه: 25 دقیقه نزدیکی به راه آهن: 20 دقیقه

هتل آپارتمان جیحون

هتل آپارتمان جیحون در نزدیکی حرم مطهر ثامن الائمه می باشد فاصله هتل تا حرم در حدود ۱۰ دقیقه پیاده است.این هتل با ۱۹ اتاق و کارکنان خوش برخورد خود آماده خوشامد گویی به مسافران مشهد است. برخی از امکانات هتل شامل اینترنت، پارکینگ، رستوران، صندوق امانات و تلویزیون می باشد. فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: 13 دقیقه با ماشین (۳٫۷ کیلومتر) فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق: 27 دقیقه با ماشین (۱۲٫۹ کیلومتر)

هتل آپارتمان ثقلین مشهد

هتل آپارتمان ثقلین مشهد واقع در خیابان سرشور 12 با فاصله 5دقیقه تا حرم مطهر یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد مقدس می باشد. این هتل با امکانات رفاهی کامل و با کیفیت مطلوب آماده پذیرایی از زائرین عزیز می باشد. هتل آپارتمان ثقلین شامل سوئیت های 2 تخته و 3 تخته می باشد و همچنین در این هتل صبحانه به صورت منو بوفه و ناهار و شام منو انتخابی می باشد.

هتل آپارتمان پایتخت مشهد

هتل آپارتمان پایتخت مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در فاصله 100 متری از حرم امام رضا (ع) واقع شده است و با دکوراسیونی بسیار شیک و سوئیتهای بسیار تمیز و آماده پذیرایی از زائرین آستان حضرت امام رضا (ع) می باشد .تعداد 21 واحد هتل آپارتمان پایتخت مشهد شامل: 9 واحد سوئیت 20 متری با ظرفیت 4 نفر با 2 تخت و 2 کاناپه 12واحد آپارتمان یک اتاق خوابه 35 متری با ظرفیت 5 نفر شامل 2 تخت و 3 کاناپه

هتل آپارتمان مقدم مشهد

هتل آپارتمان مقدم مشهد یکی از هتل آپارتمان های دو ستاره مشهد می باشد. هتل آپارتمان مقدم مشهد دارای 36 واحد شامل 18 اتاق دو تخته , 6 اتاق 3 تخته , 12 اتاق 4 تخت با ظرفیت 102 نفر می باشد. هتل آپارتمان مقدم دارای رستورانی با ظرفیت 60 نفر با وعده های غذایی :ناهار : چلو کباب جوجه , چلو کباب کوبیده , چلو مرغ , چلو قیمه , چلو قرمه سبزی شام : خوراک جوجه , خوراک کوبیده , خوراک شنسل مرغ , همبرگر و هات داگ

هتل آپارتمان کیش بافان مشهد

هتل آپارتمان کیش بافان مشهد یکی از هتل آپارتمان های خیلی خوب می باشد. هتل آپارتمان کیش بافان مشهد در خیابان امام رضا یکی از زیباترین خیابان های ایران قرار دارد.این هتل دارای امکاناتی از قبیل سیستم کولر گازی و گرمایشی رادیاتور , لاندری, رستوران در لابی می باشد.منوی غذایی هتل آپارتمان کیش بافان مشهد انتخابی است. فاصله تا حرم: 4 دقیقه با ماشین (۰٫۷ کیلومتر) فاصله تا حرم: 9 دقیقه پیاده (۰٫۷ کیلومتر)

هتل آپارتمان دماوند مشهد

هتل آپارتمان دماوند مشهد با فاصله بسیار کم از حرم امام رضا (ع) و با نوسازی و طراحی مدرن در سال 1391 دوباره آماده پذیرائی از زائرین محترم گردیده است.این هتل دارای 32 واحد(اتاق دو تخته - اتاق سه تخته-اتاق چهار تخته) می باشد . فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور: 7 دقیقه با ماشین ( 3.5 کیلومتر ) فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه: 30 دقیقه با ماشین ( 25.8 کیلومتر ) فاصله تا پارک کوسنگی: 10 دقیقه با ماشین ( 7.3کیلومتر )

هتل آپارتمان هورام مشهد

هتل آپارتمان هورام مشهد در سال 1390 افتتاح شده است . این هتل آپارتمان با داشتن سوییت و آپارتمان های یک خوابه با فاصله ی نزدیک به خیابان امام رضا و چهار راه دانش آماده پذیرایی از میهمانان امام هشتم (ع) می باشد. فاصله تا حرم: 8 دقیقه با ماشین (۱٫۸ کیلومتر) فاصله تا حرم: 15 دقیقه پیاده (۱٫۲ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 8 دقیقه با ماشین (۱٫۸ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 12 دقیقه پیاده (۱٫۰ کیلومتر)

هتل آپارتمان سه ستاره ترنم مشهد

هتل آپارتمان سه ستاره ترنم مشهد در چند قدمی حرم مطهر (کمتر از 50 متر تا حرم ) یکی از نزدیک ترین هتل آپارتمانهای مشهد نسبت به حرم مطهر میباشد و مکانی مناسب برای اقامت و استراحت زائران می باشد.هتل آپارتمان ترنم مشهد در 8 طبقه با 40 واحد اقامتی شامل 16 سوییت 2 تخته ، 16 آپارتمان یکخوابه 4نفره و 7 آپارتمان دوخوابه 6 نفره باضافه یک ، سونا و جکوزی و با چشم انداز منحصر به فرد حرم مطهر.آماده پذیرایی از مهمانان و زائرین گرامی می باشد .

هتل آپارتمان ملل مشهد

هتل آپارتمان ملل مشهد در سال 96 با فاصله ی بسیار کمی از حرم مطهر امام رضا(ع) برای خدمت رسانی به زائرین عزیز افتتاح گردید.هتل ملل مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد و یکی از هتل آپارتمان های سه ستاره مشهد میباشد.هتل آپارتمان ملل در سال 1382 در خیابان امام رضا در فاصله 3 دقیقه ای از حرم مطهر احداث گردیده است.هتل آپارتمان ملل در 10 طبقه دارای 30 واحد اقامتی می باشد.

هتل آپارتمان مسافران مشهد

هتل آپارتمان مسافران مشهد در محلی نزدیک به حرم امام رضا (ع) و بازار های بزرگ مشهد و در عین حال در خیابانی بسیار آرام و کم رفت و آمد برای ایجاد آرامش مهمانان و زائران آن امام هشتم ایجاد شده است.این هتل دارای 20 واحد آپارتمان یک اطاق خوابه می باشد که 10 واحد آن 50 متری با ظرفیت 4 نفر و 10 واحد 60 متری با ظرفیت 6 نفر و دارای ظرفیت 100 نفر تخت و کاناپه می باشد.

هتل آپارتمان معین درباری

هتل آپارتمان معین درباری واقع درخیابان امام رضا (ع) 19 (جنب هتل آپارتمان قصرآیدین )می باشد.5 واحد آپارتمان سه خوابـه با ظرفیت هشت تخت و یک کاناپه و مجهز به آشپزخانه ، تجهیزات آشپزخانهای ، کولرگازی،گرمایش ازکف شوفاژ ،یخچال ،تلویزیونLCD ، تلفن ، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی دارا میباشد. فاصله تا حرم: 7 دقیقه با ماشین (۱٫۴ کیلومتر) فاصله تا حرم: 15 دقیقه پیاده (۱٫۲ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 7 دقیقه با ماشین (۱٫۴ کیلومتر)

هتل آپارتمان تسنیم مشهد

هتل آپارتمان تسنیم مشهد یکی از هتل آپارتمان های درجه دو مشهد که در فاصله 15 دقیقه ای تا حرم مطهر قرار دارد. هتل آپارتمان تسنیم مشهد دارای واحدهای دو تخته , سه تخته, چهار تخته , پنج تخته و 20 واحد آپارتمان یک خوابه و دارای رستورانی با ظرفیت 72 نفر با منوی غذای انتخابی می باشد . فاصله تا بازار رضا: 4 دقیقه با ماشین (۰٫۷ کیلومتر) فاصله تا بازار رضا: 7 دقیقه پیاده (۰٫۵ کیلومتر)

هتل آپارتمان مهستان مشهد

هتل آپارتمان مهستان مشهد یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد می باشد. هتل آپارتمان مهستان مشهد در حال حاضر دارای رزرو اینترنتی نمی باشد.این هتل در فاصله کمی از حرم مطهر امام رضا(ع) واقع شده است و مهمانان حضرت ثامن الحجج به راحتی و در کمترین زمان می توانند به حرم برسند. نزدیکی به حرم مطهر: 10 دقیقه پیاده روی نزدیکی به فرودگاه: 20 دقیقه نزدیکی به راه آهن: 25 دقیقه

هتل آپارتمان سه ستاره درسا مشهد

هتل آپارتمان سه ستاره درسا مشهد دارای واحدهای اقامت لوکس یک خوابه ، دوخوابه و سوئیت مجهز به دو سرویس بهداشتی ، سیستم تهویه مطبوع کانالهای متنوع صوتی و تصویری و صندوق امانات آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد. فاصله تا حرم 2 کیلومتر فاصله تا ایستگاه قطار شهر 2کیلومتر فاصله تا پارک ملت 6 کیلومتر فاصله تا جاده طرقبه 16 کیلومتر فصله تا جاده شاندیز 16 کیلومتر فاصله تا باغ وحش وکیل آباد15 کیلومتر

هتل آپارتمان ایده آل مشهد

هتل آپارتمان ایده آل مشهد دارای 30 واحد 20 تا یک اتاق خوابه 5 دواتاق خوابه و 5 سوئیت می باشد سه تخت و رستورانی با داشتن ظرفیت 120 نفر و روزانه دو نوع غذا درهروعده با صبحانه بوفه به صورت فولبرد آماده پذیرائی از میهمانان محترم در این هتل آپارتمان مشهد می باشد. فاصله تا نمایشگاه بین المللی: 16 دقیقه با ماشین (۸٫۱ کیلومتر) فاصله تا بازار صفویه: 7 دقیقه با ماشین (۱٫۹ کیلومتر)

هتل آپارتمان سه ستاره مشکاة

هتل آپارتمان سه ستاره مشکاة با فاصله كمتر از هشت دقیقه تا حرم مطهر و با امكاناتی نظیر كافی شاپ ، كافی نت ، رستوران و اینترنت وایرلس رایگان در لابی، واحدها و رستوران، سیستم گرمایش و سرمایش ،چهار كانال ماهواره ، همواره آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد.كلیه واحدها مجهز به آشپزخانه با لوازم كامل آشپزی می باشد. فاصله تا حرم: 4 دقیقه با ماشین (۰٫۷ کیلومتر) فاصله تا حرم: 9 دقیقه پیاده (۰٫۷ کیلومتر)

هتل آپارتمان خوب مشهد

هتل آپارتمان پایتخت مشهد

هتل آپارتمان پایتخت مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در فاصله 100 متری از حرم امام رضا (ع) واقع شده است و با دکوراسیونی بسیار شیک و سوئیتهای بسیار تمیز و آماده پذیرایی از زائرین آستان حضرت امام رضا (ع) می باشد .تعداد 21 واحد هتل آپارتمان پایتخت مشهد شامل: 9 واحد سوئیت 20 متری با ظرفیت 4 نفر با 2 تخت و 2 کاناپه 12واحد آپارتمان یک اتاق خوابه 35 متری با ظرفیت 5 نفر شامل 2 تخت و 3 کاناپه

هتل آپارتمان دو ستاره میلاد مشهد

هتل آپارتمان دو ستاره میلاد مشهد با فاصله كمتر از پنج دقیقه تا حرم مطهر و با امكاناتی نظیر كافی شاپ ، كافی نت ، رستوران و اینترنت وایرلس رایگان در لابی، واحدها و رستوران، سیستم گرمایش و سرمایش ، همواره آماده پذیرایی از شما میهمانان و زائران گرامی حضرت رضا (ع) می باشد. نزدیکی به حرم مطهر: 5 دقیقه پیاده روی نزدیکی به فرودگاه: 10 دقیقه نزدیکی به راه آهن: 20 دقیقه

هتل آپارتمان سفرا

هتل آپارتمان سفرا با فاصله كمتر از هشت دقیقه تا حرم مطهر و با امكاناتی نظیر كافی شاپ ، كافی نت ، رستوران و اینترنت وایرلس رایگان در لابی، واحدها و رستوران، سیستم گرمایش و سرمایش ، همواره آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد.تاریخچه هتل آپارتمان سفراهتل آپارتمان سفرا یکی از هتل آپارتمان های مشهد و یکی از هتل آپارتمان های سه ستاره مشهد می باشد.

هتل آپارتمان دو ستاره جمکران مشهد

هتل آپارتمان دو ستاره جمکران مشهد با فاصله كمتر از پنج دقیقه تا حرم مطهر و با امكاناتی نظیر كافی شاپ ، كافی نت ، رستوران و اینترنت وایرلس رایگان در لابی، واحدها و رستوران، سیستم گرمایش و سرمایش ، و صندوق امانات اختصاصی و همواره آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی می باشد. نزدیکی به فرودگاه: 5 کیلومتر نزدیکی به راه آهن: 3کیلومتر نزدیکی به مجتمع تجاری خورشید : 6کیلومتر