هتل پارسیان صفائیه یزد لول 5 ستاره را به خود اختصاص داده و یکی از بهترین و پر طرفدار ترین هتل های شهر یزد می باشد. هتل پارسیان صفائیه یزد جزء زیر مجموعه هتل های پارسیان بوده و دارای 3 فاز هتلی می باشد که فاز اول آن در سال 1335 به بهره برداری رسید. به علت قدیمی شدن ساختمان این فاز در سال 1394 باز سازی شده و سطح کیفی خود را ارتقاء داده است.

امکانات هتل پارسیان صفائیه یزد در تمامی فازهای هتلی ارائه می شود و میهمانان می توانند از امکانات آن بهره مند شوند. درختان بلند قامت و سرسبز، اطراف این بنا را در بر گرفته و همچنین باغچه های گل به زیبایی این هتل افزوده اند. این هتل دو فاز دیگر نیز دارد، فاز دوم و فاز سوم آن نیز در سال 1378 آغاز به فعالیت کرده است. 

امکانات هتل جذاب پارسیان صفائیه یزد شامل چه مواردی می شود؟

امکانات هتل 5 ستاره پارسیان صفائیه یزد آپشن های خاصی دارد که به میهمانان ارائه می شود. این هتل امکانات بسیاری را برای رفاه بیشتر میهمانان خود فراهم کرده تا رضایت هر چه بیشتر آن هارا جلب کند. امکانات  هتل پارسیان شامل: اینترنت رایگان، پارکینگ، رستوران، کافی شاپ، صندوق امانات، امکانات ویژه معلولین، کافی نت، نمازخانه، اتاق چمدان، دستگاه ATM، سالن بدنسازی، سالن ماساژ، سالن همایش، تاکسی سرویس، لاندری، فروشگاه صنایع دستی و ... می باشد. 

امکانات هتل پارسیان صفائیه یزد شامل مجموعه آبی می شود؟

این هتل مجلل و شیک متاسفانه فاقد مجموعه آبی می باشد و سازنده آن هیچگونه استخر، سونا و جکوزی را نساخته است. همین امر سب شده تا برخی از گردشگران میزان سطح رضایت مندی شان کمی کاهش یابد. چرا که مجموعه آبی یکی از مزایا و امکانات مهم برای یک هتل 5 ستاره است. اگرچه هتل پارسیان صفائیه این آپشن پر اهمیت را ندارد اما همچنان جزء عالی ترین هتل های سطح شهر یزد می باشد.

مقاله مرتیط: اتاق های هتل پارسیان صفائیه یزد

ورزشی جذاب در سالن بدنسازی

یکی دیگر از امکانات هتل پارسیان صفائیه یزد که اساسی و حائز اهمیت می باشد سالن بدنسازی آن می باشد. وجود این امکان باعث شده تا میهمانانی که عادت به ورزش روزانه دارند، به این مکان مراجعه کرده و فعالیت ورزشی خود را حفظ کنند. چه خوب است که عادات شخصی خودرا بتوان در سفر هم انجام داد و مسافرت سبب ترک این عادت ها نشود.

سالن ماساژ  محیطی برای آرامش بیشتر

سالن ماساژ هتل تاپ پارسیان یکی از عالی ترین فواید این هتل است و فضایی را برای آرامش بیشتر مهمانان ایجاد کرده تا بتوانند لحظاتی را بدون استرس و فشار عصبی بگذرانند.  سالن ماساژ شرایطی را برای ریلکس کردن و درمان گرفتگی عضلات، رفع سردرد، خشکی کمر، خستگی زیاد، آرامش اعصاب و روان مهیا می کند.

آگاه شوید: رستوران های هتل پارسیان صفائیه یزد

خرید سوغاتی در هتل پارسیان صفائیه

میهمانان مقیم در هتل پارسیان صفائیه می توانند برای راحتی خود سوغات خود را بدون هیچ درد سری در هتل تهیه کنند. چرا که وجود فروشگاه های صنایع دستی شهر یزد و اقلام دیگر در لابی، اسباب آسودگی گردشگران مهیا کرده است. اینگونه برای خرید کردن دیگر احتیاجی به رفتن بازار های سطح شهر نمی باشد.

سالن همایش هتل پارسیان یزد

میهمانانی که هدف خود از سفر به شهر یزد گردشی نمی باشد و تنها برای کار به این شهر می آیند، در صورت تمایل به برگزاری سمینار ها، کنفرانس ها و جلسات مهم خود می توانند سالن همایش این هتل را برای ساعاتی از شبانه روز اجاره کنند. همچنین برای گرد همایی های خود نیز می توانند از این سالن استفاده کنند.

گردشگرانی که قصد سفر به شهر زیبای یزد را دارند، با آسودگی کامل و خیال راحت به رزرو هتل 5 ستاره پارسیان صفائیه بپردازند. این هتل با توجه به امکانات ویژه ای که دارد لحظات خوشی را برای مهمانان رقم می زند. البته رزرو این هتل با قیمت مناسب در سایت پرشین هتل موجود می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :