هتل باغ مشیر الممالک یزد با توجه به تمامی جوانب و نیاز های مهمانان خود بهترین امکانات و خدمات را در فضای این هتل ایجاد کرده است. این امکانات باعث می شود تا هم رضایت مهمانان گرامی را به دست آورد و هم باعث جذب بسیاری از گردشگران شهر یزد به این هتل شود.

امکانات هتل مشیر الممالک یزد نظیر سالن کنفرانس، سالن های جشن و عروسی، باشگاه بدنسازی می باشد. فضای زیادی از این هتل به این نوع از امکانات و خدمات اختصاص داده شده است که مهمانان می توانند به راحتی از آن ها بهره مند شوند.

سالن کنفرانس، ترکیب هنر و مهندسی معماری هتل مشیر الممالک یزد

سالن کنفرانس از دیگر امکانات هتل مشیر الممالک یزد است که یک مکان مناسب برای برگزاری ضیافت های مهم مهمانان گرامی در این هتل می باشد. ترکیب هنر و مهندسی معماری در نمای این سالن زیبایی لطیف و منحصر به فردی را به چشم می کشد که بسیار مجلل و با شکوه است.

امکانات هتل مشیر الممالک یزد
سالن های پذیرایی از دیگر امکانات هتل مشیر الممالک یزد

مقاله مرتبط: رستوران های هتل مشیر الممالک یزد

سالن کنفرانس این هتل گنجایشی بالغ بر 300 نفر را دارا می باشد. مهمانان عزیز می توانند مراسماتی مانند سمینار ها، جلسات، همایش ها و ... را در این سالن کنفرانس برگزار کنند و از این مکان و فرصت ایجاد شده در هتل نهایت استفاده را ببرند.

همچنین سالن کنفرانس هتل باغ مشیر الممالک مجهز به امکانات بی نظیری از جمله امکانات صوتی و تصویری، اینترنت پر سرعت و ... می باشد. وجود این تجهیزات سالن کنفرانس هتل باغ مشیر الممالک را به بهترین سالن  کنفرانس در یزد تبدیل کرده است که هر ساله مراسمات مهم و دوره های آموزشی متعدد در شهر یزد نیز در آن برگزار می شود.

سالن عروسی، از دیگر امکانات هتل مشیر الممالک یزد

سالن های جشن و عروسی در هتل باغ مشیر الممالک یک مکان فوق العاده برای پذیرای از مهمانان شما در ضیافت های عروسی و نامزدی می باشد. این سالن ها از نمای بی نظیر و با شکوهی برخوردار هستند که یک جشن بی نظیر را برای شما رقم خواهد زد.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل مشیر الممالک یزد

سالن های جشن و عروسی این هتل هرکدوم ظرفیتی حدود 250 نفر را دارا می باشد. شما می توانید برای جشن های تولد بسیار با شکوه نیز از این سالن ها استفاده کنید. قطعا این سالن ها با پذیرایی آبرومند و بهترین کارکنان و پرسنل شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیز را به شما هدیه خواهند کرد. 

نورپردازی و دیزاین این سالن های جشن و عروسی با خلاقیت و کیفیت بالا طراحی شده اند. به همین دلیل چه از نظر پذیرایی و غذا و چه از نظر فضای داخل سالن ها جای هیچگونه نگرانی برای شما عزیزان وجود نخواهد داشت. این سالن ها هر ساله میزبان تعداد زیادی از عروس و داماد ها در شهر یزد می باشند.

باشگاه بدنسازی یکی دیگر از امکانات هتل مشیر الممالک یزد

هتل باغ مشیر الممالک شهر یزد باشگاه بدنسازی بسیار مجهز و فوق العاده ای را در خود ایجاد کرده است. این باشگاه بدنسازی مناسب برای آقایانی می باشد که در طول سفر خود نیز نیاز به ورزش دارند. شما می توانید با خیالی آسوده و بدون خارج شدن از هتل و صرف هزینه های بالا از دستگاه های این مکان نهایت استفاده را ببرید.

همچنین این باشگاه دارای بهترین دستگاه های بدنسازی است که با کیفیت بالا و ایمنی کامل در اختیار مهمانان قرار می گیرد. بنابراین جای هیچگونه نگرانی از هیچ نظر وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است نظافت کامل هر روزه در این مکان انجام می شود که رضایت مندی اکثر افراد را به همراه دارد. 

امکانات هتل مشیر الممالک یزد سبب رفاه و رضایت مهمانان ایجاد شده است. از جمله این امکانات می توان به حجره مشیر، ایمنی و حفاظت پیشرفته، عابر بانک، تاکسی سرویس، پارکینگ، عکاسخانه اشاره نمود. با اقامت در هتل مشیر الممالک از تمامی این امکانات بهره مند شوید و اقامتی خاطره انگیز و راحت را در کناره عزیزانتان به ارمغان آورید.

بیشتر بخوانید :
منابع :