امکانات هتل داد یزد سبب فراهم شدن رفاه بیشتر میهمانان شده و همین امر نشان از عالی بودن هتل است. این هتل یزد که در زمزه برترین هتل های یزد قرار دارد، مفتخر به دریافت گواهینامه میهمانان نوازی برتر از آلمان شده است. در این مطلب به امکانات این هتل یزد اشاره می شود.

امکانات هتل داد یزد شامل موارد بسیاری می شود که استخر یکی از آن ها می باشد. استخر این هتل بسیار وسیع بوده و با مدرن ترین طراحی ها ساخته شده است. آب استخر به طور مرتب ضدعفونی می گردد تا میهمانان در زمان استفاده از آن دچار مشکلات پوستی و گوارشی نشوند.

مقاله مرتبط: اتاق های هتل داد یزد

امکانات هتل داد یزد
امکانات هتل داد یزد و مجموعه آبی

نام دیگر امکانات هتل سنتی داد یزد چیست؟

امکانات عالی هتل داد یزد علاوه بر استخر، شامل سونا نیز می شود. همانطور که آگاه هستید سونا یکی از بهترین مکان ها برای دفع سموم بدن، سلامت و شادابی پوست و ... است. از دیگر امکانات این هتل شهر یزد می توان به جکوزی اشاره کرد. جکوزی برای رفع گرفتگی عضلات و ریلکس کردن فوق العاده عالی می باشد و توصیه پزشکان به سالمندان است.

از دیگر امکانات خوب هتل داد یزد که فوق العاده برای ورزشکاران حائز اهمیت است، سالن تناسب اندام آن می باشد. در سالن ورزشی این هتل شما می توانید مشغول ورزش شوید و عضلات خود را پرورش دهید. سیستم تهویه مطبوع در سالن بدنسازی تعبیه شده تا همواره فضایی تمیز و خوشبو وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید: رستوران های هتل داد یزد

امکانات هتل داد یزد
سالن همایش هتل داد یزد

سالن همایش و دیگر امکانات مقبول هتل داد یزد

سالن همایش این هتل یزد فوق العاده زیبا بوده و با بهترین تجهیزات صوتی و تصویری مهیای برگزاری مراسم های مهم شده است. البته این سالن به عنوان تالار عروسی نیز استفاده می شود. برگزاری ضیافت های مهم نظیر عقد و عروسی در تالار هتل داد یزد، مجلسی آبرومند را برای شما در پی خواهد داشت.

امکانات هتل داد یزد
ماساژ از دیگر امکانات هتل داد یزد

صندوق امانات نیز برای نگهداری اشیاء قیمتی در دسترس بوده و اینترنت در تمامی مکان های این هتل شهر یزد در دسترس می باشد. خدمات ویژه جانبازان و معلولین، خدمات رفت و برگشت فرودگاهی، خدمات خانه داری و نظافت و ... از جمله خدمات و امکانات دیگر این هتل یزد می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :