هتل باغ مشیر الممالک یزد یک باغ قدیمی مربوط به دوران قاجار می باشد. این قدیمی بودن آن است که این هتل باغ را خاص می کند و باعث جذب بسیاری از گردشگران به سمت آن می شود. می توان گفت این هتل اولین هتل باغی است که در ایران و شهر باستانی یزد بنا شده و معماری داخلی و بیرونی آن کاملا سنتی و قدیمی می باشد.

اتاق های های هتل مشیر الممالک یزد از معماری و طراحی بسیار زیبا و قدیمی برخوردار است. این ویژگی در طراحی  اتاق های این هتل شما را به گذشته خواهد برد و حس دلنشین و فوق العاده اقامت در یک اتاق قدیمی را به شما منتقل می کند. طراحی سقف ها نیز از زیبایی بی نظیری برخوردار است و چشم ها را برای چند لحظه به خود خیره نگه میدارد.

اتاق های هتل مشیر الممالک یزد
اتاق 3 تخته هتل باغ مشیر الممالک یزد

مقاله مرتبط: رستوران هتل باغ مشیر الممالک یزد

اتاق های هتل مشیر الممالک یزد از تنوع بالایی برخوردار می باشند که تمام انتظارات مهمانان را در خود جای می دهد. این تنوع باعث شده است تا مهمانان پس از مراجعه به این هتل بتوانند بنا به سلیقه و نیاز خود اتاق مورد نظر را رزرو کنند. بنابراین رضایت و خشنودی کامل را از انتخاب خود به دست خواهید آورد و جای هیچگونه نگرانی باقی نخواهد ماند.

اتاق های هتل مشیر الممالک یزد چند نوع هستند؟

اتاق های زیبای هتل مشیر الممالک یزد چندین نوع هستند که شامل اتاق های استاندارد، دو تخته دبل، سه تخته، چهار تخته، چهار تخته ویژه، سوئیت، کانکت، دو تخته توئین و اتاق ویژه می شود. تمامی این اتاق ها با امکانات رفاهی و خدمات دهی عالی تجهیز شده اند. شما با اینکه در این اتاق ها حس اقامت در یک اتاق قدیمی را به دلیل نوع چیدمان و معماری احساس می کنید، اما وجود این امکانات حس دلنشین یک اقامت سنتی به همراه امکانات مدرن و کامل را به شما منتقل خواهد کرد.

اتاق های هتل مشیر الممالک یزد
اتاق دبل هتل مشیر الممالک یزد

بیشتر بخوانید: امکانات هتل باغ مشیر الممالک یزد

امکانات در اتاق ها و سوئیت های هتل مشیر الممالک یزد با بهترین کیفیت در اختیار مهمانان عزیز قرار می گیرد. از جمله امکاناتی که می توان به آن اشاره نمود گاو صندوق، خط تلفن، حمام، سشوار، اینترنت رایگان، تلویزیون، کولر گازی، اتو، روم سرویس و ... می باشد. تمام خدمات و امکاناتی که در اختیار مهمانان قرار می گیرد برای رفاه بیشتر و رضایت کامل مهمانان گرامی ایجاد شده است.

برخی از واحد های اقامتی هتل مشیر الممالک ویژه و خاص می باشند. به همین دلیل امکانات بیشتر و دکوراسیونی زیباتر در این واحد های اقامتی در نظر گرفته شده است. شما می توانید با توجه به تعداد نفرات و یا سلیقه خود سوئیت ها و اتاق های ویژه این هتل را به عنوان واحد اقامتی خود انتخاب کنید.

​​اتاق های هتل مشیر الممالک یزد
سوئیت های خاص هتل باغ مشیر الممالک یزد

معرفی سوئیت های هتل مشیر الممالک یزد

سوئیت: سوئیت های این هتل دارای زیبایی منحصر به فرد و فوق العاده ای می باشد. این سوئیت ها از وسعت نسبتا خوبی برخوردار است و مناسب برای خانواده ها می باشد. دو تخته سینگل و یک تخته دو نفره در سوئیت های هتل مشیر الممالک قرار دارد که دارای روکش های تمیز و سنتی می باشند.

در سوئیت های مشیر الممالک علاوه بر تخت ها و تجهیزات ذکر شده مبلمان راحتی برای نشیمن مهمانان قرار داده شده است. وجود تاقچه و پارتیشن نیز زیبایی فوق العاده ای را به این سوئیت ها بخشیده است. شما می توانید با انتخاب این نوع سوئیت ها در کناره خانواده و یا دوستان خود از لذت اقامت  بی نظیر بهره مند شوید.

اتاق های هتل مشیر الممالک یزد
اتاق های کانکت هتل مشیر الممالک یزد

اتاق دو تخته توئین: اتاق های دو تخته توئین دارای دو تخت سینگل می باشند. این اتاق ها با وجود پنجره های سنتی از زیبایی خاصی برخوردار هستند. امکانات مجزا برای دو نفر نیز در این اتاق ها در نظر گرفته شده است. مبلمان راحتی و کمد و آینه نیز از امکانات این اتاق ها محسوب می شود که با زیبایی طراحی شده اند.

اتاق ویژه کار آفرین: اتاق های ویژه در هتل مشیر الممالک با تزئینات عالی و بی نظیر مخصوص به دو نفر طراحی شده اند. زوج های جوان می توانند این اتاق ها را برای اقامت خود انتخاب کنند. امکانات این اتاق های ویژه نسبت به اتاق های دیگر این هتل بیشتر است و اقامتی راحت تر را در یک فضای دلنشین سنتی و قدیمی برایتان به ارمغان خواهد اورد.

اتاق های هتل مشیر الممالک یزد
فضای خارجی هتل سنتی مشیر الممالک یزد

با رزرو هتل باغ مشیر الممالک و استفاده از اتاق های بسیار زیبا و دلنشین خاطره ای دلنشین و به یاد ماندنی را برای خود و عزیزانان به ارمغان آورید. بدون شک پس از ترک این هتل حس رضایت و خشنودی را از انتخاب خود به همراه خواهید داشت.

بیشتر بخوانید :
منابع :