اتاق های هتل داد یزد شامل 88 واحد اقامتی در ساختمانی دو طبقه است، که طبقه اول آن هم کف می باشد. این هتل با توجه به بافت قدیمی و سنتی که دارد لذت سفر و اقامتتان را دو چندان می کند، چراکه وجود اتاق نمای آجری قدیمی اما باز سازی شده و اتاق های سنتی شما را به تفکر وا می دارد.

در اتاق های هتل داد یزد می توانید تجربه ای متفاوت را در کنار هم سفرانتان داشته باشید. با اینکه این هتل و اتاق هایش قدمتی 90 ساله دارد، اما مکانی رویایی را برای اقامت شما به وجود می آورد.

اتاق های هتل چهار ستاره داد یزد از نظافت و تمیزی بالایی برخوردار می باشد چرا که این هتل بهترین خدمه را در اختیار خود دارد و در تلاش است که به گردشگران ثابت کند قدیمی بودن هتل ربطی به کثیفی اتاق ها و محوطه این هتل شهر یزد ندارد.

اتاق های هتل داد یزد
اتاق دبل هتل داد یزد

ترکیب رنگ در اتاق های هتل داد یزد

اتاق های جذاب هتل داد یزد با ترکیب رنگ های مختلف و زیبایی آراسته شده اند تا حس آرامش را در میهمانان خود بگنجاند. همچنین با پنجره های قاجاری رنگارنگ قالب سنتی بودن خود را حفظ کرده است.

اتاق های زیبای هتل داد شهر یزد را با قیمت های فوق العاده استثنائی رزرو کرده و سفری تکرار نشدنی برای خود رقم بزنید. قیمت هر کدام از اتاق های این هتل متفاوت بوده و باید برای هریک از این اتاق ها مبلغ خاصی را پرداخت کنید. ناگفته نماند هزینه همه ی اتاق های هتل بسیار مقرون به صرفه و پایین است. پس با رزرو اتاق های این هتل در سایت پرشین هتل سفری اقتصادی را نیز تجربه کنید.

اتاق های هتل داد یزد
اتاق های 1 خوابه هتل داد یزد

مقاله مرتبط: رستوران های هتل داد یزد

معماری اتاق های هتل موزه داد یزد

اتاق های هتل داد یزد از معماری ها و نگارگری های کهنی تشکیل شده و چیدمان وسایل خود را بسیار جذاب انجام داده است. ترکیب نوع وسایل اتاق های هتل داد تلفیقی از سنتی و مدرن می باشد. ستاره شناسان نیز می توانند برای اقامت خود این هتل را انتخاب کنند.

چرا که دیدن ستارگان در آسمان صاف و شفاف شب های یزد بی نظیر است. ستارگان در آسمان یزد به علت کویری بودن این شهر بسیار واضح قابل رؤیت بوده و تمامی کرات زمین با تلسکوپ قابل مشاهده خواهد بود.

اتاق های هتل داد یزد
سوئیت های هتل داد یزد

انواع اتاق های هتل داد یزد

اتاق های هتل داد یزد جهت تناسب تعداد افراد هر خانواده و سلیقه ای که در انتخاب اتاق دارند تنوعی را در خود ایجاد کرده است. این اتاق ها شامل: اتاق های یک تخته، اتاق های دو تخته، اتاق های دو تخته رو به اندرونی، اتاق های سه تخته، اتاق های رویال سوئیت، اتاق های چهارتخته، اتاق های پنج تخته می باشد.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل داد یزد

اتاق های هتل داد یزد
اتاق های تمیز و مرتب هتل داد یزد

تجهیزات اتاق های قدیمی هتل داد شهر یزد

اتاق های هتل داد یزد برای آسودگی و راحتی مهمانان خود امکاناتی را فراهم کرده تا اقامتی بی نظیری را در خاطرات آن ها ثبت کند و در سفرهای بعدی شان در الویت باشد. این تجهیزات از قبیل: سیستم های سرمایشی، سیستم های گرمایشی، حمام، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، سیستم تهویه مطبوع، یخچال، تلویزیون های صفحه تخت، تخت های نرم، کمد، پتو، امکانات بهداشتی، اینترنت رایگان، میز وصندلی، مینی بار و دیگر امکانات رفاهی است.

بیشتر بخوانید :
منابع :