امکانات هتل تاج محل تهران به قدری فراوان است که تنها مهم ترین آن ها در این مطلب ذکر می کنیم. اگر به دلیل یک سفر کاری عازم شهر تهران می شوید، توصیه می کنیم هتل آپارتمان تاج محل تهران را برای اقامت انتخاب کنید. اگر هم باید جلسه ای مهم را برگزار کنید توصیه می کنیم اتاق کنفرانس هتل تاج محل تهران را از دست ندهید.

اتاق کنفرانس یکی از امکانات هتل تاج محل تهران به شمار می رود که با بهترین سیستم های صوتی و تصویری مجهز شده است. مبلمان این اتاق اداری بوده و با بهترین چیدمان روز مهیای پذیرایی از میهمانان می باشد. این مکان جذاب حداکثر 22 نفر ظرفیت دارد و مجهز به فناوری مدرن بوده ولی این مورد از ویژگی های خاص اتاق کنفرانس نیست.

امکانات هتل تاج محل تهران
اتاق کنفرانس زیبا هتل تاج محل تهران

در اتاق کنفرانس هتل آپارتمان تاج محل تهران بیشترین چیزی که چشم میهمانان را به خود مجذوب می کند میز و صندلی های آن است. میزهای چوبی، دو قفسه کتاب پر از کتاب های نفیس، برخی از نقاشی های رویایی، گلوله های تزئینی و ... از جمله آن ها می باشند. بنابراین اگر می خواهید میزبان یک نشست یا کنفرانس معتبر باشید، با تلفن هتل تاج محل تهران تماس بگیرید تا این اتاق بی نظیر را برای اهداف تجاری و جلسات خود رزرو کنید.

مقاله مرتبط: هتل تاج محل تهران را بیشتر بشناسید

استخر هتل آپارتمان تاج محل تهران و شیفت های مخصوص

از دیگر امکانات هتل تاج محل تهران می توان به استخر آن اشاره کرد. استخر هتل بهترین مکان برای استراحت بعد از یک تور شگفت انگیز در اطراف تهران است. شما در اینجا استرس و خستگی خود را تسکین داده و از نظافت مکان لذت خواهید برد. زمان های مختلفی وجود دارد که به طور جداگانه به زن و مرد اختصاص داده شده است.

امکانات هتل تاج محل تهران
استخر هتل آپارتمان تاج محل تهران

خواهید پسندید: اتاق های هتل تاج محل تهران و خاص ترین خاطره ها

استخر هتل تاج محل تهران در شیفت صبح مخصوص بانوان بوده و این تایم تا عصر ادامه دارد. سپس شیفت آقایان فرا رسیده و تا پاسی از شب ادامه خواهد داشت. از این رو قبل ازاستفاده از امکانات هتل تاج محل تهران، حتما بررسی های لازم را به عمل آورید.

سالن تناسب اندام هتل آپارتمان تاج محل تهران

درست است که شما در تعطیلات یا یک سفر کاری هستید، اما این بدان معنی نیست که از سلامت اندام خود غافل بمانید. اگر به دنبال روحیه ورزشی خود هستید و می خواهید بدنی سالم داشته باشید نگران نباشید. سالن بدنسازی هتل که از دیگر امکانات هتل تاج محل تهران به شمار می رود در پیش روی شما می باشد.

سالن تناسب اندام هتل تاج محل تهران با دستگاه های پیشرفته ای مجهز شده تا میهمانان همواره راضی و خشنود باشند. در این سالن ورزشی سیستم تهویه مطبوع، دوش و حمام تعبیه شده تا میهمانان پس از استفاده از دستگاه ها، مشغول نظافت شوند. نیمکت مخصوص ورزش شکم، تردمیل، دوچرخه ثابت و ... از جمله تجهیزات این سالن بدنسازی است.

امکانات هتل تاج محل تهران
سالن بدنسازی هتل تاج محل تهران

دانستنی بیشتر درباره رستوران هتل تاج محل تهران

سالن تناسب اندام هتل تنها انتخاب شما برای گذراندن اوقات فراغت در هتل نیست، بلکه می توانید به سالن بیلیارد آن مراجعه نمایید. سالن بیلیارد هتل با بهترین میز ها مجهز شده تا میهمانان مقیم در هتل بتوانند اسنوکر بازی کنند و موجبات سرگرمی خود را فراهم آورند.

دو میز بیلیارد برای بازی اسنوکر با هشت توپ وجود دارد و در صورت احساس تشنگی یا گرسنگی، می توانید سفارش های خود را بدهید. در سالن بیلیارد برای شما موسیقی پخش می شود تا لحظه های خود را با نشاط بیشتری سپری کنید.

امکانات هتل تاج محل تهران
سالن بیلیارد در هتل آپارتمان تاج محل تهران
بیشتر بخوانید :
منابع :