هتل برج سفید تهران با این که یک هتل 4 ستاره و مجلل در شهر تهران است، متاسفانه از امکاناتی مطلوب برخوردار نبوده و تنها بخشی از توقعات میهمانان مقیم در این هتل را برطرف خواهد کرد. در این هتل تهران یک رستوران لوکس وجود دارد که از مهم ترین امکانات این هتل به شمار می رود که شرح آن در مطلب رستوران هتل برج سفید تهران داده شده است. در ادامه با امکانات این هتل بیشتر آشنا خواهید شد.

بیشترین تخفیف برای رزرو هتل برج سفید تهران

آیا هتل برج سفید تهران مجموعه آبی دارد؟

هتل زیبای برج سفید شهر تهران متاسفانه فاقد مجموعه آبی می باشد که این بدان معنی است میهمانان نمی توانند از سونا، استخر و جکوزی بهره مند شوند. البته هتل های 4 ستاره دیگری در شهر تهران هستند که مجهز به مجموعه آبی می باشند. یکی از این هتل ها، هتل پارسیان انقلاب تهران می باشد که در مقاله امکانات هتل پارسیان انقلاب تهران به طور مفصل شرح امکانات آن داده شده است.

امکانات هتل برج سفید تهران
ورودی هتل مجلل برج سفید تهران

یکی دیگر از امکاناتی که در هتل برج سفید تهران وجود ندارد، سالن بدنسازی می باشد. همانطور که می دانید سالن تناسب اندام از ویژگی های خاص هر هتلی می باشد که در تمام هتل های 5 ستاره دیده می شود. البته بر هتل های 4 ستاره واجب نیست که سالن بدنسازی داشته باشند؛ ولی در صورت چنین امکان ویژه ای، یک امتیاز مثبت برای هتل در نظر گرفته می شود.

اتاق های هتل 4 ستاره برج سفید در تهران را بخوانید

امکانات دیگر در هتل برج سفید تهران چیست؟

در هتل 4 ستاره برج سفید در شهر تهران امکاناتی نیز برای رفاه میهمانان تدارک دیده شده که نباید از بیان آن ها غافل ماند. یکی از این امکانات پارکینگ وسیع و طبقاتی این هتل تهران است که همین مسئله، دغدغه جای پارک خودرو را از ذهن میهمانان خارج می سازد.

امکانات هتل برج سفید تهران
نمای خارجی هتل برج سفید تهران

اینترنت رایگان در لابی و اتاق های این هتل تهران نمونه دیگری از امکانات این هتل می باشد. اتاق چمدان برای آن دسته از گردشگرانی که می خواهند ساعاتی را به خارج از هتل بروند تعبیه شده است. فروشگاه یکی دیگر از امکانات خوب هتل برج سفید تهران است که میهمانان مقیم در هتل را از سَرگردانی بازارها نجات می دهد.

با دانستنی های هتل تهران آگاه تر شوید

وجود سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی سبب شده تا میهمانان بتوانند آسایش بیشتری داشته باشند. اگر می خواهید لباس های خود را اتو کشیده و تمیز تحویل بگیرید، خدمات لاندری و خشک شویی در این هتل تهران با هزینه در دسترس خواهد بود. 

بیشتر بخوانید :
منابع :