هتل اسپیناس تهران یکی از زیر مجموعه های هتل اسپیناس در ایران است که بسیا با شکوه می باشد. این هتل تهران در بلوار کشاورز قرار گرفته و به خیابان ولیعصر تهران نیز نزدیک می باشد. این هتل زیبای تهران 5 ستاره بوده و دست کمی از هتل اسپیناس پالاس در سعادت آباد ندارد.

رزرو هتل اسپیناس تهران با قیمت استثنایی

هتل اسپیناس تهران از نظر امکانات رفاهی و خدماتی که برای میهمانان خود فراهم کرده، همانند هتل اسپیناس پالاس تهران می باشد. در این هتل زیبای 5 ستاره، شما می توانید از امکانی همچون مجموعه آبی، سالن ماساژ، سالن تناسب اندام و ... برخوردار شوید که در عنوان های ذیل به این امکانات اشاره می شود. 

امکانات هتل اسپیناس تهران
لابی مجلل هتل اسپیناس تهران

مجموعه آبی از بهترین امکانات هتل اسپیناس شهر تهران

هتل اسپیناس تهران با توجه به لول 5 ستاره خود، توانسته امکاناتی ایده آل را به میهمانان خود ارائه دهد که همین موضوع سبب شده تا گردشگران اقامتی راحت را در این هتل شهر تهران تجربه کنند. مجموعه آبی از دیگر امکانات مهم این هتل است که با بهترین طراحی ساخته شده و دارای اجزای دیگری نیز می باشد.

با اتاق های هتل 5 ستاره اسپیناس تهران آشنا شوید

امکانات هتل اسپیناس تهران
استخر هتل اسپیناس بلوار کشاورز تهران

استخر این هتل تهران با بهترین دستگاه های تصفیه کننده، مداوم ضدعفونی می شود تا سلامتی میهمانان به خطر نیوفتد. جکوزی نیز برای گرفتگی و اسپاسم عضلانی فوق العاده عالی بوده و برای کهنسالان، تسکین دهنده دردهای مفصلی است. سونای خشک و سونای بخار نیز برای دفع سموم بدن بهترین گزینه هستند.

سالن ماساژ از دیگر امکانات هتل اسپیناس

سالن ماساژ هتل اسپیناس تهران یکی از تخصصی ترین سالن ماساژ و اسپا بوده که خدماتی تخصصی ارائه می دهد. انواع ماساژ ها نظیر ماساژ سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ با روغن گیاهی و ... نیز توسط ماسورهایی ماهر و زبده در این سالن اسپا، انجام می شوند.

امکانات هتل اسپیناس تهران
سالن ماساژ در هتل وسیع اسپیناس پایتخت

رستوران هتل اسپیناس در بلوار کشاورز تهران را بیشتر بشناسید

چه امکانات دیگری در هتل اسپیناس وجود دارد؟

محوطه بازی کودکان از دیگر امکانات ویژه این هتل تهران است که میهمانان خردسال هم می توانند ساعاتی را به بازیگوشی و نشاط بپردازند. وجود سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در لابی سبب شده تا میهمانان بتوانند رفاه بیشتری را تجربه کنند. پارکینگ نیز برای گردشگران فراهم شده تا در زمان مراجعه به هتل، دغدغه ای از بابت پارک خودرو نداشته باشند.

امکانات هتل اسپیناس تهران
سالن بدنسازی در هتل مجلل اسپیناس تهران

سالن تناسب اندام از امکانات هتل اسپیناس برای ورزشکاران

یکی دیگر از امکانات خوب این هتل تهران سالن بدنسازی آن می باشد که برای میهمانان ورزشکار در نظر گرفته شده است. پیشرفته ترین دستگاه های بدنسازی مانند تردمیل و ... در این سالن تناسب اندام وجود دارد تا پرورش عضلات میهمانان به خوبی انجام شود. از دیگر امکاناتی که در این هتل تهران تعبیه شده می توان به نمازخانه، خدمات لاندری یا همان خدمات خشکشویی، تاکسی سرویس، اینترنت رایگان در لابی و اتاق ها و ... اشاره نمود.

امکانات هتل اسپیناس تهران
لمکده سنتی هتل اسپیناس بلوار کشاورز تهران

لمکده سنتی از دیگر امکانات هتل اسپیناس بلوار کشاورز

لمکده سنتی یکی دیگر از امکانات هتل اسپیناس تهران است که میهمانان می توانند بر روی تخت های سنتی نشسته و گوش به موسیقی سنتی بسپارند. در این لمکده غذاهای سنتی هم سرو می شود که به نوعی از رستوران های هتل اسپیناس بلوار کشاورز نیز محسوب می شود.

در این مکان استعمال قلیان مجاز بوده و چای ها در استکان کمرباریک و قندپهلو سرو می شوند. در این لمکده کارکنان، لباس سنتی به تن داشته و دقیقاً تمام نوستالژی های اصیل ایرانی نیز به خوبی در آن دیده می شود. اجرای موسیقی به طور زنده و سرویس دهی فوق العاده از ویژگی های این لمکده می باشد.

امکانات هتل اسپیناس تهران
تالار عروسی هتل اسپیناس بلوار تهران

سالن عروسی و همایش هتل اسپیناس تهران

یکی دیگر از امکانات فوق العاده عالی در این هتل تهران، سالن همایش و عروسی آن می باشد که فوق العاده مجلل و با شکوه طراحی شده اند. در این تالار عروسی شما می توانید مراسم عروسی بسیار مجلل یا ضیافت های شام لاکچری را برگزار نمایید. با انتخاب این سالن همایش و تالار هتل اسپیناس بلوار کشاورز هزینه ای سنگین را خواهید پرداخت، ولی مسلماً ارزش این هزینه ها را دارد.

منابع :