هتل آزادی تهران دارای امکانات بسیار خوبی می باشد، که بدون شک رفاه میهمانان را به خوبی تامین خواهد کرد. در این مطلب می خواهیم به شرح مفصل امکانات هتل پارسیان آزادی تهران بپردازیم.امکانات هتل آزادی تهران از بارز ترین ویژگی های این هتل تهران به شمار می رود که سبب شده یکی از برترین هتل های تهران باشد.

دانستنی های هتل تهران را مشاهده کنید

امکانات هتل آزادی تهران شامل چه مواردی می شود؟

امکانات هتل پارسیان آزادی تهران به قدری بالا است که در این هتل، احساس هیچ کمبودی را نخواهید کرد. از  مهم ترین امکاناتی که در این هتل زیبا وجود دارد، وجود مجموعه آبی می باشد. مجموعه آبی هتل آزادی تهران با طراحی بسیار زیبایی که دارد مکانی عالی برای ریلکس کردن است.

در مجموعه آبی هتل پارسیان آزادی تهران استخری بسیار وسیع طراحی شده که با دستگاه های پیشرفته تصفیه، مداوم در حال تصفیه آب است. سونای خشک و سونای بخار از دیگر اجزای مجموعه آبی این هتل تهران هستند که برای دفع سموم، رفع گرفتگی عضلات و زیبایی پوست بهترین انتخاب می باشند.

با اتاق های هتل آزادی تهران آشنا شوید

آیا در امکانات هتل آزادی تهران، سالن بدنسازی وجود دارد؟

امکانات هتل آزادی تهران علاوه بر مجموعه آبی؛ شامل سالن بدنسازی مجهز نیز می شود. در سالن تناسب اندام هتل می توانید از پیشرفته ترین دستگاه های بدنسازی استفاده نمایید. یکی دیگر از امکانات خوب هتل پارسیان آزادی شهر تهران تنیس روی میز بوده که برای سرگرمی میهمانان مقیم در هتل، تدارک دیده شده است.

پارکینگ یکی دیگر از ویژگی های هتل آزادی تهران می باشد که برای آسایش خاطر میهمانان در نظر گرفته شده است. گردشگرانی که با خودروی شخصی به پایتخت ایران سفر می کنند، دغدغه ای از بابت پارک خودرو نخواهند داشت. در ادامه با خدمات و دیگر امکانات این هتل تهران آشنا خواهید شد.

رستوران هتل و غذاهای دیگر ملل ها

خدمات هتل آزادی تهران

از خدمات خوب هتل آزادی تهران می توان به دستگاه ATM و خدمات بیزینس سنتر (خدمات منشیگری) اشاره کرد. خدمات تاکسی سرویس و پذیرش 24 ساعته از دیگر خدمات این هتل ارائه می شود. خدمات خشکشویی نیز در دسترس میهمانان خواهد بود تا لباس های خود را تمیز و اتو شده تحویل بگیرند.

بیشتر بخوانید :
منابع :