اتاق های هتل ویستریا تهران برای رفاه و آسایش میهمانان عالی ترین امکانات و تجهیزات را در خود قرار داده است، چرا که راحتی آن ها برای مدیریت این هتل بسیار مهم بوده و هر تلاشی می کند تا در رفاه کامل قرار بگیرند و هیچگونه نارضایتی نداشته باشند. تمامی تجهیزات موجوده سبب شده تا میهمانان از اقامت خود خوشحال بوده و برای تهیه مایحتاج خود به بیرون از هتل مراجعه نکنند.

با تخفیف ویژه رزرو هتل ویستریا تهران را انجام دهید

اتاق هایی متنوع در هتل ویستریا شهر تهران

اتاق های هتل ویستریا تهران تنوع زیادی را شامل می شوند و این تنوع تنها برای این است که افراد بتوانند با هر تعداد نفراتی که هستند اقامت گزینند. این اتاق ها در : اتاق یه تخته استاندارد، اتاق دو تخته استاندارد، اتاق دو تخته کینگ، سوئیت پرزیدنتال دو نفره، سوئیت ویستریا دو نفره هستند. مدیریت این هتل شرایط کامل رفاهی را برای میهمانان خود به ارمغان آورده است تا نام خود را زبانزد خاص و عام در شهر تهران کنند.

اتاق های هتل ویستریا تهران
سوئیت های لوکس هتل ویستریا تهران

مقاله مرتبط: رستوران های هتل ویستریا تهران

اتاق های هتل ویستریا تهران با  طراحی و معماری های بسیار زیبایی ساخته شده که چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. کلیه تجهیزاتی موجود در اتاق ها مدرن بوده و از سطح بالایی برخوردار می باشد. دیواره اتاق ها با کاغذ دیواری های شیک و خاصی تشکیل شده که ترکیب رنگ های منحصر به فردی را دارند.

اتاق های هتل ویستریا تهران
سوئیت های لوکس هتل ویستریا در تهران

اتاق های هتل ویستریا شهر تهران متنوع ترین رنگ های انرژی بخش را برای پرده ها، قالیچه ها، رو تختی ها و ... اختصاص داده تا حس خوبی را به افرادی که ساکن هستند منتقل کند. وجود مینی بار در یخچال سبب می شود تا میزان رضایت میهمانان به اکثریت برسد و حس بهتری داشته داشته باشند.

رزرو هتل ویستریا تهران با قیمتی باورنکردنی

بیشتر بخوانید: امکانات هتل ویستریا تهران

اتاق های هتل 5 ستاره ویستریا تهران چه تجهیزاتی دارند؟

اتاق های هتل بزرگ ویستریا تهران تجهیزاتی از قبیل: سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان، مبلمان، آباژور، مینی بار، کمد، تخت، رخت آویز، صندوق امانات، چای ساز، میز تحریر، امکانات بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی را دارا است.

اتاق های هتل ویستریا تهران
سرویس بهداشتی و حمام داخل اتاق های هتل لوکس ویستریا تهران

چگونگی قیمت اتاق های شیک هتل ویستریا تهران

سوئیت های هتل ویستریا در تهران تمامی در اختیار سایت پرشین هتل قرار گرفته  تا افرادی که خواهان اقامت در این هتل هستند بتوانند با قیمت های استثنائی و مقرون به صرفه به رزرو  بپردازند. طرفداران این هتل تهران با مراجعه به این سایت می توانند اتاق مورد نظرشان را با تخفیفات فوق العاده و ویژه رزرو نمایند.

بیشتر بخوانید :
منابع :