هتل برج سفید تهران یکی از هتل های با کیفیت در شهر تهران است که لول 4 ستاره داشته و در خیابان پاسداران قرار دارد. در این هتل تهران شما می توانید به مکان های اداری بسیاری از جمله سفارت خانه ها دسترسی داشته باشید. در این مطلب قصد داریم به معرفی اتاق های هتل برج سفید در شهر تهران بپردازیم که از نظر تنوع و زیبایی مطلوب هستند. در ادامه همراه پرشین هتل باشید.

با بهترین قیمت هتل برج سفید تهران را رزرو کنید

هتل برج سفید تهران و تنوع اتاق ها

اتاق های هتل برج سفید در شهر تهران شامل 16 سوئیت می شود که در طبقات 5 به بالا جای گرفته اند. در اتاق های این هتل تهران شما می توانید رفاهی کامل را تجربه کرده و از اقامت خود در شهر تهران لذت ببرید. تنوع اتاق ها سبب شده تا گردشگرانی که به این هتل می آیند، با هر سلیقه ای بتوانند اتاق خود را انتخاب نمایند.

اتاق های هتل برج سفید تهران
اتاق های 3 تخته هتل برج سفید پایتخت

تنوع اتاق های هتل 4 ستاره برج سفید در شهر تهران شامل سوئیت های دو تخته جونیور، سوئیت های 3 تخته سینیور و سوئیت های رویال می شود. تمامی این اتاق ها با کیفیتی بسیار بالا، آماده ارائه خدمات به گردشگران تور تهران هستند. کلیه این اتاق ها طبق پروتکل های بهداشتی ضد عفونی می شوند تا خطری سلامت میهمانان را تهدید نکند.

رستوران هتل زیبای برج سفید شهر تهران و چشم اندازی از شهر

امکانات داخل اتاق های هتل برج سفید تهران

کلیه ی اتاق های هتل برج سفید پایتخت، به امکانات بسیار خوبی تجهیز شده اند تا میهمانان در رفاه و آسایش باشند. از جمله امکاناتی که در داخل اتاق های این هتل تهران وجود دارد می توان به سیستم سرمایشی و گرمایشی، حمام و سرویس بهداشتی، سشوار، ملزومات بهداشتی و ... اشاره کرد.

اتاق های هتل برج سفید تهران
اتاق های 2 تخته در هتل برج سفید تهران

با امکانات هتل مجلل برج سفید پایتخت آشنا شوید

دمپایی، کمد دیواری، آینه دراور، یخچال، مینی بار با هزینه، تخت های استاندارد و ... از دیگر امکاناتی هستند که در داخل اتاق های این هتل تهران وجود دارند. اگر می خواهید اتاق های یک هتل 5 ستاره در شهر تهران را با اتاق های هتل برج سفید تهران مقاسه کنید، پیشنهاد می کنیم به مطلب اتاق های هتل تاج محل تهران مراجعه کنید تا با دقت بیشتر، انتخاب هتل در پایتخت ایران را انجام دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :