هتل اسپیناس تهران در بلوار کشاورز شهر تهران قرار گرفته که از محاسن، مزیت ها و امکانات هتل اسپیناس تهران در مقاله های پیشین سخن بسیاری کردیم. ولی در این مطلب می خواهیم شما را با اتاق های این هتل تهران آشنا کنیم که از نظر تنوع، لوکس بودن و ... فوق العاده عالی می باشد.

بیشترین تخفیف برای رزرو هتل اسپیناس تهران

اتاق های هتل اسپیناس تهران
سوئیت های شیک هتل اسپیناس تهران

اتاق های هتل بین المللی اسپیناس تهران و تنوعی مطلوب

هتل اسپیناس تهران دارای 170 اتاق می باشد که به شکل زیبایی طراحی و تزئین شده اند. کلیه این اتاق ها که شامل سوئیت های اسپیناس، سوئیت جونیور، سوئیت لاکچری، سوئیت پرزیدنت، اتاق های استاندارد و ... می شود با وسایلی فوق العاده مدرن، چیده و آراسته شده اند تا رفاه میهمانان به خوبی فراهم شود.

هتل بین المللی اسپیناس شهر تهران در تمامی اتاق های خود امکاناتی بسیار ایده آل را فراهم کرده تا میهمانان مقیم در هتل آسایش بیشتری داشته باشند. با این که در اتاق های این هتل تهران تمامی امکانات دیگر هتل ها وجود دارد، اما برخی از امکانات ویژه تری را در اتاق های خاص خود به میهمانان ارائه می کند.

معرفی رستوران های هتل 5 ستاره اسپیناس در پایتخت

اتاق های هتل اسپیناس تهران
سوئیت های لوکس هتل اسپیناس در شهر تهران

هتل بین المللی اسپیناس تهران و امکانات داخل اتاق ها

در اتاق های هتل 5 ستاره و مجلل اسپیناس بلوار کشاورز امکاناتی مانند یخچال همراه مینی بار، حمام به همراه ملزومات بهداشتی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، آینه دراور، تخت هایی بسیار نرم، دمپایی و ... وجود دارد. سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، برخی اتاق های مجهز به وان جکوزی و ... از دیگر امکاناتی هستند که در داخل اتاق های هتل اسپیناس تهران تعبیه شده اند.

اتاق های هتل اسپیناس تهران
اتاق های شیک هتل اسپیناس تهران

امکانات سوئیت های رویال با استاندارد فرق می کند؟

بله، در سوئیت های رویال علاوه بر امکاناتی که در اتاق های استاندارد وجود دارد امکانات خاص تری همچون اتاق خواب، تخت ماساژ مخصوص، میزنهار خوری لوکس 12 نفره، دوش و حمام مجزا، وان جکوزی، تلویزیون 55 اینج، روم سرویس 24 ساعته، آشپزخانه ای مستقل، سرویس چای و قهوه رایگان، تردمیل، اینترنت پرسرعت و ... از مزایایی هستند که در سوئیت های رویال وجود دارند.

اتاق های هتل اسپیناس تهران
سوئیت لوکس هتل اسپیناس تهران

با دانستنی های هتل تهران آشنا شوید

اگر باز هم اتاق های این هتل تهران نمی تواند توقع شما را برآورده کند، پیشنهاد می کنیم اتاق های هتل اسپیناس پالاس تهران را مورد مطالعه قرار دهید تا با سوئیت های ویژه هتل اسپیناس پالاس آشنا شوید. پرشین هتل با معرفی برترین هتل های تهران قصد دارد تا سفری خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

منابع :