هتل پارسیان استقلال تهران یکی از قدیمی ترین هتل های تهران است که پیشینه ای درخشان دارد. این هتل تهران قدیمی ترین هتل 5 ستاره شهر تهران می باشد که به هتل هیلتون نیز معروف بوده است. این هتل فوق العاده پایتخت دو برج دارد که به برج غربی و برج شرقی دسته بندی می شوند.

بهترین قیمت برای رزرو هتل پارسیان استقلال تهران

اتاق های هتل پارسیان استقلال تهران
اتاق های 2 تخته هتل استقلال تهران

در هتل پارسیان استقلال تهران بیش از 552 اتاق وجود دارد که در این مطلب می خواهیم به شرح آن ها بپردازیم. این 552 اتاق در برج غربی و شرقی قرار گرفته اند که در طی سال های مختلف، بازسازی و مرمت شده اند. در بال شرقی 291 اتاق وجود دارد و در بال غربی 259 اتاق شکل گرفته که بال غربی لوکس تر از بال شرقی می باشد.

اتاق های هتل پارسیان استقلال تهران
سوئیت های لوکس هتل استقلال پایتخت

هتل پارسیان استقلال تهران چه امکاناتی در اتاق ها گذاشته است؟

هتل 5 ستاره پارسیان استقلال شهر تهران در کلیه ی اتاق های خود امکانات بسیار خوبی را در نظر گرفته تا رفاه میهمانان به طور کامل تامین شود. البته این امکانات در داخل اتاق های بال غربی بیشتر بوده و همین امر سبب می شود تا قیمت اتاق های این برج، گران تر از اتاق های برج شرقی باشد.

با رستوران هتل جذاب پارسیان استقلال شهر تهران آشنا شوید

اتاق های هتل پارسیان استقلال تهران
اتاق های جذاب هتل پارسیان استقلال طهران

در داخل اتاق های این هتل تهران شما می توانید از امکاناتی همچون سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی و گرمایشی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، یخچال همراه مینی بار با هزینه، حمام، ملزومات بهداشتی (نظیر حوله، شامپو، صابون)، تلویزیون صفحه تخت، جکوزی، اینترنت پر سرعت و ... برخوردار شوید.

اتاق های هتل پارسیان استقلال تهران
اتاق های خاص هتل پارسیان استقلال تهران برای افراد خاص

مبل هایی زیبا و شیک، چیدمان داخلی و تزئینات، هارمونی بسیار ایده آل میان رنگ پرده ها و مبل ها، تخت های استاندارد، متکا، پتو، کمد دیواری، دمپایی و ... از دیگر امکاناتی هستند که در داخل اتاق های این هتل زیبای تهران وجود دارند. همین امکانات رفاهی سبب شده تا تجار داخلی و خارجی به سمت هتل پارسیان استقلال تهران گرایش داشته باشند.

معرفی امکانات هتل استقلال 5 ستاره در تهران

اتاق های هتل پارسیان استقلال تهران
اتاق های شیک هتل پارسیان استقلال طهران

چشم انداز اتاق های هتل 5 ستاره استقلال تهران چگونه است؟

به دلیل موقعیت جغرافیایی هتل استقلال شهر تهران شما از داخل اتاق ها می توانید چشم اندازی رو به کوه یا رو به شهر داشته باشید که نوع چشم انداز هم در رزرو اتاق و هزینه آن تاثیر گذار است. اما اگر قدیمی بودن این هتل تهران خاطر شما را مُکدّر می کند، پیشنهاد می کنیم مقاله اتاق های هتل پارسیان آزادی تهران را مورد بررسی قرار دهید تا انتخابی ایده ال تر داشته باشید.