مرکز خرید رویال تبریز یکی از مهم ترین و لوکس ترین مراکز تجاری در شهر تبریز است که در محله نصف راه قرار دارد. این مرکز خرید دارای 5 طبقه ساختمانی است که 2 طبقه آن برای پارکینگ، 1 طبقه شهربازی و فودکورت و 2 طبقه برای غرفه های تجاری در نظر گرفته شده است.

مرکز خرید رویال تبریز چه تعداد غرفه دارد؟

مرکز خرید رویال تبریز دارای 100 غرفه تجاری است که در 2 طبقه طراحی شده اند. در این مرکز خرید شهر تبریز شما می توانید تمام وسایل مورد نیاز خود را پیدا کنید. برترین برندهای روز ایرانی و خارجی در این مرکز خرید وجود دارند تا هر نوع سلیقه ای را به خوبی پوشش دهند.

مراکز خرید تبریز را بشناسید

از غرفه هایی که در مرکز خرید رویال تبریز مشغول به فعالیت هستند می توان به لوازم خانه و آشپزخانه، کیف و کفش، زیورآلات، لوازم کادویی، انواع البسه بانوان، آقایان و کودکان اشاره کرد. قیمت کالاهایی که در این غرفه ها عرضه می شود منصفانه و از نظر کیفیت هم عالی می باشند. در ادامه با دیگر امکانات رفاهی این مجموعه تجاری آشنا خواهید شد.

مرکز خرید رویال تبریز و عالی ترین سالن بولینگ

در مجتمع تجاری رویال تبریز یک سالن بولینگ وجود دارد که برترین سالن بولینگ در تبریز محسوب می شود. علاقه مندان به بولینگ می توانند به این مرکز تجاری مراجعه و بعد از خرید به تفریح بپردازند. اگر هم احساس گرسنگی کردید، می توانید به فودکورت مجموعه مراجعه کنید و از متنوع ترین غذاها لذت ببرید.

امکانات مجتمع تجاری رویال تبریز

در این مجموعه تجاری امکاناتی را برای رفاه مدعوین در نظر گرفته شده تا زمان بازدید از آن، نهایت استفاده را ببرند. آسانسور، پله برقی، آبخوری، سیستم تهویه مطبوع و ... از جمله امکانات موجود در داخل این بازار هستند. پارکینگ از دیگر امکانات مهم بازار به شمار می رود که مراجعه کنندگان دیگر دغدغه پارک خودرو نخواهند داشت.

معرفی مرکز خرید جواهر تبریز

آدرس این بازار در بلوار آزادی، میدان جهاد تبریز است که ساعت کاری آن از 10 صبح تا 10 شب  می باشد. اگر به دنبال هتل تبریز در نزدیکی این مرکز خرید هستید، باید بدانید در نزدیکی مجتمع تجاری رویال تبریز هیچ هتلی وجود ندارد. اما بهترین پیشنهاد ما به شما هتل آپارتمان بهبود تبریز است که تنها 7 دقیقه تا بلوار آزادی تبریز فاصله دارد.

بیشتر بخوانید :
منابع :