هتل گسترش تبریز یکی از بزرگ ترین و مجلل ترین هتل های بین المللی شهر تاریخی تبریز می باشد. این هتل لول 4 ستاره را به خود اختصاص داده و از شرایط و موقعیت مکانی خوبی برخوردار است. همچنین در سال 1340 آغاز به فعالیت کرده و آخرین باز سازی آن دراسفند ماه سال 1395 انجام شد. این هتل 18 طبقه و 150 باب واحد اقامتی دارد و امکانات و خدماتی عالی را ارائه می دهد.

امکانات هتل گسترش تبریز جهت آسایش و رفاه گردشگران تعبیه شده است. هتل ذکر شده امکاناتی را در خود قرار داده تا شرایط بهتری را برای میهمانان خود فراهم کند. این هتل شهر دیدنی تبریز می کوشد تا با امکانات خاص خود اسباب آرامش و راحتی مهمانان را فراهم آورد. افرادی که هتل گسترش تبریز را برای اقامت انتخاب می کنند متوجه امکانات فوق العاده آن خواهند شد.

امکانات هتل گسترش تبریز
نمایی از سقف لابی هتل گسترش تبریز

امکانات هتل گسترش تبریز شامل چه مواردی می شود؟

هتل گسترش تبریز امکاناتی همچون: استخر، سونا بخار، سونا خشک، جکوزی، سالن ماساژ و آب درمانی، سالن بدنسازی، لاندری، سه رستوران، کافی شاپ، امکانات ویژه معلولین، اینترنت رایگان، صندوق امانات، چایخانه، نمازخانه، اتاق چمدان، فروشگاه در لابی، پارکینگ، تاکسی سرویس، تلویزیون صفحه تخت در لابی و ... را دارا می باشد.

مقاله مرتبط: رستوران های هتل گسترش تبریز

مجموعه آبی هتل گسترش تبریز فوق العاده مجهز بوده و اقامتی آرامش بخش را به میهمانان هدیه می دهد. استخر وسیع و تمیز هتل همراه با میز و صندلی چیده شده تا میهمانان بعد از شنا استراحت کنند. علاوه بر استخر، جکوزی از دیگر تجهیزات مجموعه آبی هتل می باشد که فوق العاده عالی است.

امکانات هتل گسترش تبریز
استخر هتل گسترش تبریز

افراد سن بالا یا کسانی که درد های استخوانی و مزمن دارند می توانند از جکوزی استفاده کرده و دردهای خود را التیام بخشند. سونای خشک و سونای بخار نیز جزء بهترین تجهیزات مجموعه آبی هتل می باشد که برای دفع سموم عالی است. فواید سونای خشک بیشتر از سونای بخار است و باعث تعرق زیاد، کمک به دفع سموم تجمع یافته در زیر پوست، باز شدن منافذ پوست، افرایش گردش خون و دمای بدن می شود.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل گسترش تبریز

سالن ماساژ و سالن بدنسازی از دیگر امکانات هتل گسترش تبریز

سالن ماساژ و آب درمانی مجموعه آبی هتل گسترش شهر تبریز دارای بهترین ماساژور ها می باشد و مهمانان هتل و برخی از شهروندان تبریزی این سالن ماساژ را برای تقویت عضلات و آرامششان انتخاب می کنند. ماساژ شامل خواصی مثل: کاهش درد، کاهش اضطراب، کنترل افسردگی و کمک به بهبودی وضعیت سلامتی بدن است.

امکانات هتل گسترش تبریز
سالن همایش هتل گسترش در تبریز

سالن بدنسازی نیز از دیگر امکانات هتل گسترش تبریز می باشد. مهمانان می توانند برای شروع صبح پر انرژی به این مکان رفته و فعالیت بدنی داشته باشند. افرادی که عادت به ورزش روزانه دارند می توانند به عادات روزمره خود ادامه دهند و بابت این که سفر مانع فعالیت هایشان نمی شود احساس خرسندی کنند. سالن بدن سازی این هتل 4 ستاره ار انواع وسایل ورزشی و تناسب اندام تشکیل شده است.

بیشتر بخوانید :
منابع :