هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز یک هتل پنج ستاره بسیار لوکس و مدرن می باشد. بنابراین امکانات بسیار فوق العاده و بی نظیری را برای مهمانان خود در هتل فراهم نموده که همین امر باعث شده تا طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند. این هتل در همسایگی پارک ایل گلی یا ائل گلی شهر تبریز است.

امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز با خدمات دهی عالی تکمیل شده تا زبان میهمانان به گله و شکایت باز نشود. بدون شک اقامت در این هتل و استفاده از امکانات در دسترس آن، اقامتی لوکس و راحت را برای شما و عزیزانتان به ارمغان می آورد. همراهما باشید تا با امکانات این هتل بیشتر آشنا شوید.

از امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز می توان به سالن های متعدد اشاره کرد. این سالن ها شامل سالن ضیافت، اتاق عقد، سالن کنفرانس و آمفی تاتر و دو سالن VIP می شوند. شما می توانید برای برگزاری انواع ضیافت ها و مجالس خود این سالن ها را انتخاب و با منوی انتخابی، میزبانی عالی را از میهمانان خود انجام دهید.

امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز
سالن بدنسازی از دیگر امکانات هتل پارس ائل گلی یا ایل گلی تبریز

مقاله مرتبط: رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز

سالن ضیافت و سالن VIP از دیگر امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز

سالن ضیافت یکی از سالن های ایجاد شده در هتل پارس ائل گلی یا ایل گلی تبریز است که فضایی نسبتا زیاد، به آن اختصاص داده شده است. این سالن مناسب برگزاری ضیافت هایی مانند عروسی، همایش ها، سمینار ها و ... می باشد. امکانات عالی اعم از سیستم صوتی و ... در این سالن به خوبی تدارک دیده شده است.

سالن های VIP هتل پارس ائل گلی تبریز برای آن دسته افرادی که نیاز به یک سالن برای برگزاری جلسات و ضیافت های شخصی خود دارند بهترین انتخاب است. این سالن ها مجهز به بهترین امکانات می باشند که تمامی نیاز های میهمانان را برای برگزاری یک مراسم آبرومند فراهم می کنند.

بیشتر بخوانید: اتاق های لوکس هتل پارس ائل گلی تبریز

امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز
سالن ضیافت هتل پارس ایل گلی تبریز برای عروسی

دیگر امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز چیست؟

از دیگر امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز می توان به مجموعه آبی، سالن بیلیارد، سالن بدنسازی و ... آن اشاره نمود. وجود این امکانات برای گذراندن اوقات فراغت و فراهم کردن ساعاتی پر نشاط برای میهمانان ایجاد شده است. میهمانان عزیز پس از اقامت در این هتل تبریز می توانند با استفاده از این امکانات از لحظاتی خوش در مکان های ذکر شده بهره مند شوند.

مجموعه آبی: هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز با ایجاد یک مجموعه آبی بسیار زیبا و فوق العاده گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. این مجموعه آبی شامل استخر، سونا و جکوزی می شود. میهمانان عزیز با مراجعه به این مجموعه ساعاتی آرامش بخش را می توانند تجربه کرده و سموم را از بدن خود دفع نمایند.

سونا و جکوزی: استفاده از سونا و جکوزی این مجموعه آبی یکی از مزیت هایی است که می توانید از آن بهره مند شوید. افرادی که از مشکلات پوستی رنج می برند می توانند از سونای بخار استفاده کنند.

امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز
مجموعه آبی هتل پارس ائل گلی یا ایل گلی تبریز

همچنین سونای خشک نیز برای رفع مشکلات و یا افسردگی مناسب می باشد که باعث گردش خون در افراد خواهد شد. استفاده از جکوزی برای افرادی که دردهای مفاصلی و عضلات باعث اذیت در آن ها می شود می تواند بسیار مناسب باشد.

سالن بدنسازی: آن دسته از آقایانی که در سفر خود نیاز به ورزش های بدنسازی دارند می توانند با مراجعه به سالن بدنسازی  این هتل از امکانات آن استفاده کنند. این سالن با ایجاد فضایی تمیز و با نظافت کامل این امکان را برای آقایان فراهم کرده تا به راحتی ساعاتی را ورزش کنند.

هتل پارس ایل گلی تبریز در خود امکاناتی دیگر نظیر اینترنت رایگان در تمام نقاط هتل، کافی نت، غرفه های تجاری، کلینیک، کتابخانه، شبکه های ماهواره ای و ویدئویی، گشت های داخل و خارج شهر، تاکسی سرویس، خدمات استقبال و بدرقه فرودگاهی را ایجاد کرده است. این امکانات باعث خشنودی و حس رضایت پس از ترک هتل توسط میهمانان خواهد شد.

امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز
سالن بیلیارد هتل پارس ایل گلی تبریز
بیشتر بخوانید :
منابع :