اتاق های هتل گسترش تبریز با تنوع زیادی در سبک طراحی و طریقه ساخت مدرن بنا شده اند، اتاق ها از تفاوت خاصی نسبت به یکدیگر ساخته شده، همین امر سبب شده تا گردشگران طبق سلیقه و پسند خود اتاق مورد نظرشان را رزرو کنند. این هتل با در نظر گرفتن احتیاجات میهمانان، تمامی اتاق های خود را از امکانات کاملی تجهیز کرده تا مبادا اقامتی سخت را پشت سر بگذرانند.

اتاق های دیدنی هتل گسترش تبریز با وسایلی شیک و مدرن تجهیز شده و کلیه این وسایل جدید و بسیار نو می باشند، همچنین از ترکیب رنگ های زیبا و بی نظیری تشکیل شده اند که هر مهمانی هنگام ورود دراتاق خود شگفت زده شده و اندک زمانی را صرف تماشا می کند. دیدن اتاق های این هتل هر فردی را مجذوب خود کرده و اقامتی تکرار نشدنی را برای هر فرد رزرو کننده به وجود می آورد.

مقاله مرتبط: رستوران های هتل گسترش تبریز

اتاق های هتل گسترش تبریز
اتاق های 3 تخته هتل گسترش تبریز

مبرا بودن اتاق های هتل گسترش تبریز از کثیفی

اتاق های هتل 4 ستاره گسترش در تبریز بسیار تمیز بوده و از هر گونه کثیفی مبرا می باشند. مدیریت این هتل افراد مجربی را برای قسمت خدمه خانه داری هتل استخدام کرده تا نظافتی دقیق و کاملی برای تمامی اتاق ها داشته باشند. اینگونه میزان رضایت مندی میهمانان به حد اکثریت خواهد رسید. افرادی که کمی وسواس دارند با دیدن این همه تمیزی، شفافیت وسایل و وجود ملحفه های نو کشیده شده بر روی تخت ها قطعا نمی توانند از کوچک ترین موردی ایراد بگیرند.

اتاق های جذاب هتل گسترش در تبریز با تنوع و شرایط خوبی که دارند سبب شده تا گردشگران ایرانی و خارجی بی شماری هتل گسترش را برای اقامتشان انتخاب کنند. چرا که تمام این اتاق ها در خور سلیقه و تعداد هر خانواده می تواند باشد. طوری که نارضایتی از اتاق های این هتل توسط میهمانان از درصد خیلی کمی برخوردار است و در واقع اصلا امکان ندارد. اقامت در این اتاق ها بسیار لذت بخش خواهد بود.

اتاق های هتل گسترش تبریز
فضای داخلی اتاق های هتل 4 ستاره گسترش تبریز

بیشتر بدانید: امکانات هتل گسترش تبریز

تنوع اتاق هتل زیبای گسترش در تبریز

اتاق هایی که در هتل گسترش وجود دارد طبق تناسب تعداد نفرات و پسند هر خانواده می باشد. این اتاق ها از قبیل: اتاق های یک تخته، اتاق های دو تخته، اتاق های سه تخته، سوئیت جونیور یک خوابه چهار تخته، سوئیت اکسکیوتیو یک خوابه پنج تخته، سوئیت رویال  دوخوابه پنج تخته وی آی پی است.

قیمت هر یک از این اتاق های فوق لاکچری با یکدیگر تمایز دارند. علاقه مندان به هتل گسترش شهر دیدنی تبریز توجه داشته باشند که بابت رزرو این اتاق ها هزینه متفاوتی را باید پرداخت کنند. در مجموع کلیه اتاق های هتل گسترش تبریز دارای قیمت های مقرون به صرفه ای می باشند و خدمات، امکانات بیشتری به نسبت مبلغ پرداختی ارائه می شود.

اتاق های هتل گسترش تبریز
سوئیت های رویال هتل گسترش تبریز

تجهیزاتی پیشرفته در اتاق های هتل بزرگ گسترش تبریز

تجهیزاتی که در اتاق های هتل 4 ستاره گسترش قرار گرفته اند بسیار پیشرفته و جهت رفاه هرچه بیشتر میهمانان است و زمینه اقامتی خاطره انگیز را فراهم می کند. این تجهیزات شامل: سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، اینترنت رایگان، مبلمان، سیستم تهویه مطبوع، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، حمام اختصاصی، کمد دیواری، تخت، آباژور، میز و صندلی، امکانات بهداشتی، پتو، یخچال، تلویزیون صفحه تخت و دیگر امکانات رفاهی می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :