هتل پارس ائل گلی تبریز دارای 178 اتاق و واحد اقامتی می باشد. تمام این اتاق ها در 17 طبقه ساختمانی جای گرفته اند که از ساختمانی لوکس و مدرن تشکیل شده است. شما می توانید با خیالی راحت بنا به سلیقه و آنچه نیازتان می باشد اتاق های این هتل را به عنوان محلی برای اقامت خود انتخاب کنید.

اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. این اتاق ها شامل اتاق 1 تخته، 2 تخته و سوئیت های رویال می شود. تمامی امکانات رفاهی و خدمات عالی در تمام واحد های اقامتی در نظر گرفته شده است و جای هیچگونه نگرانی برای مهمانان عزیز وجود نخواهد داشت.

اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز
سوئیت های زیبای هتل پارس ائل گلی تبریز

نمای شیک اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز

اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز از نظر دکوراسیون و نما بسیار شیک و لوکس می باشد که زیبایی خاصی را به چشم می کشند. همچنین چیدمان لوازم اتاق بسیار مدرن و زیبا است که حس راحتی و مجلل بودن را به شما منتقل خواهد کرد. مبلمان راحتی و چراغ خواب نیز در اتاق ها قرار داده شده تا افراد حس بهتری را از اقامت در این اتاق ها احساس کنند.

مقاله مرتبط: رستوران های هتل پارس ائل گلی تبریز

اکثر اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز از چشم انداز بسیار زیبایی رو به کوه و جنگل برخوردار می باشند. مهمانان می توانند طبق سلیقه خود و عزیزانشان این نوع از اتاق ها را مورد انتخاب قرار داده و از این چشم انداز بسیار زیبا و دیدنی شهر تبریز بهره مند شوند.

هتل پارس ائل گلی تبریز 20 باب اتاق یک تخته، 139 باب اتاق 2 تخته و 20 باب سوئیت را جمعا برای اقامت مهمانان خود ایجاد کرده است. علاوه بر اتاق ها و سوئیت های معمولی این هتل دارای سوئیت های رویال می باشد که از امکانات بسیار بی نظیر تر و نمایی فوق العاده تر تشکیل شده اند.

اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز
سوئیت های هتل پارس ائل گلی تبریز

سوئیت های رویال هتل پارس ائل گلی تبریز از چه مزیت هایی دارد؟

سوئیت های رویال هتل پارس ائل گلی تبریز از وسعت نسبتا بالایی نسبت به دیگر سوئیت ها و اتاق های این هتل برخوردار می باشد. این سوئیت ها علاوه بر این که دارای دکوراسیون زیبا و فوق العاده هستند، حسی دلنشین را در یک فضایی مجلل و بی نظیر به شما منتقل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل پارس ائل گلی تبریز

در سوئیت های هتل 5 ستاره پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز همچنین امکانات و خدمات بسیار عالی و مرفه ایجاد شده است. از جمله این امکانات می توان به وان جکوزی اشاره کرد که مهمانان می توانند از آن استفاده کنند.

اگر به دنبال یک واحد اقامتی لوکس با تمام امکانات رفاهی مد نظر دارید، سوئیت های رویال بهترین انتخاب است. ناگفته نماند که این سوئیت ها به دلیل وسعت زیادی که دارا می باشند و امکانات عالی مناسب برای خانواده ها و یا جمعی از دوستان است.

اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز
Caption

امکانات اتاق های هتل پارس ائل گلی نبریز یا ایل گلی تبریز

تمامی اتاق های هتل پارس ائل گلی تبریز یا ایل گلی تبریز امکانات و خدمات عالی را در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. از امکانات فوق العاده و لوکس در این اتاق ها می توان به تلویزیون صفحه تخت، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام، ملزومات بهداشتی برای هر نفر مجزا، سیستم تهویه مطبوع، تخت، تلفن، یخچال، مینی بار و... اشاره کرد. تمام این امکانات برای رفاه و آسایش مهمانان گرامی تدارک دیده شده است که رضایت اکثر مهمانان را به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید :
منابع :