هزینه اقامت در هتل پارس شیراز موضوع متن حاضر در پرشین هتل سایت جامع رزرو هتل های شیراز و جهان می باشد. بسیاری از گردشگران برای رزرو هتل در شیراز بدنبال این هستند که بتوانند نسبت به هزینه ی اتاقی که انتخاب می کنند اطلاع پیدا کنند. هتل پارس شیراز دارای 188 باب اتاق می باشد که مسلما این اتاق ها متفاوت از یکدیگر طراحی شده اند و همین امر سبب شده تا هزینه رزرو اتاق ها به نسبت یکدیگر و هزینه اقامت در هتل پارس متفاوت باشد.

هتل پارس شیراز
لابی بسیار زیبا، هتل پارس شیراز

اطلاعات هتل پارس شیراز از سایت پرشین هتل

گردشگران می توانند با مراجعه به سایت پرشین هتل از تنوع قیمت های اتاق های این هتل شیراز اطلاع پیدا کنند و متناسب با ظرفیت و سلیقه ی خود نسبت به رزرو اتاق اقدام کنند.از این رو برخی از اتاق های هتل را برای آشنایی بیشتر گردشگران معرفی می کنیم.

هتل پارس شیراز
رستوران زیبای هتل پارس شیراز

سوئیت برای دونفر و هزینه اقامت در هتل پارس شیراز

هتل پارس برای زوج های جوان سوئیت دو نفره اما با فضاسازی بزرگ طراحی کرده است. این سوئیت بگونه ای است که قابلیت دو نفر اضافه را هم دارد. این سوئیت ها دارای یک نشیمن، یک تخت دونفره یا دو تخت سینگل در اتاق می باشد که میهمان می تواند مطابق با سلیقه ی خود اتاق را انتخاب کند. امکاناتی که در این سوئیت ها تعبیه شده مانند: مبلمان، مینی بار، حوله‌ی حمام، کمد لباس، سشوار، صندوق امانات، دراور و… است. این اتاق های هتل پارس با توجه به امکاناتی که دارد از قیمت منصفانه‌ای برخوردار است.

هتل پارس شیراز
لابی دنج و راحت هتل پارس

سوئیت رویال دو نفره هتل پارس 

این سوئیت های هتل پارس دارای نشیمن و یک تخت دو نفره در اتاق خواب است. این سوئیت ها در طبقات اول تا هشتم قرار گرفته اند. این اتاق ها هم ظرفیت دو نفر اضافه را دارند. تفاوت سوئیت رویال با سوئیت معمولی هتل متراژ بالای سوئیت رویال می باشد. هزینه اقامت در هتل پارس با وجود سوئیت ها کمی معقول تر به نظر می رسد. هتل پارس در این سوئیت ها امکاناتی نظیر: کمد لباس، سیستم سرمایشی و گرمایشی مرکزی، سرویس فرنگی، کارت هوشمند اتاق، صندوق امانات، تلویزیون و…را برای آسایش و رفاه میهمانانش قرار داده است. سوئیت رویال به دلیل متراژ بالا مسلما نسبت به سوئیت معمولی از قیمت بالاتری برخوردار است. اما گردشگران می توانند با مراجعه به سایت پرشین هتل از آفرهای ویژه و قیمت هتل پارس و هزینه های اتاق ها اطلاع پیدا کنند و این سوئیت های جادار را انتخاب کنند.

هتل پارس شیراز
رستوران هتل پارس شیراز

اتاق دو تخته توئین و هزینه اقامت در هتل پارس شیراز

این اتاق های هتل پارس دارای دو تخت سینگل می باشند. این اتاق ها در طبقات اول تا هشتم قرار گرفته اند. درست که ظرفیت اتاق توئین دو نفر است اما گنجایش یک نفر اضافه را هم دارد. یکی از مهم ترین مزیت های اتاق های هتل پارس گنجایش بیشتر میهمان از ظرفیت است. این اتاق ها دارای امکاناتی مانند: مبلمان، مینی بار، یخچال، حمام، دراور، صندوق امانات، سیستم سرمایشی و گرمایشی مرکزی، مبلمان و… می باشند. این اتاق ها به دلیل فضای کمتر به نسبت سوئیت ها از قیمت کمتری برخوردار است. اما قیمت هتل پارس به نسبت تجهیزاتی که در مجموعه ی خود قرار داده است منصفانه است و همین امر سبب شده تا نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند.

هتل پارس شیراز
منو بوفه رستوران هتل پارس شیراز

اتاق دو تخته دبل هتل پارس شیراز

این اتاق ها دارای یک تخت دو نفره می باشند و قابلیت یک نفر اضافه را هم دارند. اقامت در هتل پارس به واسطه این اتاق ها ارزانتر است. سرویس آن نفر اضافه هم بصورت تخت می باشد. در این اتاق ها، برای رضایت میهمانان امکاناتی نظیر: دراور، حمام، مبلمان، سشوار، سرویس فرنگی، دمپائی در حمام، مینی بار، کارت هوشمند، رخت آویز، چای ساز و… را در نظر گرفته است. هزینه رزرو اتاق توئین با اتاق دو تخته ی دبل هتل پارس از یک قیمت برخوردار است و میهمانان هتل می توانند متناسب با سلیقه ی خود اتاق را انتخاب کنند. پرشین هتل این امکان را به گردشگران داده تا بتوانند از تنوع هزینه اقامت در هتل پارس اطلاع پیدا کنند.

هتل پارس شیراز
فضای داخلی هتل پارس شیراز
بیشتر بخوانید :
منابع :