بسیاری از گردشگران برای سفر به شیراز به دنبال یکی از بهترین هتل های شیراز هستند این افراد می توانند با مراجعه به سایت پرشین هتل نسبت به تنوع هتل های این شهر و آفرهای ویژه و هزینه اقامت در هتل پارس شیراز اطلاع پیدا کنند. مسلما گردشگر زمانی که اطلاعات مفید و جامع در مورد هتل بین المللی پارس داشته باشد، می تواند با خیال راحت و بدون اینکه دغدغه و استرسی داشته باشد هتل مد نظرش را انتخاب کند. پرشین هتل به دلیل فضای گسترده و امنی که دارد بسیاری از هتل های شهر های مختلف را در برگرفته است و گردشگران می‌توانند هر آنچه که مد نظر دارند را از طریق این سایت پیدا کنند.

دلیل محبوبیت هتل بین المللی پارس شیراز

هتل پنج ستاره پارس شیراز یکی از محبوب ترین هتل های این شهر است. این هتل شیراز به دلیل امکانات رفاهی بالایی که در مجموعه ی خود قرار داده است سبب شده تا گردشگران با مشاهده تک تک امکانات در سایت پرشین هتل متوجه شوند که می‌توانند با رزرو این هتل شیراز دغدغه ای نداشته باشند و بهترین لحظات را با انتخاب هتل پارس شیراز برای خود رقم بزنند. موقعیت مکانی خوب این هتل شیراز سبب شده تا نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند، بگونه ای که علاوه بر یک اقامت خوب دسترسی راحتی به جاذبه های تفریحی و گردشگری داشته باشند.

هتل بین المللی پارس شیراز
رستوران لاکچری هتل بین المللی پارس

طراحی اتاق های هتل بین المللی پارس شیراز

مسلما گردشگران برای انتخاب هر هتل به دنبال چگونگی طراحی اتاق های هتل مورد نظرشان هستند. هتل بین المللی پارس به دلیل اینکه سالیانه میزبان بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی می باشد باعث شده است تا اتاق های هتل دارای طراحی های متفوت از یکدیگر و خاص باشند. مهم ترین چیزی که در چیدمان اتاق ها به آن توجه شده آن است که طراحی اتاق بگونه ای باشد که میهمانان با قرار گرفتن در اتاق حس خوشایندی داشته باشند.

هتل بین المللی پارس شیراز
پذیرش هتل پارس شیراز

انواع اتاق های هتل پارس شیراز مانند:

1. اتاق یک نفره ( برای کسانی که برای سفر کاری، اداری به شیراز سفر کرده اند بسیار مناسب است) از نکاتی که این اتاق دار این است قابلیت برای نفر اضافه را ندارد.

2. دو تخته ی دبل ( این اتاق های هتل پارس بصورت یک تخت دو نفره یا دو تخت سینگل طراحی شده اند. مزیت این اتاق قابلیت نفر اضافه دارد)

3. دو تخته توئین ( این اتاق های هتل پارس بصورت دو تخت سینگل می باشد. فضای اتاق بگونه ای طراحی شده که گنجایش یک فرد اضافه را هم دارد)

4. سوئیت ( هتل پارس در مجموعه ی خود دو مدل سوئیت را طراحی کرده سوئیت رویال( دارای فضایی زیاد و با چیدمان لوکس می باشد) سوئیت معمولی.

سوئیت های هتل پارس به دلیل فضای خوب، مبلمان شیک و… سبب شده تا میهمان با قرار گرفتن در اتاق از انتخاب این هتل شیراز رضایت داشته باشد. تمام اتاق های هتل پارس به دلیل نظافت خوب و امکانات رفاهی لازم سبب شده تا به میهمان حس خوبی را منتقل کند.

فضای دورهمی درهتل بین المللی پارس شیراز

هتل پارس شیراز در مجموعه ی خود امکانات زیادی را برای میهمانانش در نظر گرفته است. هتل پارس به دلیل داشتن دو نوع کافی شاپ متفاوت از یکدیگر با نظافت و چیدمان شیک سبب شده تا اعتماد میهمانان را به خود جلب کند تا اگر میهمانان هتل دورهمی یا ملاقات رسمی دارند در کافی شاپ هتل پارس برگزار کنند. از این رو برای آشنایی گردشگران به مختصر هر دو کافی شاپ هتل را تفسیر می کنیم.

1. کافی شاپ ایتالیایی هتل پارس با یک محیط گرم و صمیمی به سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم، کیک ها، میان وعده های سبک و… با کیفیت خوب می پردازد. 2. کافه آبشار هتل پارس با یک فضای خاص و متفاوت طراحی شده است.

چیدمان خوب و پخش موزیک آرام بخش پیانو سبب شده تا به میهمان حس خوبی منتقل شود در این کافی شاپ به سرو انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، خوراکی های خوشمزه، دسرها و … می پردازند که میهمان متناسب با میل خود آنچه را که می خواهد سفرش می دهد. تمام اینها در کنار یکدیگر و وجود پرسنل مجرب و خونگرم باعث شده تا رضایت میهمانان هتل را بالا ببرد.

هتل بین المللی پارس شیراز
لابی دنج هتل بین المللی پارس، مناسب دورهمی دوستانه و صمیمی

هتل بین المللی پارس چه امکاناتی دارد؟

هر هتلی لازم است برای آسایش و رفاه میهمانانش خدماتی را با بهترین نحو ارائه دهد. هتل پارس شیراز هم برای میهمانان خود امکانات رفاهی بالایی را در مجموعه ی خود قرار داده است. از این رو برای آشنایی بیشتر گردشگران به معرفی امکانات هتل پارس می پردازیم که مسلما لازم است هر شخصی که این هتل شیراز را انتخاب می کند بداند که هتل از چه مزیت هایی برخوردار است.

رستوران هتل پارس شیراز

1. رستوران: هتل پارس در مجموعه ی خود دارای رستوران های متنوعی است. رستوران( ایتالیایی، لوتوس، ملل، گل سرخ  و…) تنوع آنها است.
وجود چندین رستوران با طراحی های متفاوت و سرو انواع غذاهای لذیذ و خوشمز در یک محیط دنج و لوکس سبب شده تا میهمانان هتل دغدغه ای برای صرف غذا ناشته باشند.
مهم ترین نکته تنوع غذایی با کیفیت خوب است همین امر سبب شده تا میهمانانی که اقامت طولانی در این هتل شیراز دارند یکنواختی در غذا را حس نکنند و همین سبب شده تا رضایت میهمانان نسبت به رستوران های هتل خوب و راضی کننده باشد.

سالن بدنسازی هتل بین المللی پارس شیراز

2. سالن بدنسازی: برخی از گردشگران ورزش را در الویت قرار داده اند.
برای همین هنگام رزرو هتل حتما می خواهند بدانند هتلی که انتخاب می کنند سالن بدنسازی دارد؟
یا اگر دارد محیط و تجهیزات آن چگونه است؟
با توجه به این ها هتل پارس شیراز با در نظر گرفتن محیطی تمیز، دنج با تجهیزات ایمنی بدنسازی این امکان را به وجود آورده تا میهمانان در طول اقامت مشکلی را احساس نکنند.

مجموعه آبی هتل بین المللی پارس شیراز

3. استخر، سونا، جکوزی: مجموعه ی آبی هتل به دلیل محیط تمیز و شیک سبب شده تا رضایت میهمانان را بالا ببرد.
هتل پارس اهمیت زیادی را برای مجموعه ی آبی خود قائل است چون اگر محیط کثیف و نامرتب باشد عامل بیماری می باشد. برای همین هتل تمام تمرکزش بر این است که مجموعه ی آبی تمیز و مرتبی داشته باشد. با توجه به مشاهده درصد رضایت میهمانان هتل نسبت به پاکیزگی استخر می شود اطلاع پیدا کرد.

هتل بین المللی پارس شیراز
مجموعه آبی هتل پارس شیراز

لاندری هتل بین المللی پارس شیراز

4. خشکشویی: برخی از گردشگران برای سفر کار و مهم این هتل شیراز را انتخاب می کنند و می خواهند لباس هایشان هر لحظه تمیز و مرتب باشد.
وجود خشکشویی در هتل پارس با استفاده از نرم کننده های خوب سبب شده تا این افراد دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند و هرلحظه مرتب جلسه های خود را برگزار کنند.

5. فروشگاه تجاری، تهویه ی مطبوع، صندوق امانات، کافی شاپ، پارکینگ، سالن زیبایی، خدمات 24 ساعته، امکانات برای معلولین این امکان را برای این عزیزان و خانواده های محترمشان فراهم کرده است تا سفر خوبی را داشته باشند و خاطره ی به یادماندنی را از سفر به شیراز برای خود رقم بزنند.

6. پرسنل مجرب و مسلط به زبان های انگلیسی و اسپانیایی در این مجموعه ی گسترده و حرفه ای سبب شده تا بیشتر گردشگران بهترین اقامت را با هتل پارس تجربه کنند.

هتل پارس شیراز از چه موقعیت مکانی برخوردار است؟

بسیاری از گردشگران هنگام انتخاب هتل علاوه بر درجه ی هتل به موقعیت مکانی آن هم توجه دارند. هتل بین المللی پارس واقع در خیابان زند می باشد. دسترسی راحتی به مکان های تاریخی و تفریحی دارد. همین سبب شده تا هتل بین المللی پارس از دید بسیاری از گردشگران از محبوبیت خاصی برخوردار باشد.

هتل پارس شیراز فاصله ی خوبی تا مکان های تاریخی مانند: باغ ارم، ارگ کریم خان زند، مسجد نصیر الملک، آرامگاه حافظ دارد که میهمانان می توانند به راحتی از این مکان های زیبا دیدن کنند. باغ ارم یکی از بهترین جاذبه های شیراز است که بسیاری از گردشگران که به این شهر زیبا سفر می کنند حتما به این بهشت روی زمین شیراز سر می زنند و لذت می برنند.

هزینه اقامت در هتل پارس شیراز چگونه است؟

گردشگران مسلما قبل سفر به این فکر می کنند که چگونه می توانند نسبت به هزینه های سفرشان مدیریت لازم را داشته باشند. گردشگران می توانند با مراجعه به سایت پرشین هتل از تنوع قیمت اتاق های هتل پارس شیراز اطلاع پیدا کنند و مطابق با آنچه که مد نظر دارند انتخاب کنند. تنوع اتاق های هتل با طراحی های متفاوت سبب شده تا قیمت های اتاق های این مجموعه ی بزرگ با یکدیگر متفاوت است. همین اختلاف قیمت سبب شده تا گردشگران بتوانند با هزینه ی منصفانه اقامت خوبی را در این هتل پنج ستاره تجربه کنند. هزینه ی اتاق های توئین و دبل هتل بین المللی پارس به یک اندازه می باشد و میهمانان می توانند مطابق با سلیقه ی خود از بین این دو نوع اتاق ها انتخاب کنند. تفاوت این دو نوع اتاق به این صورت است که اتاق های توئین دارای دو تخت سینگل می‌باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :