مالک هتل بزرگ شیراز برای آسایش و رفاه میهمانان خود امکاناتی رفاهی را در مجموعه ی خود قرار داده است. امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز با استفاده از اقلام لوکس زیبا تر است و سبب شده تا نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند.
تمام امکاناتی که هتل در مجموعه خود قرار داده است برای این است که میهمانان هتل دغدغه ای نداشته باشند. برای آشنایی بیشتر به دانستنی های هتل شیراز د ر پرشین هتل  و به معرفی امکانات هتل بزرگ و هتل های شیراز می‌پردازیم.

کافی شاپ هتل بزرگ شیراز

کافی شاپ یکی از امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز می باشد. کافی شاپ با محیطی دنج، صمیمی و بسیار لوکس طراحی شده است.کافی شاپ به دلیل فضای جادار و تمیز سبب شده تا متناسب با سلیقه ی افراد سخت پسند باشد. کافی شاپ هتل به سرو انواع خوراکی های لذیذ و خوشمزه، نوشیدنی های گرم و سرد با بهترین کیفیت می پردازد.کافی شاپ هتل بزرگ می تواند یک محیط آرام برای رفع خستگی باشد.

کافی شاپ هتل بزرگ شیراز
کافی شاپ هتل بزرگ شیراز

باشگاه بدنسازی هتل بزرگ این امکان را برای علاقمندان به ورزش فراهم کرده است،تا بتوانند لحظات خوبی را با رزرو این هتل شیراز سپری کنند.مزیت باشگاه هتل بزرگ شیراز استفاده از دستگاه های حرفه ای و شیک می باشد که سبب شده تا مراجعه کنندگان حس خوبی را حین تمرین ورزش داشته باشند.

باشگاه بدنسازی هتل بزرگ شیراز
باشگاه بدنسازی هتل بزرگ شیراز

فروشگاه هتل بزرگ شیراز این امکان را برای میهمانانی که شرایط خرید بیرون از هتل را ندارند فراهم کرده استتا بتوانند در مدت زمان کم نسبت به خرید سوغاتی در هتل اقدام کنند، که این یکی از امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز است. فروشگاه هتل سبب شده تا میهمانانی که سفر کاری به شیراز داشته اند و تایم زیاد برای تهیه سوغاتی ندارندمی توانند به فروشگاه هتل مراجعه کنند و به راحتی و بدون دردسر نسبت به تهیه ی سوغاتی اقدام کنند.

خشکشویی هتل بزرگ شیراز این امکان را برای کسانی که سفر کاری دارند فراهم کرده است تا بتوانند لباس خود را برای زمانی که می خواهند به خشکشویی هتل بدهند و به بهترین نحو تحویل بگیرند و با خیال راحت جلسه ی کاری خود را برگزار کنند. خشکشویی هتل بزرگ به دلیل استفاده از بهترین نرم کننده ها سبب شده تا رضایت میهمانان را بالا ببرد.

رستوران های متنوع هتل بزرگ شیراز

رستوران: هتل بزرگ شیراز به دلیل اینکه سالانه میزبان بسیاری از گردشگران شهر شیراز می باشد. رستوران های متعددی را در مجموعه ی خود طراحی کرده است. یکی از خاص ترین امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز رستوران گردان است.
رستوران به دلیل چشم انداز فوق العاده از شهر زیبای شیراز و تراس رویایی سبب شده تا نزد میهمانان هتل و خود شیرازی ها از محبوبیت خاصی برخوردار باشد. تمام رستوران های هتل بزرگ با چیدمان لوکس و پخش موزیک باعث شده تا میهمانان با قرار گرفتن در رستوران حس خوبی داشته باشند. امتیاز رستوران های هتل بزرگ کیفیت خوب غذایی و استفاده از پرسنل مجرب و خونگرم است.

رستوران های متنوع هتل بزرگ شیراز
رستوران های متنوع هتل بزرگ شیراز

پارکینگ یکی از خدمات هتل بزرگ شیراز

پارکینگ: یکی از امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز است.برای اینکه میهمانانش دغدغه ای را با رزرو این هتل شیراز نداشته باشند.چهارطبقه را برای پارکینگ اختصاص داده است. کسانی که با وسیله ی شخصی به شیراز سفر می کنند و هتل بزرگ را انتخاب کرده اند دیگر نگرانی برای پارک خودرو خود نخواهند داشت.

پارکینگ یکی از خدمات هتل بزرگ شیراز
پارکینگ یکی از خدمات هتل بزرگ شیراز

مجموعه آبی یکی از برترین امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز

استخر/سونا/جکوزی: مجموعه ی آبی هتل بزرگ شیراز به دلیل محیط لوکس و تمیز باعث شده تا میهمانان در مدت زمان اقامتشان در این هتل شیراز چندین بار به مجموعه ی آبی هتل سر بزنند. ماساژ: خدمات هتل بزرگ شیراز مانند ماساژ در این هتل به بهترین نحو سبب شده تا بسیاری از میهمانان هتل را وسوسه به تجربه ی استفاده از خدمات ماساژ هتل بزرگ کند. خدمات 24 ساعته ی هتل بزرگ شیراز باعث شده تا میهمانان در طول شبانه روز مشکلی را احساس نکنند.

مجموعه آبی یکی از برترین امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز
مجموعه آبی یکی از برترین امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز

تمام امکانات رفاهی هتل بزرگ شیراز به دلیل ارائه ی خدمات به بهترین نحو سبب شده تا این هتل شیراز متناسب با سلیقه ی بسیاری از گردشگران باشد. کسانی که می خواهند یک سفر رویایی و خاطره انگیز را در شیراز رقم بزنند دست به انتخاب هتل بزرگ می زنند تا در طول سفر دغدغه ای نداشته باشند.

منابع :