بسیاری از گردشگران برای سفر به شهر شیراز به دنبال هتلی هستند که یک اقامت خوب و خاطره انگیزی داشته باشند. اقامت در هتل چمران شیراز می تواند بهترین گزینه باشد، زیرا یکی از مجلل ترین هتل های شیراز است. که گردشگران می توانند با مراجعه به سایت پرشین هتل این هتل شیک و مدرن را انتخاب کنند. هتل چمران به دلیل امکانات رفاهی بالایی که در مجموعه خود دارد باعث شده تا نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند.
برای اینکه گردشگران با تکمیل ظرفیت هتل مواجه نشوند، می توانند از طریق پرشین هتل نسبت به رزرو هتل چمران شیراز اقدام کنند تا یک سفر به یادماندنی را برای خود رقم بزنند.هم چنین برای اطلاعات بیشتر می توانند به دانستنی های هتل چمران شیراز مراجعه نمایند.

رستوران ملل هتل چمران شیراز
رستوران ملل هتل چمران شیراز

چه چیزی سبب شده تا هتل 5 ستاره چمران از نظر من اهمیت پیدا کند؟

من و همسرم قرار بود برای ماه عسل به شیراز سفر کنیم، برای همین به دنبال یک هتل خیلی خوب با امکانات فاهی بالا بودیم تا یک سفر خوب و ماندگار را تجربه کنیم، از این رو یکی از دوستانمان که به شیراز سفر کرده بود و تجربه ی اقامت در این هتل شیراز را داشت.

او در مورد هتل چمران گفت: این هتل شیراز بسیار مجلل و با امکانات رفاهی بالا و خوب طراحی شده است و با با مراجعه به سایت پرشین هتل اطلاعات جامع و دقیق در مورد هتل چمران شیراز بدست بیاورید و نسبت به رزرو آن اقدام کنید. تمام اینها باعث شد تا هتل چمران از نظرما بسیار اهمیت پیدا کند، بگونه ای که وسوسه به رزرو این هتل شیراز شدیم.

هتل چمران شیراز
نمای خارجی هتل چمران شیراز

تنوع اتاق های هتل چمران شیراز و میزان رضایت از اتاق

ما با مراجعه به سایت پرشین هتل تنوع اتاق های هتل چمران را به وضوح مشاهده کردیم، اقامت در هتل چمران شیراز مطابق با سلیقه ی خودمان بود و اتاقمان  را نیز با سلیقه خود انتخاب کردیم. ما سوئیت دو تخته این هتل شیراز را انتخاب کردیم زمانی که وارد اتاق شدیم ، زیبایی و چیدمان لوکس اتاق بگونه‌ای بود که باعث شد تا ما از انتخاب هتل چمران رضایت داشته باشیم.

اتاق به دلیل فضای جادار، مبلمان لوکس، چشم انداز زیبا و نوردهی عالی، نظافت و چیدمان مرتب باعث شده بود تا ما زمانی که وارد اتاق شدیم حس خوبی داشته باشیم. طراحی اتاق انقدر خوب بود که ما در طول اقامتمان در این هتل شیراز حس آرام بخشی را داشتیم.

هتل چمران در اتاق امکاناتی مانند: کمد لباس، مسواک و خمیردندان، دراور، مینی بار، چیلر، آباژور، چای ساز، رخت آویز و… را برای آسایش و رفاه میهمانانش قرار داده بود. تمام اینها در کنار هم به بهترین نحو سبب شد تا رضایتمان از اتاق بالا باشد.

سوئیت هتل چمران شیراز
سوئیت هتل چمران شیراز

چه چیزی در هتل چمران شیراز نظرم را به خود جلب کرد؟

اقامت در هتل چمران شیراز باعث شد زمان ورودمان به هتل با استقبال گرم پرسنل مواجه شویم وحس خوبی را تجربه کنیم. پرسنل مجرب و صمیمی هتل چمران بگونه ای بود که من تا بحال چنین برخوردی را در هتل هایی که داشتم ندیده بودم. زمانی که پرسنل متوجه شدند برای سفر ماه عسل به این هتل شیراز آماده ایم. تمام سعی پرسنل این بود که یک خاطره خوب و خوش در این هتل شیراز برایمان رقم بخورد، همین اهمیت و احترام پرسنل هتل چمران به میهمانانش نظرم را به خود جلب کرد.

یکی دیگر از امتیازات هتل چمران پخش موزیک زنده در کافی شاپ که یک محیط دنج و صمیمی را برای میهمانان فراهم کرده است. بگونه ای که ما با قرار گرفتن در کافی شاپ هتل چمران تصمیم گرفتیم، ملاقاتی که با دوستمان در این شهر زیبا و دیدنی داریم را در کافی شاپ هتل برگزار کنیم.

فست فود هتل چمران شیراز
فست فود هتل چمران شیراز

شرایط دورهمی در هتل چمران چگونه است؟

ما در شهر شیراز قرار بود یک ملاقات با یکی از دوستانمان داشته باشیم. هتل چمران با داشتن یک کافی شاپ دنج با چیدمان شیک این امکان را به ما داد، تا بتوانیم یک دورهمی دوستانه را در آنجا رقم بزنیم. کافی شاپ این هتل شیراز به دلیل سرو انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، خوراکی های خوشمزه با ارائه ی خدمات به بهترین نحو این امکان را ایجاد کرد تا یک روز خوب را در کنار دوستانمان در کافی شاپ هتل چمران بگذرانیم.

هتل چمران به دلیل حرفه ای بودنش در تمام قسمت ها خواه نا خواه باعث می‌شود تا اعتماد تمام میهمانان را به خود جلب کند. کافی شاپ در طبقه ی 23 هتل  قرار دارد که دارای چشم انداز زیبا می باشد. همین امر موجب می شود تا میهمانان هنگام سرو نوشیدنی با دیدن مناظر سرسبز بیرون این هتل شیراز حس خوب و دلنشینی داشته باشند.

زمانی که دوستمان هتل را ترک کرد به ما گفت واقعا هتل خوبی را برای اقامت در شیراز انتخاب کرده اید، همین رضایت میهمانمان باعث شد تا رضایت ما از هتل چمران شیراز بالا برود.

سرو نوشیدنی گرم در هتل چمران شیراز
سرو نوشیدنی گرم در هتل چمران شیراز

امکانات و چگونگی ارائه  خدمات در هتل چمران شیراز

هتل 5 ستاره چمران شیراز برای میهمانانش امکانات عمومی نظیر: رستوران (ایرانی، سنتی، ایتالیایی) می باشد. رستوران ها به دلیل فضای لوکس و تمیز، فضای مجلل و آرام، سرو انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه، چشم انداز زیبا از شهر باعث شده تا هنگام صرف غذا بهترین حس را تجربه کنی.

 کافی شاپ (با قرار گرفتن در طبقه ی 23 هتل دارای چشم اندازی زیبا و دلنشین از شهر می‌باشد، به سرو انواع نوشیدنی های سرد و گرم، خوراکی های لذیذ می پردازد. کافی شاپ هتل بگونه ای طراحی شده است که یک محیط بسیار دلنشین برای رفع خستگی می باشد).
ماساژ ( ارائه ی بهترین روش ها و خدمات برای ماساژ سبب شده بود تا رضایت همسرم را بالا ببرد)، فروشگاه ( فروشگاه که در هتل قرار داشته باشد باعث می شود، تا میهمانانی که فرصت نکرده اند تا برای تهیه ی سوغاتی اقدام کنند، دیگر نمی خواهد نگرانی یا دغدغه ای داشته باشند می توانند در کوتاه ترین زمان و به دور از شلوغی شهر خرید کنند).

رستوران داوینچی هتل چمران شیراز
رستوران داوینچی هتل چمران شیراز

سایر امکانات هتل چمران شیراز

من خودم از فروشگاه هتل چمران خرید کردم و راضی بودم، استخر، سونا و جکوزی بگونه ای بود، زمانی که من از مجموعه ی آبی هتل چمران استفاده کردم با محیط تمیز و مرتب آن مواجه شدم، طوری بود که در طول اقامتم در هتل چمران شیراز چندین بار از مجموعه ی آبی آن استفاده کردیم، اینترنت( اینترنت پرسرعت هتل چمران که پل ارتباطی با دوستان و خانواده است)، خشکشویی( به دلیل شست و شوی تمیز بگونه ای بود که مطابق با میل و سلیقه ی من انجام می‌شد )،

مجموعه ی آبی هتل چمران شیراز
مجموعه ی آبی هتل چمران شیراز

فضای بیرون هتل برای نشستن که بسیار زیبا طراحی شده بود که یک محیط آرام و لنشین برای رفع خستگی می باشد، آرایشگاه آقایان و خانم ها، روم سرویس خیلی خوب، فضای سبز، باغچه، فضای باغ در هتل تمام اینهایی که ذکر کردم امکاناتی بود که من و همسرم در هتل چمران شیراز استفاده کردیم.

مجموعه ی آبی هتل چمران شیراز
استخر هتل چمران شیراز

هزینه ی اقامت در هتل چمران شیراز چگونه است؟

با مراجعه به سایت پرشین هتل ما توانستم از تنوع قیمت ها اطلاع پیدا کنیم. ارزش قیمتی هتل چمران با امکانات رفاهی که در مجموعه ی خود قرار داه است منصفانه می باشد. تنوع اتاق های هتل بالا است و همین سبب شده تا گردشگران متناسب با سلیقه ی خود اتاق مورد نظرشان را انتخاب کنند.

بنظر من اتاق های هتل چمران بقدری زیبا و لوکس طراحی شده اند. هزینه ای که این هتل شیراز برای اقامت دریافت می کند منصفانه می باشد. سایت پرشین هتل به دلیل آفرهای ویژه ای که گاهی در سایت می گذارد، این امکان را به گردشگران داده تا بتوانند یک اقامت خوب و رویایی را در هتل 5 ستاره چمران شیراز تجربه کنند، من خودم برای سفر به شیراز هنگام رزرو هتل چمران از آفرهای ویژه ای که در سایت مشاهده کردم استفاده کردم. اما در کل هتل چمران هزینه ی که  برای اقامت دریافت می کند با خدماتی که ارائه ی می دهد بسیار مناسب است.

هزینه ی اقامت در هتل چمران شیراز
هزینه ی اقامت در هتل چمران شیراز

موقعیت مکانی هتل چمران شیراز به چه صورت است؟

مزیت های هتل چمران شیراز  که باعث شد تا رضایت ما را بالا ببرد موقعیت مکانی خوب هتل بود. هتل چمران به دلیل دسترسی خیلی راحت به جاذبه های تفریحی و گردشگری باعث شده بود که ما علاوه بر تجربه ی یک اقامت خوب و آرام دسترسی خیلی خوبی هم داشته باشیم.

هتل 5 ستاره چمران به جاذبه های تاریخی و مراکز خرید مانند: آرامگاه شاهچراغ، ارگ کریمخانی، باغ ارم، آرامگاه حافظ، بازار وکیل، باغ عنیف آباد، مرکز تجاری خلیج فارس و… فاصله ی نزدیکی داشت. البته ما که با وسیله ی شخصی به این هتل شیراز رفته بودیم دسترسی بسیار راحت و آسانی به جاذبه های گردشگری داشتیم.

موقعیت مکانی هتل چمران شیراز
موقعیت مکانی هتل چمران شیراز

نظر سنجی من در مورد هتل چمران شیراز

من از هتل چمران بسیار راضی بودم و فکر می کردم که دید من نسبت به هتل اینگونه است، اما زمانی که در هتل با دو نفر آشنا شدیم و سر صحبت باز شد. آنها هم در مورد اتاقشان گفتند که به فضای خوب، نوردهی عالی، چشم انداز زیبا، وسایل لوکس بگونه‌ای بوده که مطابق با سلیقه شان بوده است.

رضایت دیگر میهمانان هتل در مورد چگونگی نحوه ارائه ی خدمات هتل چمران خوب بود و انها هم از امکانات رفاهی هتل رضایت داشتند بگونه ای که گفتند در سفر بعدی به شیراز هتل چمران را انتخاب می کنند، با این صحبت دوستانه متوجه شدم که فقط ما از این هتل شیراز رضایت نداریم بلکه بسیاری از میهمانان هتل هم این حس را دارند.

نظر سنجی من در مورد هتل چمران شیراز
نظر سنجی رضایتمند در مورد هتل چمران شیراز

دید کلی من در مورد هتل چمران شیراز برای اولین بار چگونه بود؟

سفرهای زیادی به شهرهای مختلف ایران داشتم، اما در هتلی به زیبایی و شیکی هتل چمران اقامت نداشتم. سفرمن و همسرم به شیراز ماه عسل بود، برای همین همسرم سعی داشت، یک سفر رویایی و خاطره انگیزی برای جفتمان رقم بخورد. زمان ورودمان به هتل چمران شیراز با برخورد خوب پرسنل، محیط تمیز و لوکس رو به رو شدیم همین امر سبب شد تا اولین باری که به این هتل شیراز رفتم یک اقامت خوب و دلنشین را تجربه کنم.

آدرس هتل پنج ستاره چمران شیراز

هتل چمران در یکی از خیابان های معروف شهر شیراز  بنام خیابان چمران قرار دارد. خیابان چمران به دلیل پوشش گیاهی و سنگ فرش ها باعث شده تا با پیاده روی در این خیابان شیراز حس خوبی به گردشگر منتقل شود.

زمانی که باد می وزد در لا به لای درختان یک صدای دلنشینی ایجاد می شود باعث می شود که افرادی که در این خیابان شیراز مسیری را پیاده روی می کنند حس خوبی داشته باشند. وجود درختان در خیابان چمران سبب شده تا صدای مزاحم اتومبیل ها را تا حدودی پوشش بدهد.

بیشتر بخوانید :
منابع :