تنوع اتاق های هتل چمران شیراز به قدری بالا است که سبب شده لول 5 ستاره را به خود اختصاص دهد. هتل چمران شیراز یکی از مجلل ترین هتل های شیراز می باشد. این هتل تمام سعیش را کرده تا گردشگرانی که آن را انتخاب می کنند دغدغه ای نداشته باشند، از این رو برای اطلاع هر چه بیشتر گردشگران به معرفی اتاق های این هتل لوکس شیراز می پردازیم.

هتل چمران شیراز در30 طبقه دارای 250 واحد اقامتی می باشد.هرکدام از این اتاق ها با طراحی متفاوت از یکدیگر چیده شده اند. هتل چمران به دلیل چشم انداز خوبی که از باغ‌های اطراف و شهر دارد سبب شده تا میهمانان اقامت خوب را در این هتل تجربه کنند. برای رزرو این هتل می توان به دانستنی های هتل شیراز،  پرشین هتل مراجعه نمود.

تنوع اتاق های هتل چمران شیراز به دلیل امکانات رفاهی بالا در مجموعه و تمام اتاق‌ها باعث شده تا کسانی که هتل چمران را انتخاب می کنند.خاطرات خوبی را برای خود به ثبت برسانند و از این هتل شیراز رضایت داشته باشند. معرفی تنوع اتاق‌های هتل چمران این اطمینان را به گردشگران می دهد که چه هتلی را انتخاب کرده اند.

اتاق یک تخته هتل چمران شیراز :

این اتاق های هتل چمران شیراز سینگل در طبقات چهارم تا بیستم هتل پراکنده می باشند.نمای این اتاق ها دید رو به شهر یا کوه است بگونه ای که میهمان با قرار گرفتن در اتاق حس خوبی خواهد داشت.هتل چمران برای آسایش و رفاه میهمان در اتاق های سینگل امکاناتی مانند: کمد لباس، کف پوش موکت، دستگاه چای ساز، یخچال، تهویه ی مطبوع، مینی بار، آباژور و… را قرار داده است.

سوئیت هتل بزرگ شیراز
سوئیت هتل چمران شیراز

اتاق های دو تخته هتل چمران شیراز :

این اتاق‌ها بصورت دو تخت سینگل یا یک تخت دبل طراحی شده اند. این اتاق‌ها با نمای رو به کوه یا شهر است. اتاق ها ظرفیت یک نفر اضافه را هم دارند. امکانات داخل اتاق مانند: دراور، سیستم تهویه ی مطبوع، مبلمان لوکس، تخت‌های استاندارد،مینی بار، کارت هوشمند اتاق و… می باشد. میهمانان با قرار گرفتن در اتاق از انتخاب این هتل شیراز بسیار رضایت خواهند داشت.

اتاق دبل هتل چمران شیراز
اتاق دبل هتل چمران شیراز

اتاق های سه تخته هتل چمران شیراز:

این اتاق های هتل چمران بصورت سه تخت یک نفره یا یک تخت دبل با یک تخت سینگل طراحی شده اند. میهمانان می‌توانند متناسب با سلیقه ی خود اتاق را انتخاب کنند. تمام این اتاق‌ها دارای نوردهی عالی با چشم انداز زیبا از شهر یا کوه است.
بگونه ای که میهمانان با قرار گرفتن در اتاق حس خوشایندی خواهند داشت. امکانات داخل اتاق مانند : آباژور، کف پوش موکت، دستگاه چای ساز، حوله ی حمام، سرویس فرنگی، صندوق امانات، دمپائی، کمد لباس و… می باشد. این امکانات در اتاق سبب شده تا میهمان در طول اقامت مشکلی نداشته باشد.

اتاق تریپل هتل چمران شیراز
اتاق تریپل هتل چمران شیراز

سوئیت برای دو نفر هتل چمران شیراز:

سوئیت دو نفره هتل چمران بگونه ای طراحی شده اند که قابلیت دو نفر اضافه را دارد.این سوئیت دارای یک اتاق خواب و پذیرایی می باشد، اتاق دارای یک تخت دونفره است. سوئیت های دو نفره در طبقات هشتم تا بیستم هتل پراکنده هستند و میهمانان می توانند متناسب با میل و خواسته ی خود اتاق مورد نظرشان را انتخاب کنند. سوئیت‌های هتل چمران به دلیل دید رو به شهر یا کوه سبب شده تا رضایت میهمانان را نسبت به نوردهی خوب اتاق بالا ببرد. امکاناتی نظیر: دارو، کمد لباس، چیلر، مینی بار، دمپائی در حمام، سشوار، سرویس فرنگی، صندوق امانات، دستگاه چای ساز و… را هتل چمران برای آسایش و رفاه میهمان در اتاق قرار داده است.

اتاق دو تخته توئین هتل چمران شیراز
اتاق دو تخته توئین هتل چمران شیراز

تمام اتاق های هتل چمران شیراز به دلیل طراحی زیبا و دلنشین باعث شده تا رضایت میهمانان بالا باشد، بگونه ای که با تجربه ی اقامت در این هتل شیراز در سفر بعدی به شیراز بازهم دست به انتخاب هتل چمران می زنند.

بیشتر بخوانید :
منابع :