رستوران هتل ژئو پارک قشم از بهترین رستوران ها در جزیره قشم به شمار می رود. فضای فوق العاده زیبا و رمانتیک رستوران موجب شده تا بهترین مکان در این هتل قشم از نظر میهمانان باشد. در رستوران این هتل شما می توانید چشم اندازی از دریای خلیج فارس را به تماشا بنشینید.

برترین هتل های قشم را بشناسید

در رستوران هتل ژئو پارک قشم چیدمان میز و صندلی ها به بهترین شکل انجام شده است. این طراحی مدرن و شکیل باعث می شود تا میهمانان هنگام صرف غذا، حس بهتری داشته باشند. پخش موسیقی نیز در فضای رستوران از دیگر ویژگی های رستوران این هتل قشم محسوب می شود.

منوی رستوران هتل ژئو پارک قشم

رستوران هتل ژئو پارک قشم علاوه بر این که فضای دلپذیری دارد از منوی غذایی خوبی نیز برخوردار می باشد. در لیست غذاهای این رستوران می توان خوراک هایی همچون قلیه ماهی، انواع ماهی دودی، میگو، ماهی های سوخاری و دیگر غذاهای دریایی را مشاهده کرد.

معرفی اتاق های هتل ژئو پارک قشم

در رستوران هتل 3 ستاره ژئو پارک قشم غذاهای دیگری نظیر چلو کباب، جوجه کباب، قیمه، قرمه سبزی، زرشک پلو با مرغ و مرغ سرخ شده نیز ارائه می شود. تمامی مواد اولیه این رستوران تازه بوده و همین امر سبب می گردد تا از کیفیتی بسیار خوب برخوردار باشد. پرسنل این رستوران نیز بسیار مجرب بوده و سرویس دهی عالی را ارئه می دهند.

کافی شاپ هتل ژئو پارک قشم

کافی شاپ هتل ژئو پارک جزیره قشم با سرو انواع نوشیدنی های فوق العاده که شامل سرد و گرم می شود، مکانی آرامش بخش است. کافی شاپ این هتل قشم علاوه بر نوشیدنی، متنوع ترین دسرها (انواع بستنی، چیز کیک، کیک شکلاتی و ...) را نیز ارائه می دهد. اگر هم قصد دارید دوستان خود را سورپرایز نمایید، می توانید رزرو یک میز در کافی شاپ یا رستوران این هتل قشم را انجام دهید.

با امکانات هتل ژئو پارک قشم آشنا گردید

جهت هماهنگی میز با شماره تلفن هتل ژئو پارک قشم تماس بگیرید. جهت رزرو هتل ژئو پارک قشم یا دیگر هتل های قشم می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کنید. این هلدینگ بزرگ مرجع رسمی رزرو هتل در تمامی شهرهای ایران بوده که واقعی ترین قیمت ها را در سایت نشان می دهد.

بیشتر بخوانید :
منابع :