امکانات هتل ژئو پارک قشم باعث شده تا یکی از برترین هتل های قشم نسبت به دیگر هتل ها باشد. البته نباید از یک هتل 3 ستاره توقع یک هتل 5 ستاره داشت. ولی به جرات می توان گفت هتل ژئو پارک قشم یکی از تاپ ترین هتل های 3 ستاره می باشد. در ادامه با برخی از امکانات این هتل قشم آشنا خواهید شد.

راهنمای کامل هتل ها در دانستنی هتل قشم

معرفی امکانات هتل ژئو پارک قشم

امکانات هتل ژئو پارک قشم به نسبت دیگر هتل های 4 ستاره قشم کمتر است، اما همان تعداد امکانات این هتل جزیره قشم، سبب شده هر گردشگری را از اقامت خود راضی نگه دارد. یکی از امکانات مهم در این هتل وجود اینترنت رایگان در لابی و اتاق ها به صورت نامحدود می باشد.

اتاق های هتل ژئو پارک قشم

از دیگر امکانات این هتل قشم می توان به لابی آن اشاره کرد که با تجهیزات رفاهی مناسب (دستگاه واکس کفش، سیستم سرمایشی)، آسایش خوبی را در بدو ورود میهمان فراهم کرده است. آسانسور که از امکانات عمومی هتل به شمار می رود، برای افراد مسن، شرایطی راحت را مهیا می کند. صندوق امانات نیز برای نگهداری اشیاء گران بهاء در دسترس میهمانان خواهد بود.

آیا امکانات دیگری در هتل ژئو پارک قشم وجود دارد؟

یکی از مهم ترین امکانات این هتل قشم وجود پارکینگ می باشد. این امکان برای گردشگرانی که با خودروی شخصی هستند در نظر گرفته شده تا مشکلی از نظر پارک خودرو نداشته باشند. سیستم اطفاء و اعلان حریق، کافی شاپ، نمازخانه و ... از جمله امکاناتی هستند که تعبیه شده اند.

رستوران هتل ژئو پارک قشم

از خدمات هتل ژئو پارک قشم می توان به ارائه خدمات منشی گری اشاره کرد. وجود دستگاه فتوکپی، پرینتر، فکس و ... سبب می گردد تا میهمانان در صورت نیاز، دچار سردرگمی و تشویش نشوند. از خدمات خوب این هتل قشم می توان به نظافت روزانه، بیدارباش، باربری، صبحانه بوفه و ... اشاره کرد. ناگفته نماند تمامی کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و عربی مسلط هستند.

بیشتر بخوانید :
منابع :