اتاق های هتل ژئو پارک قشم نام مقاله ای است که می خواهیم در آن به نقد و بررسی اتاق های این هتل 3 ستاره قشم بپردازیم. اتاق های این هتل قشم از نظر تمیزی بسیار عالی بوده و تمامی پروتکل های بهداشتی درون آن ها رعایت می شود تا هیچ خطری سلامت میهمانان را تهدید نکند.

معرفی برترین هتل ها در دانستنی هتل قشم

تنوع اتاق های هتل ژئو پارک قشم

اتاق های هتل ژئو پارک قشم از نظر تنوع بسیار مطلوب بوده و می تواند توقع هر میهمانی را به خوبی برآورده کند. اتاق های این هتل قشم شامل سوئیت 1 خوابه 2 تخته رو به جزیره، اتاق های 2 تخته و 3 تخته رو به دریا و جزیره، 4 تخته دریا و سوئیت 1 خوابه 3 تخته دریا می شود.

در تمامی اتاق های هتل ژئو پارک قشم امکانات بسیار خوبی در نظر گرفته شده تا رفاه میهمانان با شرایط هرچه مطلوب تر فراهم شود. در داخل اتاق های این هتل قشم تخت هایی بسیار نرم، سرویس بهداشتی، حمام با لوازم بهداشتی، کمد دیواری، آینه دراور و تلویزیون صفحه تخت وجود دارد.

امکانات هتل ژئو پارک قشم را بشناسید

چه امکانات دیگری در داخل اتاق های هتل ژئو پارک قشم وجود دارد؟

از دیگر امکانات موجود در اتاق های هتل 3 ستاره ژئو پارک قشم می توان به سیستم تهویه مطبوع، دستگاه چای ساز، تلفن، رخت آویز، یخچال، مینی بار با هزینه، مبل و دیگر ملزومات اشاره کرد. سبک طراحی داخل اتاق ها بسیار زیبا بوده و مسلماً می توان اقامتی راحت را در این هتل قشم تجربه نمود.

چشم انداز اتاق های هتل تاپ ژئو پارک قشم، همانطور که ذکر شد رو به دریا و رو به جزیره دسته بندی می شود. زمانی که شما در اتاق های رو به دریای این هتل زیبای جزیره قشم اقامت کنید، امواج خلیج فارس همراه آبی بیکران را مشاهده خواهید نمود که آرامشی وصف ناپذیر را به شما هدیه می دهد.

معرفی رستوران هتل ژئو پارک قشم

البته از اتاق های رو به جزیره این هتل 3 ستاره قشم هم نباید غافل شد، زیرا زیبایی مخصوص به خود را داشته و چشم اندازی به منطقه طبیعی جزیره قشم (ژئوپارک) دارد. مسلماً هزینه اقامت در اتاق های رو به جزیره ارزان تر از اتاق های رو به دریا است، پس توصیه پرشین هتل این است که در زمان رزرو هتل قشم، دقت بیشتری به خرج دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :