هتل آپارتمان آرمان مشهد در سال 1394 با زیربنای 92000 متر مربعی و در 11 طبقه احداث شد. هتل آپارتمان آرمان مشهد با داشتن کم ترین فاصله با حرم مطهر امام رضا (ع) تقریبا 5 دقیقه پیاده روی؛ این امکان را برای زائرین حرم راحت کرده است و از از بهترین هتل آپارتمان های مشهد می باشد.

مجموعه تجاری مسکونی آرمان مشهد
مجموعه تجاری مسکونی آرمان مشهد

تبحر در طراحی اتاق های این هتل آپارتمان که دارای امکانات به روز و مدرن می باشد که از جمله آن می توان به اجاق گاز، چای ساز برقی و … اشاره کرد. همین امکانات اتاق ها سبب شده تا مکانی خاطره انگیز برای خانواده های ایرانی باشد.

همچنین لابی بزرگ و جذاب این هل آپارتمان که از بیرون هتل نیز قابل مشاهده می‌ باشد بسیار مجلل طراحی شده است. مجتمع آرمان با 406 واحد تجاری,291 واحد اقامتی طبق استاندارد های بین المللی,122 واحد مسکونی و پارکینگ با ظرفیت 420 اتومبیل طراحی و به بهره برداری رسیده است.

اتاق ویژه هتل آرمان مشهد
اتاق ویژه هتل آرمان مشهد

هتل آپارتمان آرمان مشهد و امکانات آن

این هتل آپارتمان به دلیل طراحی بسیار زیبایی که دارد باعث شده تا طرفدارن زیادی داشته باشد. تمامی اتاق ها به دلیل فضای جادار و طراحی تمیز و شیک این امکان را برای میهمانان به وجود آورده تا اقامت خوبی داشته باشند.

طراحی تمیز و شیک
طراحی تمیز و شیک هتل آپارتمان آرمان مشهد

آپارتمان آرمان برای آسایش و رفاه میهمانانش امکاناتی همچون سالن کنفرانس، استخر(مجموعه ی آبی بسیار تمیز و شیک بگونه ای که مطابق با رضایت میهمان می باشد.)،خدمات برای افراد ناتوان جسمی، رستوران(به سرو انواع غذاهای بسیار خوش طعم می پردازد.کیفیت خوب غذا سبب شده تا رضایت میهمانان را بالا ببرد.) را به بهترین نحو در مجموعه ی خود قرار داده است.

بیشتر بخوانید :
منابع :