اتاق های هتل درویشی مشهد یکی دیگر از جاذبه‌های این هتل به شمار می‌روند که سبب شده بسیاری از گردشگران با اقامت در اتاق‌های این هتل مشهد رضایت کافی را داشته باشند، با پرشین هتل میتوانید رزرو خود را انجام دهید. در این مطلب می‌خواهیم به شرح اتاق های هتل مجلل درویشی مشهد بپردازیم که هریک با طراحی و چیدمانی منحصر به خود ساخته شده‌اند.
اتاق های هتل درویشی مشهد شامل VIP، اتاق‌های رویال، دوبلکس ملل و اتاق‌های فصل می شود که امکانات، خدمات و طراحی هر کدام از آن ها در عناوینی مخصوص، ذکر شده است. همانطور که آگاه هستید هتل مجلل درویشی مشهد برای اتاق‌های VIP خود آفرهایی خاص را ارائه می‌دهد.
                                                               <<    اتاق های هتل درویشی مشهد    >>

اتاق‌های VIP اتاق‌های رویال اتاق های دوبلکس ملل اتاق های فصل
اتاق امپریال پنت هاوس اسپا دوبلکس مصر اتاق دو تخته فصل
اتاق کوئین اتاق آینده دوبلکس ایران اسلام اتاق سه تخته فصل
سوئیت امپریال دوبلکس پرزیدنتال پنت هوس رم اتاق چهار تخته فصل
- - دوبلکس ایران باستان -
- - دوبلکس هند -
- - دوبلکس عرب -
- - دوبلکس چین -

 

اتاق‌های  VIP هتل مجلل درویشی و اقامتی شاهانه 

اتاق های VIP هتل درویشی مشهد از جمله لوکس‌ترین اتاق‌های این هتل مشهد محسوب می‌شوند که تخفیف های ویژه ای برای رزرو اتاق‌های مذکور درنظر گرفته شده است. اتاق امپریال هتل درویشی از متراژی 110 متری برخوردار بوده و دارای اتاق خواب است که سرویس‌های بهداشتی آن مجزا می باشند.

اتاق امپریال هتل درویشی مشهد

1. اتاق امپریال هتل درویشی مشهد دارای امکاناتی همچون مینی‌بار، میز نهارخوری، وان جکوزی، سیستم تلویزیون هوشمند، سیستم صوتی و ... می‌باشد که این اتاق لوکس و خاص در طبقات 15 و 16 این هتل مشهد جای گرفته‌ است. لازم به ذکر است 3 نفر امکان اقامت در این اتاق را دارند.

اتاق امپریال هتل درویشی مشهد
اتاق امپریال هتل درویشی مشهد

اتاق ماه عسل یا اتاق کوئین هتل مجلل درویشی مشهد

2. اتاق کوئین هتل مجلل درویشی از دیگر اتاق‌های ویژه این هتل است که برای زوجین جوان طراحی شده و دارای خدماتی ویژه است. در این اتاق شما با شمع آرایی و گل آرایی منحصر به فردی رو به رو خواهید شد که مسلماً اولین خاطره شیرین شما در زندگی مشترک خواهد بود. در این اتاق امکاناتی نظیر وان جکوزی، خدمات رایگان ماساژ، اتاق خواب، اتاق نشیمن و ... وجود دارد که شما اقامتی مانند ملکه خواهید داشت.

اتاق کوئین هتل مجلل درویشی
اتاق کوئین هتل مجلل درویشی مشهد

سوئیت امپریال هتل 5 ستاره درویشی مشهد

3. سوئیت امپریال هتل 5 ستاره درویشی یکی دیگر از اتاق های این هتل مشهد است که در رسته برترین اتاق‌های این هتل قرار می‌گیرد. در سوئیت امپریال امکانات ویژه و خاصی وجود دارد که اقامتی همچون یک شاه را به شما هدیه می‌دهد. توصیه ما برای اقامتی شاهانه، انتخاب اتاق‌های VIP هتل درویشی است.

بیشتر بخوانید: هتل درویشی مشهد جزو بهترین هتل های شگفت انگیز دنیا

سوئیت امپریال هتل درویشی
سوئیت امپریال هتل درویشی مشهد

اقامتی سحرانگیز در اتاق های رویال هتل درویشی 

هتل 5 ستاره مجلل درویشی مشهد اتاق‌های رویالی را در نظر گرفته تا سلیقه میهمانان خاص پسند خود را به خوبی پوشش دهد. تصور کنید در یک اتاقی اقامت دارید که یک وان بزرگ، چشم اندازی فوق العاده، سونا و جکوزی درون آن قرار دارد چه حسی دارید؟ مطمئنا در پوست خود از خوشحالی نخواهید گنجید.

اتاق پنت هاوس اسپا هتل درویشی مشهد

1. پنت هاوس اسپا هتل درویشی همان رویایی است که در خط بالا ذکر کردیم. این پنت هاوس زیبا تمام امکاناتی که ذکر شد را دارا بوده و از تخفیف ویژه ای نیز برخوردار می باشد. این پنت هاوس در آخرین طبقه هتل بوده و دارای چشم اندازی عالی از شهر مشهد است. خدمات ماساژ نیز به صورت رایگان در این اتاق ارائه می‌شود.

پنت هاوس اسپا هتل درویشی
پنت هاوس اسپا هتل درویشی مشهد

اتاق آینده هتل درویشی مشهد

2. اتاق آینده، مجلل ترین و لوکس ترین اتاق این هتل مشهد است که شما را به کهکشان ها می برد. وقتی که شما در تخت خواب این اتاق دراز می‌کشید بالای سرخود کهکشانی را خواهید دید که به‌صورتی واقعی جلوه می‌کند. امکانات این اتاق نیز مانند دیگر اتاق‌های رویال بوده و دارای وان جکوزی، سیستم تلویزیون هوشمند و ... می‌باشد.

اتاق آینده هتل درویشی مشهد
اتاق آینده هتل درویشی مشهد

اتاق دوبلکس پرزیدنتال هتل مجلل درویشی مشهد

3.  دوبلکس پرزیدنتال هتل مجلل درویشی یک سوئیت دوبلکس است که امکاناتی مانند یک دفتر کار مجهز را درون خود دارد. لپ تاپ، دستگاه فکس و کپی، مبلمان اداری چرم، میز کار و ... از جمله ویژگی‌های این اتاق هستند. وجود وان جکوزی، سیستم تلویزیون هوشمند، نورپردازی فوق العاده و ... سبب شده تا فضایی سحرانگیز ایجاد شود. با رزرو اتاق‌های رویال این هتل مشهد اقامتی سحرآمیز را تجربه خواهید کرد.

دوبلکس پرزیدنتال هتل مجلل درویشی
دوبلکس پرزیدنتال هتل مجلل درویشی مشهد

اتاق های دوبلکس ملل هتل درویشی و آشنایی با تمدن های مختلف

اتاق‌های دوبلکس هتل درویشی مشهد به سبک ملل مختلف طراحی شده و از امکانات بسیار لوکسی برخوردار می‌باشند. از ویژگی‌های این اتاق های هتل درویشی مشهد مجزا بودن نشیمن و اتاق خواب می‌باشد که راحتی بیشتری برای میهمانان به ارمغان می‌آورد. در تمامی دوبلکس‌های این هتل مشهد سیستم تلویزیون هوشمند، وان جکوزی، سیستم تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی و حمام مجزا بوده و تنها از نظر طراحی داخلی با هم تفاوت دارند. اتاق دوبلکس عرب، از دوبلکس های هتل درویشی است که طراحی داخلی آن به سبک عربی بوده و دارای نماد‌هایی از این تمدن می‌باشد.

اتاق دوبلکس مصر هتل درویشی مشهد

1. اتاق دوبلکس مصر هتل درویشی مشهد با نمادی از مصر باستان و طراحی آن دوره آراسته شده و از رنگ‌های طلایی در این اتاق بهره گرفته شده است.

اتاق دوبلکس مصر هتل درویشی مشهد
اتاق دوبلکس مصر هتل درویشی مشهد

اتاق دوبلکس ایران اسلام هتل درویشی مشهد

2. دوبلکس ایران اسلام از دیگر اتاق‌های این هتل مشهد است که معماری آن به سبک اسلامی می‌باشد.

دوبلکس ایران اسلام  هتل درویشی مشهد
دوبلکس ایران اسلام هتل درویشی مشهد

اتاق پنت هاوس رم هتل درویشی مشهد

3.  پنت هاوس رم از دیگر پنت هاوس‌های مجلل و لوکس هتل درویشی است که از معماری رم باستان بهره گرفته و تمامی چیدمان اتاق به سبک پادشاهان آن زمان است. با اقامت در پنت هاوس رم تجربه ای مانند یک سزار را خواهید داشت.

پنت هاوس رم
پنت هاوس رم هتل درویشی مشهد

اتاق دوبلکس ایران باستان هتل درویشی مشهد

4. دوبلکس ایران باستان از طراحی زمان هخامنشیان و ساسانیان بهره برده که شما با وارد شدن به اتاق نمادهایی از کوروش کبیر را خواهید دید.

دوبلکس ایران باستان
دوبلکس ایران باستان هتل درویشی مشهد

اتاق دوبلکس هند هتل درویشی مشهد

5. اتاق دوبلکس هند هتل درویشی شما را مانند یک مهاراجه نشان می‌دهد که در تخت‌های سلطنتی و شاهانه لم داده‌اید و از رنگ‌های شاد و پر انرژی و لوازم فوق العاده جذاب آن بیشترین لذت را می‌برید.

اتاق دوبلکس هند هتل درویشی
اتاق دوبلکس هند هتل درویشی مشهد

اتاق دوبلکس عرب هتل درویشی مشهد

6. دوبلکس عرب هم دیگر تمدن اتاق این هتل مشهد است که سبک و سیاق آن به صورت عرب می‌باشد.

دوبلکس عرب
دوبلکس عرب هتل درویشی مشهد

اتاق دوبلکس چین هتل درویشی مشهد

7. دوبلکس چین هم دیگر تمدن اتاق این هتل مشهد است که سبک و سیاق آن به صورت چین باستان می‌باشد.

 دوبلکس چین
دوبلکس چین هتل درویشی مشهد

اتاق های فصل هتل درویشی مشهد

 اکنون نوبت به اتاق‌های فصل هتل درویشی می‌رسد که شامل:

اتاق دو تخته فصل هتل درویشی مشهد

1. اتاق دو تخته فصل

 اتاق دو تخته فصل
اتاق دو تخته فصل هتل درویشی مشهد

اتاق سه تخته فصل هتل درویشی مشهد

2. اتاق سه تخته فصل

اتاق سه تخته فصل هتل درویشی مشهد
اتاق سه تخته فصل هتل درویشی مشهد

اتاق چهار تخته فصل هتل درویشی مشهد

3. اتاق چهار تخته فصل

اتاق چهار تخته فصل هتل درویشی مشهد
اتاق چهار تخته فصل هتل درویشی مشهد

که از قیمت مناسب ترین اتاق‌های هتل درویشی است. با رزرو اتاق‌های دوبلکس ملل، رویال و اتاق‌های VIP این هتل مشهد از تخفیف‌های ویژه‌ای برخوردار خواهید شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو اتاق‌ها می‌توانید بر روی کلمه هتل درویشی کلیک کنید.

منابع :