مدیر عامل هتل آقای علی درویشی بعد از فکر و ساخت هتل درویشی مشهد با اقتدار پروژه های دیگری را هم در دست گرفت تا باعث کارآفرینی در شهر مشهد شود. آقای علی درویشی به دلیل مهمان نوازی و پذیرایی از زائران تور مشهد تصمیم به تاسیس یک آژانس هواپیمایی گرفت تا رفاه بیشتری را برای این عزیزان فراهم کند. برای رزرو هتل مذکور می توانید به سایت های معتبر مختلفی از جمله سایت محبوب پرشین هتل مراجعه کنید. 

آژانس مسافرتی هتل درویشی برای مسافرین هتل درویشی مشهد تور های لوکسی را در نظر گرفته است. از این رو اقدام به برگزاری تور های لوکس مسافرتی از جمله تور برزیل ،تور اروپا و دیگر تورهای خارجی کرده است.
مدیر هتل درویشی مشهد در راستای حمایت از توسعه گردشگری در ایران و مشهد اقدام به تاسیس دانشگاهی نمود. نام این دانشگاه، علمی کاربردی نیز درویشی می باشد.

ورودی هتل مجلل 5 ستاره درویشی
ورودی هتل مجلل 5 ستاره درویشی

دانشگاه جامع علمی کاربردی درویشی مشهد و استاد امینیان

در دانشگاه فوق برترین اساتید گردشگری در مشهد آموزش های لازم را به دانشجو های خود می دهند. از جمله اساتید این دانشگاه می توان به مهندس امینیان اشاره نمود که مدیر هتل درویشی نیز می باشد. در این دانشگاه ترم هایی همچون آشپزی، مهمانداری هتل و مهمانداری هواپیما آموزش داده می شود.

با بهترین هتل ها در نزدیکی حرم مطهر آشنا شوید

مدیر عامل هتل درویشی مشهد در راستای معرفی هتل مجلل درویشی و خدمات هتل درویشی مشهد اقدام به تهیه مجله درویشی نموده است. تاکنون یازده شماره از این مجله در مشهد منتشر شده و مورد استقبال مردم قرار گرفته است. قیمت هر کدام از این مجله ها 13000 تومان می باشد که سریعا به فروش می رسد.

دانشگاه هتل درویشی- برگزاری کلاس توسط استاد امینیان
دانشگاه هتل درویشی- برگزاری کلاس توسط استاد امینیان

با مدیر عامل هتل درویشی مشهد چگونه ارتباط داشته باشیم؟

مدیر عامل هتل درویشی مشهد راه های تماسی را در اختیار مردم قرار داده تا ارتباط نزدیکی داشته باشد. همین امر موجب می شود تا مردم بومی مشهد و زائران احساس راحتی کنند. شما می توانید با تلفن هتل درویشی مشهد تماس گرفته و نظرات خود را مطرح کنید. همچنین می توانید همه روزه از ساعت 9صبح لغایت 1 ظهر با حضور در دفتر ایشان ملاقاتی داشته باشید.

چگونه به این هتل مشهد برسیم؟

همانطور که می دانید قطار شهری مشهد و اتوبوس های بی آر تی بهترین راه رسیدن به هتل 5 ستاره مجلل درویشی می باشد. اما آدرس دفتر در مشهد به این شرح است. خیابان امام رضا علیه السلام ،هتل مجلل درویشی. زائران و گردشگران می توانند نظرات خود پیرامون هتل مجلل درویشی را با ایشان در میان بگذارند.
برای رزرو هتل و تور مشهد با قیمت مناسب کافیست با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس بگیرید. کارشناسان معتبر پرشین هتل همواره در خدمت شما هستند.

رزرواسیون هتل درویشی مشهد
رزرواسیون هتل درویشی مشهد
منابع :