قطارهایی که از قزوین به مقصد مشهد حرکت می کنند، تعداد اندکی دارند. از این رو قصد داریم به شرح قطار هایی بپردازیم که در مسیر ریلی قزوین به مشهد فعالیت می کنند. برخی از این شرکت های ریلی بسیار معروف هستند و برخی دیگر از آن ها نوپا می باشند. در ادامه همراه پرشین هتل باشید.

رزرو تور مشهد قطار با کمترین قیمت

شهر قزوین که در شمال غربی ایران قرار گرفته یکی از خاستگاه های مهم برای سفر به مشهد است. بدین سبب زائران بسیاری از این شهر، مشتاق زیارت حرم امام رضا (ع) هستند. همانطور که می دانید قطار یک وسیله حمل و نقل نوستالژیک و محبوب است. دلیل این محبوبیت هم امنیت و راحتی در سفر می باشد.

تا پیش از سال 87 شهروندان قزوینی مجبور بودند با قطار های کمربندی در مسیر اهواز، تبریز، کرمان، کاشان، قم، اراک و زنجان راهی شهر مشهد شوند. ولی با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد مسیر های ریلی متعدد در شهر های ایران، مسیر ریلی قزوین-مشهد هم به طور مستقل راه اندازی شد. از جمله قطار هایی که از ایستگاه قزوین به سمت ایستگاه راه آهن مشهد حرکت می کنند، می توان به قطار فدک، قطار غزال از شرکت قطاری بن ریل، 4 تخته خلیج فارس و 6 تخته میلاد اشاره نمود.

تور یک روزه مشهد برای کار یا درمان؟

قطار قزوین به مشهد با فدک

از ارتفاع می ترسید؟ نگران نباشید؛ چون قطار فدک تمامی خدمات یک شرکت هواپیمایی را در قالب یک شرکت ریلی به شما ارائه می کند. آن دسته از افرادی که سفر لوکس به مشهد را می پسندند؛ می توانند بلیط قطار فدک قزوین به مشهد را تهیه کنند. زمانی که شما نگاهی به قطار فدک بیاندازید، متوجه تفاوت های شگرف آن با دیگر قطار ها خواهید شد.

تور مشهد قطار فدک این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با یک هدفون آرشیو کاملی از فیلم و موسیقی را تماشا یا گوش دهید. در هر واگن از قطار فدک مهماندار اختصاصی وجود دارد که در سریع ترین زمان ممکن (دکمه احضار مهماندار در داخل کوپه) تمامی نیاز های مسافران را برطرف می کند.

فرودگاه مشهد را بشناسید

پذیرایی مجلل در قطار فدک قزوین-مشهد شما را از هر نظر راضی می کند. پذیرایی این قطار در زمان ورود به قطار، صرف وعده های نهار و شام و صبحانه، میان وعده و ... همانند یک رستوران شیک و لوکس می ماند. ضمناً مسافرانی که اطفال شیرخوار همراه خود دارند از گهواره برخوردار خواهند شد. افراد ناتوان نیز می توانند با رزرو بلیط قطار فدک قزوین-مشهد از خدمات ویلچر بهره مند گردند.

قطار قزوین مشهد با قطار غزال

قطار غزال که یکی از قطار های بن ریل و بنیاد می باشد، بهترین قطار 4 ستاره قزوین –مشهد است. این قطار 4 ستاره دارای کوپه های 4 تخته است. اگر قصد شما از سفر به مشهد کاری یا خانوادگی می باشد، بهترین گزینه قطار غزال بنیاد خواهد بود. زیرا در این قطار شرکت بن ریل، خدمات بسیار خوبی ارائه می شود.

قیمت سفر به مشهد دغدغه اصلی مسافران

در داخل کوپه های قطار غزال مسیر قزوین-مشهد، یک سیستم مانیتورینگ با آرشیو کامل از فیلم و موسیقی در دسترس مسافران می باشد. با دیدن فیلم در طول راه، می توانید خود را سرگرم نمایید. نکته جالب توجه درباره قطار غزال این است که برای افراد ناتوان خدمات ویلچر و برای خردسالان گهواره ارائه می کند.

در قطار قزوین مشهد غزال یک سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در داخل هر واگن طراحی شده است. اگر تمایل دارید نها و شام را در قطار میل نمایید، حتما در زمان رزرو تور مشهد قطار گزینه غذا را انتخاب نمایید. اگر هم اهل مطالعه هستید، کتاب، روزنامه و دیگر نشریات هم در دسترس شما قرار می گیرند.

با هتل های نزدیک اماکن مهم مشهد آشنا شوید

قطار قزوین مشهد به نام خلیج فارس

یک قطار قزوین به مشهد که از نظر قیمت هم بسیار مناسب است، خلیج فارس نام دارد. قطار خلیج فارس که یکی از انواع قطار های رجاء می باشد، با نام لوکس آلمان شرقی هم شناخته می شود. در این قطار درجه یک 4 تخته، خدماتی مطلوب ارائه می شود. در این قطار نیز سیستم مانیتورینگ 2 تایی همراه پرونده ای کامل از فیلم و موسیقی برای میهمانان مهیا شده تا در طول مسیر، سرگرم شوند.

قطار قزوین به مشهد خلیج فارس با این که از اینترنت برخوردار نیست، ولی مجله و روزنامه در اختیار شما قرار می دهد. در این قطار قزوین مشهد پذیرایی حین ورود و عصرانه رایگان عرضه می شود. اگر تمایل دارید در زمان سفر عده نهار یا شام را در قطار میل نمایید، پیشنهاد می کنیم در زمان رزرو بلیط قطار، حتما گزینه نهار یا شام را انتخاب کنید.

بهترین هتل های نزدیک حرم چه نام دارند؟

قطار 6 تخته میلاد از دیگر قطارهای رجاء

مقرون به صرفه ترین قطار قزوین مشهد، قطار 6 تخته میلاد از شرکت رجاء است. قطار 6 تخته میلاد در دسته قطار های 3 ستاره رجاء قرار می گیرد. کوپه های این قطار جان می دهد تا با اعضای خانواده یا دوستان خود مشغول گپ و گفت شوید. یا آن قدر بخندید که وقت تماشای فیلم در داخل کوپه را نداشته باشید.

قطار 6 تخته میلاد به دلیل تعداد پذیرش بالای مسافر، گزینه ای عالی برای سفر های زیارتی یا خانوادگی می باشد. در زمان ورود به این قطار از شما به طور رایگان (1 نوبت) پذیرایی می شود. در هر واگن قطار نیز سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برای راحتی مسافران در نظر گرفته شده است.

برترین قطار تهران مشهد چه نام دارد؟

کلام آخر

از این که تا بدین جای مطلب همراه ما بودید سپاسگذاریم، اما توصیه می کنیم برای این که بتوانید رزرو هتل مشهد یا تور مشهد قطار را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید، با کارشناسان پرشین هتل در 24 ساعت شبانه روز تماس برقرار کنید. شماره 051،38096 و 051،38095 در دسترس شما برای مرتبط شدن هستند.

بیشتر بخوانید :
منابع :