اگر به دنبال اطلاعاتی راجع به پیشینه هتل قصر طلایی مشهد و عکس هتل قصر طلایی مشهد هستید همراه ما باشید. عکس های زیر مربوط به نمای خارجی و فضای داخلی سالن و اتاق ها و استخر می باشد که چشمان شما را متحیر می کند. اما خیابان های اطراف هتل قصر طلایی مشهد را قطعا کمتر می شناسید که در اینجا به شرح مختصری از آنها می پردازیم. برای رزرو هتل در مشهد هم می توانید بر روی کلمه مورد نظر کلیک نمایید.

مشهد قدیم یعنی چیزی نزدیک به چهارصد سال قبل متشکل از چند محله اصلی بوده است. طبق تصویر، هتل قصر طلایی در محله سرشور قرار دارد. در حال حاضر بازار سرشور تنها یک کوچه بازار بسیار شلوغ به همراه فروشگاه ها و مسافرخانه های فراوان است که در نزدیکی هتل قصر طلایی واقع شده و می توانید از این کوچه تاریخی و پر هیجان دیدن فرمایید. همچنین خانه رجایی تاریخی که ثبت شده در لیست آثار ملی است در محدوده هتل قصر طلایی مشهد واقع است.

هتل قصر طلایی مشهد سوئیت پرزیدنت
هتل قصر طلایی مشهد سوئیت پرزیدنت

عکس های قدیمی خیابان های مشهد و پیشینه منطقه این هتل مشهد

عکس های هتل قصر طلایی به همراه عکس های قدیمی دیگر از خیابان های مشهد و منطقه؛ سرشور و حرم امام رضا در زمان های قدیم در سایت ما قابل دسترسی هستند. کوچه بازار فرش فروش های مشهد یکی دیگر از جاذبه هایی است که در محدوده این هتل مشهد قرار گرفته است.

هتل قصر طلایی مشهد سوئیت وسترن
هتل قصر طلایی مشهد سوئیت وسترن

بازار فرش فروش ها بازاری که تجار سرشناس ایرانی و خارجی از جاده ابریشم برای تبادل کالا در این محل گرد هم می آمدند. برای فروش نخ ابریشم این بازار سالیان دراز شاهد چانه زنی ها و رفت آمدها با اسب و شتر و قاطر بوده؛ و حالا در بزرگی شهر تبدیل به کوچه ای تنگ و تاریک به همراه چند فروشگاه فرش شده و روزگار سپری می کند.

هتل قصر طلایی مشهد سوئیت قاجاری
هتل قصر طلایی مشهد سوئیت قاجاری

عکس های این هتل مشهد تنها گزینه برای انتخاب  هتل قصر طلایی مشهد نیست و دانستن پیشینه این منطقه هر مسافری را ترغیب می کند در کوچه پس کوچه های اطراف آن قبل از تخریب کامل توسط شهرداری قدم بزند و ساختمانهای تاریخی را کشف نماید. شاید با گذشت سالیانی دیگر این ساختمان ها به کلی تخریب شوند.

رزرو کنید : هتل قصر طلایی مشهد بهترین هتل مشهد 

هتل قصر طلایی مشهد پرنسس رویال
هتل قصر طلایی مشهد پرنسس رویال

عکس های هتل قصر طلایی و حمام مهدی قلی بیگ مشهد

عکس هتل قصر طلایی مشهد بهانه ایست تا شما را با مناطق بیشتری اطراف این هتل آشنا کنیم. حمام مهدی قلی بیک مشهد نیز از آثار نزدیک به این هتل مشهد می باشد.حمام مهدی قلی بیک در سالیان اخیر تبدیل به موزه مردم شناسی مشهد شد.

هتل قصر طلایی مشهد آپارتمان رویال
هتل قصر طلایی مشهد آپارتمان رویال

عکس هتل قصر طلایی مشهد را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم تا زوایای این هتل مجلل و زیبای مشهد را بهتر مشاهده نمایید. شفاف ترین و واضح ترین عکس های هتل قصر طلایی مشهد را در دسترس شما قرار داده ایم تا با مدرن ترین هتل مشهد بیشتر آشنا شوید 

هتل قصر طلایی مشهد کیدز روم
هتل قصر طلایی مشهد کیدز روم

همچنین با اقامت در این هتل پنج ستاره شانس بازدید از محله ارگ باستان و کلیسای ارامنه در خیابان آخوند خراسانی را بدست می آورید. خانه پدر مقام معظم رهبری نیز در این منطقه واقع شده است که در حال حاضر ملکی شخصی، اما از بیرون قابل رویت می باشد.

هتل قصر طلایی مشهد دابل پانوراما
هتل قصر طلایی مشهد دابل پانوراما

 برای رزرو هتل مشهد و دیگر اطلاعات با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان پرشین هتل شما را یاری رسانند.

منابع :