برای ررزو هتل در شهر مشهد می توانید از طریق سایت پرشین هتل و یا تماس با شماره 05138096 اقدام نمایید. عکس های موجود در متن مربوط به نمای لابی، کافی شاپ و ... هتل درویشی مشهد است. هتل درویشی یکی از هتل های 5 ستاره تاپ در شهر مشهد است که خدمات و امکانات عالی را ارائه می دهد.

عکس هتل درویشی به شما عزیزان کمک می کند تا شناخت بهتری نسبت به این هتل مشهد داشته باشید. اما مشهد قدیم یعنی چیزی نزدیک به چهارصد سال قبل که متشکل از چند محله اصلی بوده است. در آن زمان هتل های مجلل پنج ستاره و با شکوه وجود نداشته و کاروانسراها مسئول اسکان مسافران بوده است.

لابی هتل درویشی مشهد
لابی هتل درویشی مشهد

کاروانسراها چون مکانی برای نگهداری اسب، قاطر، گاری و حیوانات داشتند؛ از مناطق اعیان نشین دور بوده اند. محله های سرشور و سراب، بالا خیابان و خیابان چهار باغ از جمله آن مناطق می باشند. در حال حاضر سرشور یا بازار سرشور تنها یک کوچه بازار بسیار شلوغ به همراه فروشگاه ها و مسافرخانه های فراوان است.

این محله در نزدیکی هتل درویشی پنج ستاره واقع شده و می توانید از این کوچه تاریخی دیدن کنید. اما این کوچه بازار قدیمی با هویت اعیان نشین قدیمی خود فرسنگ ها فاصله گرفته. زیرا بافت شهری مشهد آن را به منطقه ای فرسوده تبدیل کرده است.

هتل درویشی مشهد را رزرو کنید

پذیرش هتل درویشی
پذیرش هتل درویشی

محله های اطراف هتل درویشی مشهد

عکس هتل درویشی مشهد به همراه عکسهای قدیمی دیگر از خیابانهای مشهد و منطقه سرشور و حرم امام رضا (ع) در زمانهای قدیم در سایت ما قابل دسترسی هستند. کوچه بازار فرش فروش های مشهد یکی دیگر از جاذبه هایی است که در محدوده هتل درویشی قرار گرفته است.

بازاری که تجار سرشناس ایرانی و خارجی از جاده ابریشم برای تبادل کالا در این محل گرد هم می آمدند. برای فروش نخ ابریشم این بازار سالیان دراز شاهد چانه زنی ها و رفت آمدها با اسب و شتر و قاطر بوده و حالا در بزرگی شهر تبدیل به کوچه ای تنگ و تاریک به همراه چند فروشگاه فرش شده و روزگار سپری می کند.

عکس کافی شاپ هتل درویشی مشهد
موکاهای بی نظیر کافی شاپ هتل درویشی مشهد

عکس هتل درویشی مشهد تنها گزینه برای انتخاب این هتل مشهد نیست. بلکه دانستن پیشینه این منطقه هر مسافری را ترغیب می کند کوچه پس کوچه های اطراف آن را ببیند. شاید با گذشت سالیانی دیگر این ساختمان ها به کلی تخریب شوند و تاریخ شهر مشهد به کلی فراموش شود.

حمام مهدی قلی بیک مشهد نیز از آثار نزدیک به هتل درویشی می باشد. این حمام در سالیان اخیر تبدیل به موزه مردم شناسی مشهد شده است. همچنین با اقامت در هتل پنج ستاره درویشی شانس بازدید از محله ارگ باستان و کلیسای ارامنه در خیابان آخوند خراسانی را بدست می آورید.

چگونه به هتل درویشی برسیم؟

برای رسیدن به هتل مجلل و بزرگ درویشی راهی آسان و بدون ترافیک را در پیش خواهید داشت. زیرا نزدیک بودن ایستگاه قطار شهری به این هتل مشهد باعث می شود به راحتی از فرودگاه مشهد یا راه آهن مشهد به هتل درویشی برسید. برای رزرو هتل با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس بگیرید تا کارشناسان پرشین هتل شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

رزرواسیون هتل درویشی
رزرواسیون هتل درویشی
منابع :