سفر به شهر مشهد و خرید تور مشهد مسلماً به دلیل وجود مبارک امام امام رضا (ع) است. بر کسی پوشیده نیست که شهر مشهد پایتخت معنوی ایران و  بزرگ ترین کلان شهر جهان از نظر جمعیت می باشد. اما سوا از این که وجود منوره حضرت علی بن موسی الرضا (ع) دلیل اصلی سفر به مشهد است، نباید از مکان های تفریحی، گردشگری و تاریخی مشهد نیز غافل شد.

سفر لوکس به مشهد می تواند از گزینه های خاص برای زائران باشد، زیرا رزرو تور لوکس مشهد هزینه ای گران خواهد داشت. البته این هزینه ها بسته به نوع کلاس پروازی و نوع هتل در مشهد متغیر بوده که بهترین راه تهیه تور مشهد با آگاهی کامل است. اما چگونه می توان تور لوکس مشهد را با قیمتی مناسب خریداری کرد؟ جواب سوال بسیار ساده است، پرشین هتل با تضمین کمترین نرخ تور لوکس مشهد را برای شما رزرو می کند.

سفر لوکس به مشهد
حرم امام رضا (ع) دلیل اصلی سفر لوکس به مشهد

با هتل های نزدیک به حرم آشنا شوید

سفر لوکس به مشهد با انتخاب بهترین هتل ها

در لیست سفر لوکس به مشهد مسلماً نام تور هتل قصر طلایی مشهد را در ردیف اول خواهید دید. هتل قصر طلایی مشهد برترین هتل در شهر مشهد است. این هتل 5 ستاره مشهد خدماتی بسیار بی نظیر را به زائران علی بن موسی الرضا (ع) ارائه می دهد. همین امر سبب شده تا گردشگران برای رزرو این هتل مشهد درنگ نکنند.

سفر لوکس به مشهد
هتل قصر طلایی در سفر لوکس به مشهد

اگر بار دیگر به لیست سفر لوکس به مشهد نگاهی بیاندزیم، در جایگاه دوم تور هتل درویشی مشهد به چشم می خورد. هتل مجلل درویشی مشهد تنها هتل آتریوم شرق کشور است. بیراه نیست اگر بگوییم این 2 هتل ذکر شده مشهد، رقیبانی سر سخت برای یکدیگر به شمار می روند.

هتل الماس 2 مشهد در ردیف سوم لیست تور لوکس به مشهد جای دارد. این هتل در خیابان امام رضا، بین امام رضا 22 و 24 واقع شده و تا بیمارستان موسی بن جعفر (ع) نیز تنها چند قدم فاصله دارد. اتاق هایی به سبک کشورهای مختلف، رستوران گردان مجلل و خدماتی لوکس از مزیت های این هتل در شهر مشهد می باشند.

سفر لوکس به مشهد
هتل الماس 2 مشهد

هتل قصر بین المللی مشهد زیر مجموعه هتل قصر طلایی بوده که خدماتی فوق العاده ارائه می دهد. هتل قصر بین المللی مشهد نزدیک ترین هتل 5 ستاره خیابان امام رضا به حرم امام رضا (ع) می باشد. همین امر سبب شده تا بیشتر گردشگران تور مشهد نسبت به رزرو آن، رغبت بیشتری خرج دهند.

سفر لوکس به مشهد
هتل قصر بین المللی در شهر مشهد

هتل مدینه الرضا مشهد از دیگر اقامتگاه های لوکس مشهد است که رتبه 5 تور لوکس مشهد را دارد. این اقامتگاه به دلیل فاصله بسیار کم تا حرم مطهر یکی از بهترین انتخاب ها برای زائران است. تنها اقامتگاهی که برای جانبازان محترم خدماتی مخصوص را عرضه و راحتی آنان را فراهم می کند، همین اقامتگاه است.

سفر لوکس به مشهد با برترین کلاس پروازی

یکی دیگر از راه های سفر لوکس به مشهد علاوه بر انتخاب اقامتگاه، نوع کلاس پروازی در تور هوایی مشهد می باشد. البته هواپیماهایی نظیر ماهان ایر، ایران ایر و ... در دسته لوکس ترین شرکت های هوایی قرار می گیرند اما انتخاب نوع کلاس پروازی در لوکس بودن سفر تاثیر به سزایی دارد.

سفر لوکس به مشهد
قسمت فرست کلاس هواپیمایی قطر

سفر به مشهد با فرست کلاس

کلاس پروازی فرست کلاس، گران ترین و لوکس ترین نوع پرواز است که مکمل سفر لوکس به مشهد خواهد بود. در این نوع کلاس پرواری شما یک تخت خواب مخصوص، مینی بار بدون محدودیت، مهماندار شخصی، سرویس بهداشتی شخصی و ... را خواهید داشت. ضمن این که همسفری همراه شما نخواهد بود.

کدام هتل ها نزدیک اماکن مهم مشهد هستند؟

سفر لوکس به مشهد
امکانات رفاهی بالا در فرست کلاس

سفر به مشهد با بیزینس کلاس

بیزینس کلاس در رتبه دوم تور لوکس مشهد قرار دارد. در این نوع کلاس پروازی که قیمتی کمتر از فرست کلاس دارد شما از مینی بار نامحدود، صندلی های تخت شو و ... برخوردار خواهید شد. در این نوع کلاس پروازی فاصله همسفران با شما بسیار زیاد بوده و تعداد آن ها شاید به 6 نفر برسد.

سفر لوکس به مشهد
سید چلال حسینی در قسمت فرست کلاس هواپیمایی ماهان

سفر به مشهد با قطارهای لوکس

تور مشهد قطار یکی از بهترین راه های سفر به مشهد است که بسیار مورد توجه خانواده ها است. ولی تور لوکس مشهد قطار می تواند علاوه بر آرامشی بی نظیر، سفری لاکچری را نیز برای شما رقم بزند. یکی از لوکس ترین قطارهای موجود که تور مشهد قطار را عرضه می کند، قطار فدک است.

سفر لوکس به مشهد
قطارهای لوکس فدک

قطارهای فدک که 5 ستاره هستند به دسته بندی نقره ای و طلایی تقسیم می شوند. از نظر خدمات و امکانات هیچ تفاوتی میان قطار طلایی و نقره ای فدک وجود ندارد. تنها تفاوت این 2 قطار نوع ظرف سرو غذا، پهن نمودن فرش قرمز و ... است. توجه داشته باشید که قیمت تور مشهد قطار فدک دست کمی از قیمت تور هوایی مشهد ندارد.

سفر لوکس به مشهد
پذیرایی مجلل در قطار طلایی فدک

قطار زندگی از دیگر قطار های 5 ستاره است که خدماتی لوکس را به مسافران ارائه می کند. رزرو تور مشهد با این نوع قطار، به شما اجازه می دهد تا غذاهایی متنوع با کیفیت بالا در فضایی لوکس را تجربه کنید. قطار زندگی تنها قطار وی آی پی از زیر مجموعه های شرکت ریلی رجا می باشد.

سفر لوکس به مشهد
پذیرایی در قطار زندگی با تور مشهد قطار

تجربه سفر لوکس به مشهد با پرشین هتل

تا بدین جای مطلب با تمامی راه های تجربه کردن سفری لوکس آشنا شده اید، اما مهم است که با رزرو تور مشهد از یک سایت خوب، پشتیبانی کاملی در سفر دریافت کنید تا در بروز هر مشکل، به یاری شما بیاید. سایت پرشین هتل با تضمین کمترین قیمت تور لوکس مشهد و رزرو اقامتگاه های لوکس، یکی از بهترین انتخاب ها است.

پشتیبانی 24 ساعته، نظر سنجی های مداوم در سفر، وجود دفتر مرکزی سایت در شهر مشهد و اطلاعات دقیق درباره نرخ و موقعیت اقامتگاه ها، تخفیف ویژه در سفر های بعدی و ... تنها بخش کوچکی از مزیت های ررزو تور مشهد و اقامتگاه از سایت پرشین هتل است. جهت کسب اطلاعات بیشتر شماره های 05138095 و 05138096 در دسترس شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید :
منابع :