رستوران هتل نسیم مشهد در طبقه آخر هتل قرار دارد. همچنین افرادی که تمایل دارند غذایشان را در هوایی تازه میل کنند می توانند پشت میز های چیده شده روی بام هتل بنشینند. کلیه میز و صندلی ها به زیبایی و نظم خاص چیده شده اند و نمایی جذاب را به وجود آورده اند.

کمترین قیمت هتل نسیم مشهد

رستوران هتل نسیم مشهد همواره در انتظار پذیرائی و میزبانی از گردشگران تور مشهد می باشد تا ثابت کند رستورانی عالی با بهترین خدمات و سرویس دهی است. این رستوران با عرضه انواع غذاهای ایرانی و محلی خاطرات خوشی را در ذهن میهمانان خود ثبت می کند.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل نسیم مشهد

صبحانه رستوران هتل نسیم چگونه است؟

رستوران هتل نسیم مشهد محبوبیت خاصی دارد، چرا که وعده های غذایی خود را به صورت بوفه ارائه می کند. بر روی میز صبحانه می توان متنوع ترین صبحانه گرم و صبحانه سرد را مشاهده کرد. صبحانه گرم شامل خوراک لوبیا، عدسی، تخم مرغ آبپز، املت، نیمرو، فرنی و صبحانه سرد همانند کره، پنیر، گوجه و خیار، خامه، شیر، انواع مربا، عسل و ... است.

رستوران هتل نسیم مشهد و تنوع غذایی آن

رستوران هتل نسیم در هنگام ناهار و شام غذاهایی مثل زرشک پلو با مرغ، قرمه سبزی، قیمه، فسنجان، جوجه کباب، انواع کباب، بادمجان  و ... را می توان میل کرد. تمامی این غذا ها با کیفیت مطلوبی طبخ شده و آماده سرو می کنند. همچنین کاملا گرم بوده و میهمانی که بخواهد غذایش گرم شود پرسنل رستوران بلافاصله این کار را انجام می دهند.

رزرو هتل نسیم مشهد با تخفیف

مقاله مرتبط: اتاق های هتل نسیم مشهد

آشپزهای رستوران هتل نسیم شهر مشهد با تازه ترین اقلام اولیه غذاها را طبخ می کنند. همین امر موجب شده تا مزه دلنشینی داشته باشند و میهمانان طعمی تکرار نشدنی را بچشند. این آشپز ها نظافت را در هنگام غذا پختن رعایت می کنند تا مبادا مشکلی برای میهمانان رستوران به وجود بیاید.

پرسنلی که در رستوران این هتل مشهد آماده خدمت رسانی هستند دارای سابقه کاری بوده و به عالی ترین شیوه وظایف خود را به انجام می رسانند. همچنین برای افرادی که مسن هستند یا نمی توانند به سمت میز بوفه بروند و برای خود غذا بکشند، سفارش گرفته و با نهایت احترام غذایشان را سرو می کنند.

کافی شاپ هتل شیک نسیم مشهد

کافی شاپ هتل نسیم از دیگر امکانات عالی این هتل محسوب می شود. کافی شاپ هتل نسیم انواع نوشیدنی های سرد از جمله آبمیوه با طعم های مختلف و نوشیدنی های گرم همانند انواع قهوه، هات چاکلت، نسکافه، چای و ...، بستنی و کیک های تازه آماده سازی کرده و ارائه می دهد.


 

بیشتر بخوانید :
منابع :