رستوران هتل را حتی اگر در هتل درویشی مشهد نیز اقامت ندارید، حتما تجربه کنید. زیرا با رزرو هتل درویشی طعم هایی لذیذی را در رستوران این هتل مشهد خواهید چشید. انواع غذا های ایرانی و فرنگی که ممکن است دقیقا غذای مورد علاقه شما باشد در رستوران های این هتل مشهد طبخ می شود.

رستوران هتل درویشی مشهد
رستوران هتل درویشی مشهد

رستوران مجلل هتل درویشی مشهد، به دلیل کیفیت بالای غذا در صدر رستوران های عالی مشهد قرار می گیرند. آن دسته از عزیزانی که تور مشهد و هتل درویشی را با قیمت مناسب می خواهند می توانند به سایت پرشین هتل مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.

صبحانه خوری ارغوان هتل درویشی
صبحانه خوری ارغوان هتل درویشی

رستوران این هتل مشهد را با چشیدن طعم مطبوع غذا های آن امتحان کنید تا به توانمندی کادر آن در تهیه و پخت غذاهای مختلف پی ببرید. مواد اولیه لازم برای طبخ غذا ها از بهترین مواد با کیفیت درجه یک هستند. رستوران هتل درویشی مشهد ؟!

سالن پذیرایی هتل درویشی
سالن پذیرایی هتل درویشی

شاید بهتر است به جای به کار بردن کلمه رستوران برای این هتل مشهد از  عبارت رستوران های هتل درویشی مشهد استفاده کنیم. زیرا هتل مذکور رستوران های متعددی دارد که آن ها را معرفی می کنیم.

برترین هتل ها در نزدیکی حرم را بشناسید

رستوران هتل درویشی
رستوران هتل درویشی

تنوع رستوران های مجلل هتل درویشی مشهد

سالن غذاخوری هتل مجلل درویشی از مجموعه رستوران ها تشکیل شده است که عبارت اند از: رستوران آتریوم که از هر جهت بسیار مجلل و باشکوه است. رستوران روف گاردن که با محیطی متفاوت و در زیر آسمان می توانید از طعم غذای خود لذت ببرید و فست فود فیروزه که با تنوع بالای خود می تواند رضایت شما را جلب نماید.

رستوران روف گاردن هتل 5 ستاره مجلل درویشی
رستوران روف گاردن هتل 5 ستاره مجلل درویشی

رستوران مجلل هتل درویشی مشهد با طراحی های متفاوت، دایره انتخاب شما را گستره تر می کند به نحوی که طبق سلیقه خود می توانید تصمیم بگیرید در کدام رستوران این هتل، چه نوع غذایی سرو کنید. تمام سالن های غذاخوری هتل درویشی به دلیل کیفیت خوب و عالی که دارد سبب شده تا میهمانان هتل رضایت بالایی داشته باشند.

رستوران آتریوم زیبا و شیک هتل 5 ستاره درویشی
رستوران آتریوم زیبا و شیک هتل 5 ستاره درویشی

رستوران آتریوم هتل درویشی مشهد و رنگ های متضاد

رستوران آتریوم این هتل مشهد اصلی ترین رستوران بوده که فوق العاده زیبا و لوکس می باشد. به کارگیری رنگ قرمز در کف رستوران و رو میزی های سفید باعث تناقضی جالب میان رنگ ها شده است که به وضوح دیده می شود. همین امر باعث می شود تا میهمانان در هنگام صرف غذا انرژی فراوانی دریافت کنند. زیرا رنگ قرمز از رنگ های گرم و جذاب به شمار می رود.

ماهیچه در رستوران آتریوم هتل لوکس درویشی
ماهیچه در رستوران آتریوم هتل لوکس درویشی

چگونه به این هتل مشهد برویم؟

اگر در فرودگاه، راه آهن یا پارک جنگلی وکیل آباد مستقر هستید می توانید سوار بر قطار شهری شده و در ایستگاه بسیج پیاده شوید. برای رزرو هتل مشهد و تور مشهد با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان پرشین هتل منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند.

منابع :