رزرو هتل یکی از اصلی ترین نکات سفر به شهر مشهد است. از این رو گردشگران می توانند تور مشهد را از طریق پرشین هتل و یا تماس با شماره 05138096 تهیه کنند تا اقامتی رویایی برای خود رقم بزنند.با توجه به محبوب بودن اینترنت نزد مردم مسلما رزرو هتل مشهد به صورت اینترنتی متقاضی بیشتری دارد. از این رو بسیاری از زائران از تلفن همراه یا رایانه های شخصی خود اقدام به رزرو هتل می نمایند.

رزرو هتل مشهد از پرشین هتل

رزرو آنلاین هتل مشهد را از پرشین هتل انجام دهید تا با خاطری آسوده به مشهد مقدس سفر کنید. زیرا دفتر مرکزی این سایت معتبر، در مشهد قرار دارد که همین امر موجب می شود با بازدید های دوره ای کارشناسان پرشین هتل از هتل های مشهد اطلاعاتی درست و واقعی در اختیار کاربران این سایت قرار بگیرد و شما میتوانید با کلیک کردن بر روی کلمه دانستنی های هتل مشهد از این اطلاعات مطلع شوید.

هتل الماس 1 مشهد
هتل الماس 1 مشهد

رزرو هتل مشهد و آگاهی از ستاره ها و امکانات در پرشین هتل

رزرو آنلاین هتل مشهد قبل از روزهای پر هیاهو و شلوغ، می تواند سفر به مشهد را آسان تر کند. زیرا دیگر دغدغه ای از بابت اقامت و جای اسکان نخواهند داشت. یکی دیگر از نکات مهم برای رزرو هتل آگاهی از ستاره ها و کیفیت هتل می باشد.

زیرا با دانستن این که هتل سه ستاره مشهد یا هتل 5 ستاره مشهد در چه موقعیت مکانی قرار دارد بسیار مهم است. رزرو هتل را برخی ترجیح می دهند نزدیک به حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع) باشد. زیرا دسترسی به حرم مطهر برای شان در اولویت قرار دارد.

همین امر موجب می شود تا زائران محترم هتل هایی مانند هتل بین المللی قصر طلایی، هتل مجلل درویشی، هتل الماس 2 و هتل مدینه الرضا را انتخاب نمایند. در ادامه به شرح مختصری از این هتل ها در شهر مشهد خواهیم پرداخت.

هتل مدینه الرضا مشهد
نمای داخلی هتل مدینه الرضا مشهد

هتل بین المللی قصر طلایی مشهد چه عیب هایی دارد؟

برخی فکر می کنند که هتل بین المللی قصر طلایی مشهد که 5 ستاره می باشد هیچ عیب و ایرادی نداشته و بهترین انتخاب است. اما مهم ترین عیبی که می توان به این هتل مشهد گرفت گران بودن آن می باشد. بله تعجب نکنید این عیب هتل بین المللی قصر طلایی مشهد بسیار واضح و مبرهن است.

هتل بین المللی قصر طلایی مشهد یک عیب دیگر هم دارد، آن هم رستوران های متعدد و فراوان آن است که برای انتخاب غذا سرگیجه خواهید گرفت. رستوران زوشا هتل قصر طلایی مشهد رستورانی 5 قاره ای بوده که انواع غذاهای بین المللی مانند آمریکایی، مکزیکی، ایتالیایی، فرانسوی و … را ارائه می دهد.

لابی هتل قصر طلایی مشهد
لابی بسیار شیک هتل قصر طلایی مشهد

رزرو هتل قصر طلایی مشهد بخاطر تنوع رستوران ها و غذاهای خوشمزه

رستوران ترنم و رستوران ترمه هم از دیگر معایب این هتل مشهد هستند که با سرو غذاهای لذیذ ایرانی انگشتی برای شما نخواهد گذاشت. فضای زیبا و باشکوه این رستوران ها شما را محو خود کرده که اصلا متوجه نمی شوید چه غذایی میل کرده اید! پس توصیه می کنیم برای اقامت خود این هتل مشهد را انتخاب نکنید.

رستوران ترنم هتل قصر طلایی مشهد
رستوران ترنم هتل قصر طلایی مشهد

آدرس هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد در خیابان امام رضا و نزدیک میدان بسیج قرار دارد. نزدیک بودن به مترو هم یکی دیگر از معایب این هتل مشهد است. زیرا شما می توانید با سرعت زیاد و بدون ترافیک به ییلاقات طرقبه و شاندیز و پارک جنگلی وکیل آباد برسید.

بیشتر بخوانید :
منابع :