هتل درویشی مشهد در یکی از خیابان های زیبا مشهد به نام امام رضا قرار دارد. در اطراف هتل درویشی اماکن تاریخی قدیمی بسیاری وجود دارد که بعد از اقامت در هتل، می توانید به آن ها مراجعه کرده و بازدید کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این اماکن تاریخی به مجله گردشگری  پرشین هتل مراجعه نمایید.

ورودی هتل درویشی
ورودی هتل درویشی

تلفن این هتل مشهد برای کسانی که در این هتل اقامت دارند اهمیت فراوانی دارد. زیرا می توانند در مواقع ضروری با تلفن هتل درویشی تماس گرفته و مشکل خود را برطرف نمایند. مخصوصا زائران مسنی که شاید در حرم مطهرامام رضا (ع) یا دیگر اماکن مشهد گم شده اند تلفن هتل درویشی به کار این عزیزان می آید.

باغ خونی مشهد، خانه تاریخی رجایی، بازار تاریخی فرش فروش ها، حمام مهدی قلی بیک، کاروانسرای عباس قلی خان، سرای عزیز اله اف و ... از جمله اماکن نزدیک به هتل مجلل درویشی هستند که می توانید در مجله گردشگری مطالب آن ها را مطالعه نمایید.

پذیرش هتل درویشی مشهد
پذیرش هتل درویشی مشهد

تلفن هتل درویشی و کسب اطلاعات راجع به این هتل مشهد

تلفن هتل مجلل پنج ستاره درویشی برای عزیزانی که می خواهند اطلاعاتی راجع به این هتل کسب کنند بهترین گزینه است. اما با شماره هایی که بعدا در ادامه مطلب ذکر می کنیم می توانید اطلاعات لازم برای رزرو هتل، رزرو تور مشهد و ... کسب کنید.

با یادداشت کردن تلفن این هتل مشهد در دفترچه خود دیگر خاطرتان جمع است که اگر گم شدید یا اتفاقی برای شما افتاد سریعا به پذیرش هتل درویشی می توانید اطلاع دهید.

چگونه به این هتل مشهد برسیم؟

قطار شهری مشهد، اتوبوس، تاکسی و ... از وسایل حمل و نقل عمومی هستند که شما را به هتل مجلل درویشی می رسانند. البته آسان ترین و ساده ترین راه قطار شهری می باشد که بدون هیچ ترافیکی می توانید به این هتل مشهد دسترسی داشته باشید. برای رزرو هتل و تور مشهد با شماره های 05138096 و 09198906502 ارتباط برقرار کنید تا کارشناسان پرشین هتل شما را به نحو  احسن راهنمایی کنند.

اتاق پنت هوس اسپا هتل درویشی
اتاق پنت هوس اسپا هتل درویشی

 

منابع :