هتل مشهد و یا بهترین هتل مشهد از رایج ترین کلماتی هستند که به طور روز افزون توسط کابران در جستجوی گوگل مورد سرچ قرار می گیرند. این موضوع نمایانگر تعداد زیادی از علاقه مندان به اقامتی لوکس و یا شناخت هتل های خاص در این شهر زیارتی می باشد که علاوه بر جنبه مذهبی، شکلی دیگر به تور مشهد خواهد بخشید.

اطلاعات کامل در دانستنی های هتل در شهر مشهد

بهترین هتل مشهد به گونه ای خاص ترین و لوکس ترین هتل مشهد نیز محسوب می شود که در کشور نیز نامی آشنا دارد و اکثر گردشگران خارجی و داخلی آن را می شناسند. در زمانی که درخواست بهترین هتل مشهد را برای اقامت دارید و یا به دنبال شناخت آن می گردید، اغلب هتل هایی پنج ستاره همانند هتل درویشی مشهد و یا هتل قصر طلایی مشهد به شما پیشنهاد می شوند که در رقابت شدید با یکدیگر فعالیت می کنند. در ادامه با پرشین هتل همراه شوید تا اطلاعاتی کامل را درباره این هتل ها در شهر مقدس مشهد به دست آورید.

بهترین هتل مشهد
بهترین هتل مشهد به نام هتل بین الملل قصر مشهد

آیا هتل درویشی مشهد بهترین هتل مشهد است؟

انتخاب بهترین هتل مشهد در بین دو هتل به نام هتل درویشی مشهد و هتل قصر طلایی مشهد، امری بسیار دشوار است؛ به گونه ای که نمی توان یکی از این هتل ها را با برتری به دیگری اعلام کرد. بنابراین نمی توان گفت هتل درویشی مشهد، بهترین هتل در مشهد است، اما بدون شک یکی از بهترین و لوکس ترین انتخاب ها برای اقامت در این شهر می باشد که سفری متفاوت را برای شما عزیزان رقم خواهد زد.

هتل درویشی مشهد دارای ویژگی هایی خاص بوده که آن را به یکی از دو هتل برتر در شهر مشهد تبدیل کرده است. این هتل تنها هتل موجود در شهر مشهد می باشد که در بین اتاق ها و واحد های اقامتی خود، پنت هاوس را ایجاد کرده و به همین جهت نیز محبوبیت و معروفیت بالایی را نه تنها در بین زائرین داخلی، بلکه در بین زائرین خارجی نیز دارا می باشد. دلیل انتخاب این هتل مشهد نیز اغلب وجود همین پنت هاوس ها می باشد.

بهترین هتل مشهد
کافی شاپ هتل درویشی مشهد

با هتل های شهر مشهد نزدیک اماکن مهم آشنا شوید

هتل قصر طلایی مشهد، بهترین هتل مشهد در صدر دیگر هتل ها

در لیست بهترین هتل مشهد و یا هتل های مشهد، نام هتل قصر طلایی را در صدر آن ها مشاهده خواهید کرد. این هتل، اولین هتل مشهد به عنوان لوکس معرفی شده است که فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نموده و دارای فضایی بسیار مدرن و جذاب با امکاناتی ویژه و خاص می باشد. اگرچه هتل قصر طلایی دارای واحد های اقامتی پنت هاوس نیست، اما تمامی اتاق های این هتل با طراحی لوکس مجهز به بهترین امکانات می باشند.

مهم ترین عاملی که هتل قصر طلایی مشهد را به بهترین هتل مشهد تبدیل کرده است، وجود اتاق نمک در این هتل می باشد که کمتر هتلی در کشور این امکانات درمانی را در خود ایجاد کرده و در دسترس مهمانان خود قرار می دهند. همچنین امکانات و خدمات این هتل برای دفعه اول به صورت رایگان در اختیار مهمانان مقیم قرار می گیرد که این یکی از مزیت های جذب کننده گردشگران به سمت آن می باشد.

بهترین هتل مشهد
هتل قصر طلایی مشهد

هتل الماس 2 مشهد، یکی از بهترین هتل ها در بین هتل های پنج ستاره

هتل الماس 2 مشهد یکی دیگر از برترین هتل های پنج ستاره در این شهر زیارتی می باشد که از نظر لِول پس از هتل درویشی و قصر طلایی، در رقابت با هتل مدینه الرضا قرار گرفته است. این هتل دارای فضایی لوکس با واحد های اقامتی مجلل بوده که هزینه ای مناسب تر نسبت به هتل های لِول بالا تر خود را ارائه می دهد. از این رو نیز از نظر محبوبیت در جایگاه بالایی قرار گرفته است.

اگر به دنبال بهترین هتل مشهد در بین پنج ستاره های این شهر هستید که از سال ساخت آن زمان زیادی نگذشته باشید، می توانید این هتل را به عنوان مقصدی برای اقامت خود انتخاب کنید. زیرا سال افتتاح و بهره برداری هتل الماس 2 مشهد به سال 1395 باز میگردد که نسبت به دیگر هتل های پنج ستاره، از نوساز ترین ها محسوب می شود.

بهترین هتل مشهد
نمای خیره کننده هتل الماس 2 مشهد

کدام هتل ها در نزدیکی حرم قرار دارند؟

هتل مدینه الرضا مشهد، هتل مشهد با فضایی معنوی

تمامی هتل هایی که در بالای مقاله به آن ها اشاره کرده ایم، از نظر موقعیت مکانی حدود 15 تا 20 دقیقه با حرم مطهر رضوی فاصله دارند. به همین سبب اغلب به زائرینی که به دنبال بهترین هتل مشهد با نزدیک ترین فاصله به حرم مطهر رضوی می باشند، هتل مدینه الرضا مشهد پیشنهاد می شود. این هتل دارای فضایی معنوی بوده و در تمامی اتاق ها، ویوی رو به حرم را ایجاد کرده است.

با انتخاب هتل مدینه الرضا مشهد علاوه بر اقامت در هتلی مدرن و زیبا، می توانید در کمترین زمان به حرم مطهر رضوی دسترسی پیدا کنید. ضمن این که این هتل به طور تخصصی خدمات و اتاق هایی مخصوص به معلولین عزیز را در اختیار آن ها قرار می دهد که این بهترین فرصت برای اقامتی راحت توسط این عزیزان می باشد.

بهترین هتل مشهد
نمای خارجی هتل مدینه الرضا شهر بهشت

آیا تور مشهد با هتل های 5 ستاره گران تمام می شود؟

تور مشهد با هتل های 5 ستاره که ذکر شد مسلماً قیمتی بالاتر از هتل های 4 ستاره و 3 ستاره خواهند داشت، چون هم امکانات بیشتری ارائه می دهند و هم از نظر کیفیت بالا هستند. اما اگر قصد رزرو تور مشهد با هتل های لوکس را دارید، می توانید تور مشهد قطار را جایگزین تور مشهد هوایی کنید و هزینه اقامت در هتل های 5 ستاره را کاهش دهید.

در لِول چهار ستاره کدام هتل، بهترین هتل مشهد است؟

بهترین هتل مشهد در لِول چهار ستاره یکی از محبوب ترین گزینه ها برای انتخاب هتل های مشهد نزد گردشگران و زائرین عزیز است که این به دلیل قیمت مناسب تر نسبت به هتل های مشهد و ارائه خدمات و امکاناتی ایده آل می باشد. بنابراین به دلیل این محبوبیت بالا، رقابت شدیدی بین این هتل ها قرار دارد و گاهی انتخاب را برای زائرین عزیز سخت می کند. در ادامه مطلب به توضیح درباره چند نمونه از بهترین هتل های 4 ستاره مشهد پرداخته ایم.

هتل رفاه مشهد، بهترین هتل مشهد در لِول چهار ستاره

هتل رفاه مشهد به عنوان بهترین هتل مشهد در رده هتل های چهار ستاره از سال 1397 پا به عرصه هتل داری نهاد که یکی از نوساز ترین هتل های این شهر نیز به شمار می رود. این هتل دارای فضایی لوکس و امکاناتی در خور یک هتل چهار ستاره تاپ می باشد که می تواند انتخابی ایده آل و رضایت بخش برای اقامت در شهر مذهبی مشهد به شمار رود. از این هتل تا حرم مطهر رضوی امکان دسترسی به صورت پیاده وجود دارد که تنها 15 دقیقه زمان نیاز خواهد داشت.

هتل های طرقبه در مشهد را بهتر بشناسید

بهترین هتل مشهد
لابی هتل رفاه مشهد

هتل فردوس مشهد، دومین هتل برتر به عنوان چهار ستاره

هتل فردوس مشهد یکی دیگر از بهترین هتل های مشهد است که به عنوان یک هتل چهار ستاره لوکس، آماده پذیرایی از زائرین حرم امام هشتم (ع) می باشد. این هتل در یکی از معروف ترین خیابان های منتهی به حرم مطهر رضوی به نام خیابان امام رضا قرار گرفته که از نظر موقیت مکانی بسیار عالی بوده و شرایطی مناسب برای تردد گردشگران را فراهم می کند. اگر می خواهید با قیمتی مقرون به صرفه، اقامتی لوکس را در شهر مشهد تجربه کنید، این هتل را در لیست انتخاب های خود قرار دهید.

بهترین هتل مشهد
رستوران هتل فردوس مشهد و کیفیت بالای غذا

هتل الماس نوین مشهد، یکی از زیر مجموعه هتل های الماس

هتل الماس نوین مشهد را می توان از جمله هتل های چهار ستاره دانست که به دلیل امکانات کامل و فضای مجلل، در لیست بهترین ها قرار می گیرد. این هتل یکی از زیر مجموعه هتل های الماس در شهر مشهد است که مجموعه آن از نامی آشنا و البته محبوب را دارا می باشد. تنها ضعف هتل الماس نوین قرار گیری آن در کوچه است که البته چندان مشکل نبوده و به راحتی قابل دسترسی می باشد.

بهترین هتل مشهد
کافی شاپ استخر هتل الماس نوین مشهد

بهترین هتل مشهد در لول 3 ستاره را بشناسید

اگر قصد سفر به صورت مقرون به صرفه با توری قیمت مناسب را دارید، هتل های سه ستاره می توانند انتخابی مناسب برای شما عزیزان محسوب شوند. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که در بین هتل های سه ستاره، فرق بین برترین و ضعیف ترین بسیار است؛ بنابراین شما می توانید با شناخت و انتخاب بهترین هتل سه ستاره در کنار قیمتی ایده آل، اقامتی لوکس و رضایت بخش را نیز  تجربه کنید.

هتل جواهر شرق مشهد، یکی از محبوب ترین ها

اگر در بین هتل های سه ستاره به دنبال بهترین هتل مشهد هستید، هتل جواهر شرق مشهد یک انتخاب مناسب برای شما عزیزان می باشد. این هتل در سال 1393 احداث گردید و با فضایی نوساز و شیک به همراه بهترین خدمات و امکانات، توانست زائرین بسیاری را به سمت خود جذب کند. تنوع اتاق در این هتل شرایطی را برای شما عزیزان فراهم می کند تا بتوانید با هر سلیقه و تعداد نفراتی رزرو خود را انجام دهید.

بهترین هتل مشهد
تراس تابستانی هتل جواهر شرق مشهد

هتل فیروزه توس مشهد، دیگر هتل برتر در بین هتل های سه ستاره

هتل فیروزه توس مشهد یکی دیگر از هتل های مشهد است که در رده ی خود یکی از بهترین ها بوده و می تواند با قیمتی دلخواه، اقامتی بدون دغدغه و آرامش بخش را برای شما عزیزان فراهم کند. شما می توانید به همراه خانواده و یا دوستان با هر تعداد نفراتی اتاق مورد نظر در این هتل را بدون اتلاف وقت رزرو کنید و پس از اقامت در آن تنها با 15 دقیقه پیاده روی به حرم مطهر رضوی دسترسی پیدا نمایید.

بهترین هتل مشهد
نمای بیرونی هتل فیروزه توس مشهد

هتل سهند مشهد 3 ستاره ای ارزان و با کیفیت

به عنوان بهترین هتل مشهد در بین هتل های سه ستاره، می توان هتل های بسیاری را نام برد که با کیفیت های یکسان در رقابت با یک دیگر به عنوان بهترین ها شناخته می شوند. هتل سهند مشهد یکی دیگر از این هتل ها است که از سال 1391 فعالیت خود را آغاز کرده و از آن پس آماده پذیرایی از زائرین عزیز شهر مقدس مشهد می باشد.

انتخاب بهترین هتل مشهد در لِول دلخواه با هزینه مناسب و رضایت بخش بدون شک می تواند خاطره ای به یادماندنی از سفر زیارتی به شهر مشهد را برای شما عزیزان رقم زند. البته هتل های ذکر شده در مقاله بالا تنها تعدادی از بهترین هتل می باشند؛ شما می توانید با کمک سایت پرشین هتل، هتل مد نظر خود را با بهترین شرایط مورد رزرو قرار دهید و توری به یادماندنی را تجربه کنید.

بهترین هتل مشهد
اتاق 2 تخته هتل سهند مشهد

چرا رزرو هتل از پرشین هتل را انجام دهیم؟

سایت پرشین هتل به دلیل ارئه خدمات بالا در تور مشهد و با گارانتی نمودن هتل ها، کم ترین قیمت هتل مشهد را ارائه می دهد. جهت اطلاع و رزرو هتل در شهر مشهد می توانید با شماره های 051،38096 و 051،38095 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید :
منابع :