هتل نسیم مشهد یکی از هتل های سه ستاره در مشهد می باشد. مشهد یکی از پر مسافرترین شهرها است. بنابراین هر زمان که قصد سفر به مشهد را داریم، مسلما باید رزرو یکی از هتل های مشهد مطابق با توان و سلیقه ی خود را انجام دهیم.

تمام اینها به این دلیل است که هنگام سفر با مشکل رو به رو نشویم. از این رو هتل نسیم مشهد پیشنهاد ما برای کسانی است که دنبال اقامتی قیمت مناسب در مشهد هستند. در ادامه یکی از خاطره های مسافران هتل که رزرو خود را از پرشین هتل انجام داده بود را خواهید خواند.

من هم مثل بیشتر گردشگران به دنبال سایتی معتبر برای رزرو هتل مشهد بودم. هتل مشهد نزدیک حرم  یکی از فاکتور های من برای انتخاب هتل‌ نسیم بود. از سایت رزرو هتل که نامش پرشین هتل بود ممنونم که رزرو این هتل و تور مشهد را برای من و خانواده ام انجام داد.

اتاق سه تخته هتل نسیم مشهد
اتاق سه تخته هتل نسیم مشهد

انتخاب هتل نسیم مشهد بدون مشکل

خوشبختانه من برای انتخاب هتل مشهد هیچ مشکلی نداشتم زیرا، من قبل از این چند بار به این شهر با صفا و دوست داشتنی سفر کرده بودم و تا حدودی با انتخاب هتل مشهد آشنایی داشتم. این شناخت من از طریق سایت پرشین هتل صورت گرفت، زیرا این سایت معتبر تمام هتل های مشهد را در خود گنجانده است.

پرشین هتل، بگونه ای در مورد تک تک هتل های مشهد توضیح داده است که گویی خود شما به آن هتل رفته اید. هر فردی که تجربه ی سفر به مشهد را نداشته باشد می تواند؛ با مراجعه به این سایت بهترین انتخاب را انجام داد و یک سفر خاطره انگیز از سفر به مشهد را به جای گذاشت.

لابی هتل نسیم مشهد
لابی هتل نسیم مشهد

انتخاب هتل نسیم مشهد با هزینه مناسب

سفر به هر نقطه ی ایران مسلما نیازمند هزینه بالا است. همین امر باعث شده تا عده ای از گردشگران برخلاف میل باطنیشان از سفر کردن منصرف شوند. اما بنظر من نباید اینقدر از این امر خیلی مهم که هر شخصی در طول عمر خودش به آن نیاز دارد، سریع منصرف شد.

این را من زمانی متوجه شدم که با سایت پرشین هتل آشنا شدم. زیرا این سایت تمام هتلهای مشهد را با هزینه های مختلف برای گردشگران مشخص کرده است. من خودم برای سفر به مشهد با راهنمایی کارشناسان مجرب و دلسوز این سایت هتل نسیم را انتخاب کردم و از انتخاب هتل نسیم مشهد بسیار راضی بودم.

ترانسفر فرودگاهی هتل نسیم مشهد از طریق پرشین هتل

من هنگامی که امکانات هتل نسیم مشهد را در سایت پرشین هتل مشاهده می کردم، متوجه این امر شدم که این هتل مشهد فقط ترانسفر رفت فرودگاهی دارد. اما کارشناسان پرشین هتل به من این اطمینان را دادند که ترانسفر رفت و برگشت را برای شما با هتل نسیم هماهنگ می کنیم و از این جهت هیچ گونه نگرانی نداشته باشید. خوشبختانه این سایت معتبر این امکان را هم برایم فراهم کردند و دیگر مشکل یا دغدغه ای در زمینه ی چگونگی، دسترسی به هتل نسیم هنگام ورود به مشهد را نداشتم.

اتاق سه تخته هتل نسیم مشهد
اتاق سه تخته هتل نسیم مشهد

آدرس هتل 3 ستاره نسیم و فاصله زمانی این هتل مشهد تا حرم

من برای انتخاب از بین هتل‌ های مشهد موقعیت مکانی خوب آن مد نظرم بود. از این رو انتخاب هتل نسیم بهترین گزینه بود، زیرا علاوه بر موقعیت مکانی خوب یک هتل 3 ستاره شیک و تمیز در مشهد بود. هتل 3 ستاره نسیم در خیابان امام رضا 8 ، اصلی ترین خیابان مشهد قرار دارد.

به دلیل اینکه هدف من از سفر به مشهد بیشتر جنبه ی زیارتی بود خیلی برایم اهمیت داشت که هتلی که انتخاب می کنم به حرم امام رضا (ع) نزدیک باشد. پیاده روی این هتل مشهد تا حرم 10 دقیقه است. اما هتل به دلیل داشتن تاکسی سرویس 24 ساعته این امکان را به میهمانانش داده بود تا دسترسی خیلی راحتی به حرم داشته باشند.

رستوران هتل نسیم مشهد و رتبه ی رستوران این هتل

مسلما هر گردشگری مثل من بدنبال هتلی است که از کیفیت غذایی خوبی برخوردار باشد. تا دیگر لازم نباشد برای صرف غذا به رستورانهای بیرون هتل مراجعه کند. ما عصر به هتل رسیدیم و زمان شام به رستوران هتل مراجعه کردیم. رستوران هتل نسیم بدلیل محیط تمیز و پرسنل خوش برخوردی که داشت؛ نظرم را به خود جلب کرد.

همین امر باعث شد تا هر چه سریع تر غذای مورد علاقه ام را از طریق منوی باز رستوران انتخاب کنم و سفارش دهم.خوشبختانه  کیفیت غذا بسیار خوب و بسیار تمیز بود.بگونه ای که من از صرف غذا در رستوران این هتل مشهد بسیار راضی بودم. کیفیت خوب غذای هتل سبب شد تا دیگر نیازی به صرف غذا در رستوران دیگر را نداشته باشم.

رستوران هتل نسیم مشهد
رستوران زیبای هتل نسیم مشهد

کافی شاپ هتل نسیم مشهد و خاطره ی دلنشین در این هتل

اقامت در برخی از هتل های مشهد را تجربه داشتم. اما خاطره ی خاص و به یادماندنی برایم رقم نخورد که هتل را از یاد نبرم. اما این بار با سفر به مشهد یک خاطره ی دلنشین در این هتل برایم رقم خورد. هتل 3 ستاره نسیم مشهد، هیچ وقت از ذهنم پاک نمی شود.

زمانی که مشهد بودیم روز سوم اقامتمان در هتل تولدم بود، که همسرم در کافی شاپ این هتل من را سوپرایز کرد. همین سبب شد تا بهترین لحظات را برایم رقم بزند، بگونه ای که این روز را هیچ وقت از یاد نخواهم برد. مهم ترین مزیت کافی شاپ هتل نسیم سرو انواع نوشیدنی های گرم و سرد، خوراکی ها با بهترین کیفیت بود. بگونه ای که باعث شد همه چیز در کنار یکدیگر به بهترین نحو یک خاطره ی دلنشین را از سفر به مشهد برایم رقم بزند.

لابی هتل نسیم مشهد
لابی هتل نسیم مشهد

چه امکاناتی هتل نسیم در مجموعه ی خود قرار داده است؟

هتل نسیم علاوه بر ارائه ی خدمات به بهترین نحو از امکانات رفاهی بالایی برخوردار است. از جمله امکاناتی که من در طول اقامتم در این هتل مشهد استفاده کردم مانند:1. لاندری 2. یکی از مهم ترین امکانات این هتل مشهد اتاق مخصوص سیگار است که این افراد می توانند بدون اینکه کسی را ناراحت کنند در محیط مخصوص به خود این کار را انجام دهند. زمانی که من این مسئله را به وضوح مشاهده کردم حس خوبی داشتم. از اینکه این هتل مشهد به ایجاد یک محیط مطبوع برای میهمانانش اهمیت می دهد. 3. نمازخانه، لابی، اینترنت و… از دیگر امکانات هتل می باشند.

هتل نسیم مشهد به چه مکان هایی نزدیک است؟

هتل نسیم، با داشتن تاکسی سرویس جایی برای اعتراض میهمانان هتل نگذاشته و دسترسی را برای آنها راحت کرده است. اما این هتل مشهد باز هم به برخی از مراکز خرید نزدیک می باشد. هتل نسیم با فاصله ی 3 دقیقه ای از بازار رضا مشهد قرار دارد.

این بازار در مشهد یکی از معروف ترین مراکز خرید می باشد. بگونه ای که بسیاری از گردشگرانی که به مشهد سفر می کنند حتما به این بازار سر می زنند. این بازار با معماری سنتی در دو طبقه ساخته شده است. بازار رضا دارای مغازه های زیاد و متنوعی می‌باشد.

همین امر سبب شده تا نظر بسیاری از مسافران مشهد را به خود جلب کند. بگونه ای که بیشتر مسافران برای تهیه ی سوغاتی به این بازار قدیمی و مشهور مشهد سر می زنند. امکانات رفاهی هتل 3 ستاره نسیم با ارائه ی بهترین خدمات باعث شده تا من از این هتل مشهد رضایت داشته باشم. بگونه ای که درسفر بعدی به شهر مشهد این هتل مشهد را انتخاب کنم.

رستوران هتل نسیم مشهد
رستوران هتل نسیم مشهد
بیشتر بخوانید :
منابع :