امکانات هتل نور مشهد گسترده و متنوع است. این امکانات اقامتی دل انگیز با خاطرات شیرین را به همراه خواهد داشت. هتل نور با ارائه بهترین امکانات، اسباب خوش گذرانی و حال خوب میهمانان خود را فراهم می کند. امکانات ویژه، سطح هتل را مشخص کرده و به لول آن می افزاید.

بهترین قیمت برای زررو هتل نور مشهد

امکانات هتل نور مشهد از ویژگی های مهمی است که گردشگران تور مشهد قبل از رزرو هتل به آن ها توجه می کند. این هتل با داشتن چنین امکاناتی گردشگران بسیاری را مجذوب خود کرده و با عرضه امکانات و تجهیزاتی بروز سعی بر رقابت با دیگر هتل های 3 ستاره دارد.

امکانات هتل 2 ستاره نورمشهد

از امکانات هتل نور مشهد می توان به آسانسور، صندوق امانات، کافی شاپ، رستوران، چایخانه سنتی، تاکسی سرویس، اتاق چمدان، دستگاه واکس کفش، پارکینگ، نمازخانه، اتاق سیگار، لاندری، اینترنت رایگان، پله اضطراری، دستگاه فتوکپی، پرینتر، فکس و دیگر امکانات اشاره نمود.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل نور مشهد

خدمات هتل نور در مشهد

هتل نور شهر مشهد خدمات عالی را نیز در نظر گرفته تا در هنگام اقامت میهمانان ارائه دهد. این خدمات همانند روزنامه، نظافت روزانه، پذیرش 24 ساعته، روم سرویس، صبحانه بوفه، خدمات بیدار باش، میز گردشگری برای هماهنگی تور شهری و اطلاعات برای مراکز دیدنی شهر مشهد، خدمات برای معلولین، خدمات باربری، مینی بار با هزینه در اتاق و ... می باشد.

رزروآنلاین هتل نور مشهد

مقاله مرتبط: رستوران هتل نور مشهد

اتاق سیگار یکی از امکانات این هتل بوده که برای افرادی که دخانیات استفاده می کنند، دارای اهمیت می باشد. کشیدن سیگار در هتل غیر مجاز بوده و میهمانان دیگر را آزرده خاطر می کند. به همین دلیل هتل نور چنین اتاقی را با این مزیت در خود قرار داده تا شرایط جوی بهتری را برای میهمانان خود فراهم کند.

پارکینگ از مهم ترین امکانات هتل نور

پارکینگ هتل لاکچری نور مشهد برای برخی از میهمانانی که با خودرو شخصی خود سفر می کنند مناسب است. برخی از گردشگرانی که به مشهد می آیند ترجیح می دهند با هواپیما یا قطار سفر نکنند. اینگونه هتلی را برای اقامت خود ترجیح می دهند که پارکینگ داشته باشد و بتوانند ماشین خود را در جایی امن قرار دهند.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :