امکانات هتل ایران مشهد به گونه ای طراحی شده تا گردشگران بیشتری را به خود جذب کند. این امکانات با سطح لول هتل تناسب داشته و هتل ایران در توجه گردشگران قرار گرفته است. چنین هتلی با کلیه امکاناتی که در اختیار میهمانان قرار می دهد مطمئناً انتخابی برتر می باشد.

بهترین قیمت برای رزرو هتل ایران مشهد

امکانات هتل ایران شهر مشهد تنها جهت آسایش و اقامت راحت گردشگران تعبیه شده و وجود آن ها باعث شده تا هر فردی که در این هتل اقامت می گزیند رضایت کافی را داشته باشد. هتل ایران همواره در تلاش بوده تا با ارائه چنین امکاناتی خاطره های لذت بخشی را در ذهن میهمانان ایجاد کند.

امکانات هتل مجلل ایران مشهد

از امکانات هتل ایران مشهد می توان اینترنت رایگان، نمازخانه، آسانسور، رستوران، کافی شاپ، اتاق چمدان، تاکسی سرویس، امکانات ویژه ناتوانان، چایخانه، فروشگاه، کافی نت، سونا بخار، سونا خشک، جکوزی، دستگاه واکس کفش، صندوق امانات و ... را نام برد.

بیشتر بخوانید : اتاق های هتل ایران مشهد

خدمات هتل فوق العاده ایران مشهد

هتل 3 ستاره ایران مشهد خدماتی را نیز برای میهمان خود در نظر گرفته که این خدمات از قبیل: ارائه کلیه خدمات تفریحی و گردشگری اعم از گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی، روم سرویس، مینی بار، پذیرش 24 ساعته، روزنامه، نظافت روزانه، خدمات بیدار باش، اجاره اتومبیل و ... می باشد.

رزرو هتل 3 ستاره ایران مشهد با تخفیف

مقاله مرتبط: رستوران هتل ایران مشهد

مجموعه آبی هتل نوین ایران مشهد

مجموعه آبی هتل ایران شامل جکوزی، سونا خشک و سونا بخار است. سونای خشک جذاب ترین امکان در این مجموعه است. فواید سونا خشک کمک به دفع سموم تجمع یافته زیر پوست، افزایش گردش خون و دمای بدن می نماید و همچنین باعث باز شدن منافذ پوست می گردد. استفاده از این نوع سونا هفته ای یک الی دو بار برای سلامت انسان بسیار مفید است.

سونای بخار نیز باعث افزایش انعطاف پذیری مفاصل و عروق خونی بدن، آرامش اعصاب، رفع گرفتگی عضلات بدن، بهبود گردش خون و تقویت رگ های قلبی و عروقی، پاکسازی سطح پوست از سلول های مرده که باعث لطیف ترو روشن تر شدن پوست بدن می شود.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :