اتاق های هتل نور مشهد اقامتگاهی دنج برای گردشگران است، زیرا شرایط رفاهی مطلوبی داشته و همه چیز به خوبی تمیز و نظافت می شود. همچنین کادر خدماتی این هتل مشهد بعد از خروج هر مهمان همه چیز را ضدعفونی کرده و برای میهمان بعدی آماده می کنند.

هتل نور را با قیمتی مناسب رزرو کنید

اتاق های لاکچری هتل مجلل نور مشهد

اتاق های هتل نور مشهد از نمای ظاهری جذابی تشکیل شده اند و نورپردازی عالی نیز از ویژگی های فضای اتاق ها محسوب می شود. رنگ کاغذ دیواری ها، موکت کف اتاق، مبلمان، پرده ها و روتختی ترکیب رنگی منحصر به فردی دارند که به زیبایی طراحی اتاق افزوده و معمولا برای گردشگران، اتاقی که قرار است، اقامت داشته باشند زیبایی و چیدمان صحیح آن مهم می باشد.

مقاله مرتبط: امکانات هتل نور مشهد

اتاق های هتل زیبای نور مشهد تجهیزات گوناگونی را دربردارند و وجود آن ها سبب شده تا افراد در زمان سکونتشان به چیزی احتیاج پیدا نکنند. برخی از پنجره اتاق های هتل نور رو به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و شهر مشهد باز می شود که هر فردی با دیدن چنین صحنه ای حس و حالی معنوی پیدا می کند.

تجهیزات هتل 3 ستاره نور مشهد

تجهیزات اتاق های شیک هتل جذاب نور مشهد همانند سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، مبلمان، میز و صندلی، کمد، تخت، آباژور، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان پر سرعت، تلفن، ساعت، یخچال، آیینه دلاور، سرویس چای، امکانات بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی است.

رزرو هتل نور با عالی ترین نرخ

تنوع اتاق های هتل نور شهر مشهد

هتل دیدنی نور مشهد اتاق های متنوعی دارد. این واحد های اقامتی از قبیل اتاق های دوتخته دابل فولبورد یا صبحانه، اتاق های دو تخته توئین فولبورد یا صبحانه، اتاق های سه تخته فولبورد یا صبحانه، آپارتمان های یک خوابه چهار نفره فولبورد، آپارتمان یک خوابه پنج نفره فولبورد، آپارتمان دو خوابه پنج نفره فولبورد، آپارتمان دو خوابه شش نفره، آپارتمان سه خوابه هفت نفره می باشد.

بیشتر بخوانید: رستوران هتل نور مشهد

قیمت اتاق های نوین هتل نور مشهد در سایت پرشین هتل مناسب بوده و گردشگران می توانند با مراجعه به این سایت و مطالعه اطلاعات بیشتر درباره این هتل اقدام به رزرو به صورت آنلاین کنند. با گفتگو با کارشناسان پرشین هتل نیز می توانند رزرو هتل و اتاق دلخواه خود را داشته باشند.

بیشتر بخوانید :
منابع :