اتاق های هتل نسیم مشهد مکانی مناسب برای اقامت می باشد که بهترین و کامل ترین تجهیزات را برای میهمانان دارا می باشند. این اتاق ها با توجه به شرایط خوب رفاهی که دارند بسیار تمیز هستند. چرا که کادر خدماتی هتل نسیم مجرب بوده و تمامی پروتکل های بهداشتی را درون سوئیت ها رعایت می کنند. همچنین به بهترین شیوه نظافت اتاق ها را انجام می دهند.

رزرو آنلاین هتل نسیم مشهد

اتاق های هتل نسیم مشهد در مجموع 60 واحد اقامتی بوده که هر کدام از آن ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. کلیه این سوئیت ها در سال 1397 بازسازی شدند که این فرآیند باعث شد مسافران بیشتری به هتل نسیم شهر مشهد جذب شوند و در سفر های بعدی خود بازهم این هتل را انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید: رستوران هتل نسیم مشهد

هتل نسیم مشهد و اتاق هایی قیمت مناسب

اتاق های هتل نسیم شهر مشهد از زیبایی و سبک چیدمان فوق العاده ای برخوردار بوده که نمای جذابی از دید میهمانان دارد. افرادی که به دنبال هتلی مقرون به صرفه با اتاق های تمیز و شیک هستند هتل نسیم شرق بهترین گزینه خواهد بود. خصوصا اینکه سایت پرشین هتل اتاق های هتل نسیم را در اختیار داشته و تخفیفات ویژه ای را برای آن ها لحاظ کرده است.

هتل 3 ستاره نسیم مشهد را به راحتی رزرو کنید

تنوع اتاقی در هتل خاص نسیم مشهد

اتاق های هتل 3 ستاره نسیم مشهد تنوع خاصی را در خود تدارک دیده که این تنوع از قبیل اتاق دو تخته برای یک نفر با صبحانه یا فولبورد، اتاق دو تخته با صبحانه یا فولبورد، اتاق دو تخته وی آی پی با صبحانه یا فولبورد، اتاق سه تخته با صبحانه یا فولبورد، اتاق چهارتخته با صبحانه یا فولبورد می باشد.

مقاله مرتبط: امکانات هتل نسیم مشهد

واحد های اقامتی هتل نسیم مشهد متأسفانه از چشم انداز حرم مطهر رضوی بهره مند نخواهد بود، چرا که کمی تا حرم مسافت داشته و  ساختمان های متععدی در اطراف این هتل مشهد وجود دارد. پنجره های هتل نسیم تنها رو به خیابان می باشد. اما دیدن خیابان های مشهد و رفت و آمد مردم نیز می تواند جذاب باشد.

تجهیزات اتاق های هتل نسیم شهر مشهد

از تجهیزات اتاق های هتل نسیم شرق مشهد می توان به اینترنت رایگان، تلویزیون صفحه تخت، یخچال، کمدف تخت، امکانات بهداشتی، آباژور، جالباسی، میز و صندلی، تلفن، آیینه دلاور، سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیتم تهویه مطبوع، حمام، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی و دیگر امکانات رفاهی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :
منابع :