هتل مدینه الرضا مشهد اتاق های بسیار شیک و زیبایی را طراحی کرده تا زائران امام هشتم در رفاه کامل باشند. از آنجایی که موقعیت مکانی این هتل 5 ستاره در مشهد به گونه ای است که نزدیک ترین هتل پنج ستاره به حرم مطهر رضوی به شمار می رود، تمامی اتاق ها حس و حال معنوی دارد. شما می توانید با اقامت در اتاق های این هتل، اقامتی لوکس و بی نظیر را در کمترین فاصله به بارگاه امام هشتم (ع) تجربه کنید.

با بیشترین تخفیف هتل مدینه الرضا شهر مشهد را رزرو کنید

اتاق های هتل مدینه الرضا مشهد بسیار متنوع می باشند که هر فردی با هر سلیقه و نیاز، می تواند اتاق مد نظر خود را در زمان رزرو تور مشهد انتخاب نماید. می توان گفت حدود 288 واحد اقامتی در 18 طبقه ساختمانی این هتل گنجانده شده اند که هر کدام به نوعی زیبایی را در حالت معنوی خود به چشم می کشند.

تنوع در اتاق های هتل مدینه الرضا مشهد

اتاق های هتل جذاب مدینه الرضا مشهد بسیار متنوع ایجاد شده اند. زائرین عزیز می توانند با انتخاب این هتل مشهد به عنوان مقصدی برای اقامت خود، بنا به هر سلیقه و نیازی اتاق مورد نظر خود را رزرو نمایند. واحد های اقامتی این هتل شامل اتاق های کانکت، اتاق های دو نفره مخصوص زوجین و ماه عسل، اتاق جانباز، سوئیت آپارتمان ها، سوئیت ها و مجموعه اتاق های عمومی می شوند.

اتاق های هتل مدینه الرضا مشهد از طراحی خاص و مجللی برخوردار می باشند. دکوراسیون زیبا به همراه چیدمان عالی، زیبایی این اتاق ها را دو چندان کرده است. بدون شک اقامت در این اتاق ها حسی دلنشین و فوق العاده را به شما هدیه می دهد و قطعا رضایتتان را جلب خواهد کرد.

اتاق های دو نفره مخصوص ماه عسل در هتل مدینه الرضا مشهد با تزئینات فوق العاده بهترین انتخاب برای زوجین می باشد. زوجین عزیزی که شهر مشهد را برای مقصد ماه عسل انتخاب کرده اند می توانند یک اقامت رویایی را در این اتاق ها سپری کنند. در رنگ بندی دکوراسیون این اتاق ها رنگ های قرمز و سفید به کار رفته است که با گل های خشک سرخ و شمع، تزئینات بی نظیری را به همراه دارند.

بهترین هتل های نزدیک حرم را نام ببرید؟

لازم به ذکر است در هتل مدینه الرضا مشهد اتاق هایی مخصوص به جانبازان و ناتوانان جسمی وجود دارد. این عزیزان می توانند با خیالی راحت و بدون هیچگونه کمبودی در این اتاق ها اقامتی فوق العاده را تجربه کنند. سوئیت های مخصوص جانبازان برای احترام به این جان برکفان و راحتی هرچه بیشتر آنان ایجاد شده است که از خصوصیات عالی این هتل مشهد محسوب می شود.

در اتاق های هتل مدینه الرضا چه نوع امکاناتی وجود دارد؟

در اتاق های هتل درجه یک مدینه الرضا مشهد امکاناتی ایده آل چه برای جانبازان و چه افراد عادی در نظر گرفته شده است. اکثر این اتاق ها مجهز به امکانات روتین می باشند اما در برخی اتاق ها با توجه به نوع سوئیت ها، امکانات بیشتری درون آن ها وجود دارد. به عنوان مثال همانطور که گفته شد در اتاق های جانبازان خدماتی علاوه بر امکانات اصلی به مهمانان ارائه می شود.

اتاق های هتل خاص مدینه الرضا مشهد مجهز به امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مبلمان راحتی، سیستم تهویه مطبوع، صبحانه، یخچال، حمام با تمامی ملزومات بهداشتی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، چای ساز، آباژور، روم سرویس و ... می باشند. همچنین میهمانان مقیم در این اتاق ها می توانند از خدمات مینی بار با پرداخت هزینه اضافه برخوردار شوند.