هتل سارینا مشهد با این که 4 ستاره است اما از اتاق هایی زیبا برخوردار است که از عوامل مهم برای جذب گردشگران به سمت این هتل مشهد می باشد. این اتاق ها از تنوع نسبتا بالایی برخوردار است که هر فردی با هر سلیقه و نیاز، می تواند اقدام به رزرو نماید. بدون شک امکانات رفاهی و نمای زیبای اتاق های این هتل راحتی و رضایت شما عزیزان را تضمین خواهد کرد.

رزرو آنی هتل سارینا مشهد

اتاق های هتل سارینا مشهد شامل 210 واحد اقامتی می شود که در 6 طبقه ساختمانی جای داده شده اند. شما می توانید پس از انتخاب این هتل مشهد به عنوان مقصدی برای اقامت در طول سفر به مشهد، هرکدام از واحد های اقامتی در این هتل را مطابق با سلیقه خود را انتخاب کنید.

رستوران هتل سارینا مشهد

اتاق های هتل سارینا مشهد می تواند بهترین انتخاب برای اقامت شما و عزیزانتان در شهر مشهد باشد. این اتاق ها شامل سوئیت های سینگل، اتاق های دبل، اتاق های توئین، اتاق های ترپیل، سوئیت های یک خوابه، دو خوابه و ... می شود. تمامی این اتاق ها با بهترین امکانات رفاهی مهیای پذیرایی از میهمانان شده است.

طراحی دکوراسیون و نمای اتاق های هتل سارینا مشهد

اتاق های هتل سارینا مشهد از نمایی فوق العاده و جذاب تشکیل شده اند. شما می توانید با انتخاب هرکدام از این اتاق ها در فضایی زیبا و شیک استراحت نمایید و در کنار خانواده و عزیزان لذت کافی را کسب کنید. دکوراسیون زیبا به همراه چیدمان عالی زیبایی فضای این اتاق ها را دو چندان کرده است.

امکانات هتل سارینا مشهد

اتاق های هتل سارینا مشهد اگرچه از فضای زیادی برخوردار نیستند، اما تمامی ویژگی های یک واحد اقامتی لوکس را در خود ایجاد کرده اند. البته سوئیت های یک خوابه و دو خوابه این هتل از وسعت زیاد تری نسبت به اتاق های استاندارد هتل برخوردار هستند که مناسب برای خانواده ها و یا جمعی از دوستان می باشد.

اتاق های هتل سارینا مشهد با طراحی زیبا تزئین شده است. تخت هایی با روکش سیاه سفید به همراه فرش های طرح دار در کنار آپاژور های زیبا، فضای این اتاق ها را جذاب تر می کند. پرده های اتاق ها به رنگ های خاکستری روشن می باشد که نقش موثری بر دلباز شدن نمای این واحد های اقامتی دارد.

سوئیت های هتل فوق العاده سارینا مشهد دارای میز و صندلی های بسیار شیک می باشد که برای نشیمن مهمانان تعبیه شده اند. اگر به همراه خانواده و عزیزان خود به زیارت بارگاه حرم مطهر رضوی سفر کرده اید می توانید با رزرو این اتاق ها در فضای شیک و زیبا خاطره ای دلنشین را از اقامت در طول سفر، به یادگار گذارید.

با هتل های نزدیک به اماکن مهم مشهد آشنا شوید

در اتاق های هتل سارینا مشهد چه امکاناتی وجود دارد؟

اتاق های هتل سارینا مشهد از نظر امکانات نیز بسیار مناسب برای یک اقامت راحت می باشد. مهمانان می توانند بدون هیچگونه نگرانی و یا نیازی در این اتاق ها اقامت داشته باشند. بدون شک با وجود امکانات رفاهی و خدمات دهی عالی در این اتاق ها با خشنودی و رضایت این هتل را ترک خواهید کرد.

در اتاق های هتل درجه یک سارینا مشهد امکاناتی نظیر سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایش و سرمایش، حمام با تمامی لوازم بهداشتی برای هر فرد مجزا، یخچال، تلویزیون صفحه تخت، آپاژور، مبلمان راحتی و ... وجود دارند. تمامی این امکانات با بهترین کیفیت برای رفاه شما عزیزان ایجاد شده اند.

هتل 4 ستاره سارینا با قیمتی عالی

سوئیت های های هتل سارینا در مشهد از نظر پاکیزگی بسیار عالی می باشد. خدمات نظافتی و بهداشتی پس از ترک مسافران در تمام اتاق ها انجام می شود. می توان گفت تمامی مهمانانی که تا کنون در این اتاق ها اقامت پیدا کرده بودند از نظافت و تمیزی داخل واحد های اقامتی هتل رضایت کامل را کسب کرده اند.

بیشتر بخوانید :
منابع :