اتاق های هتل ایران مشهد دارای ظاهر لوکس و تجهیزات مدرن است. این هتل البته که سه ستاره می باشد اما با هتل های 4 ستاره رقابت می کند. این کار زمانی ممکن است که از اتاق های مطلوبی برخودار باشد. هتل ایران برای کسب رضایت بیشتر گردشگران اتاق های دلباز و زیبایی را در اختیار میهمانان قرار می دهد.

رزرو آنلاین هتل ایران مشهد

اتاق های هتل ایران شهر مشهد در مجموع 164 عدد می باشند و در سال 1395 بازسازی شده اند. این عمل در بهبود روند فرآیند جذب گردشگرانی بیشتر مؤثر بوده و در بین هتل های 3 ستاره خوش نامی خود را در سر زبان ها انداخته است. جایگاه هتل ایران در جدول رتبه بندی این سطح هتلی مطلوب می باشد.

تجهیزات واحد های اقامتی هتل لاکچری ایران مشهد

اتاق های هتل ایران از تجهیزات متنوعی تشکیل شده که از این تجهیزات می توان به سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، مبلمان، میز و صندلی، کمد، تخت، آباژور، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان پر سرعت، آیینه دلاور، سرویس چای، تلفن، امکانات بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی اشاره کرد.

اتاق های هتل ایران مشهد چشم اندازهایی رو به خیابان اندرزگو دارد و متأسفانه از این هتل نمی توان حرم امام رضا (ع) را رؤیت کرد. چشم انداز هتل ایران با اینکه تنها خیابان دیده می شود باز هم اقامتی شیرین را برای گردشگران به ارمغان خواهد آورد. دیدن مغازه ها و هیاهو شهر می تواند برای برخی افراد جذاب باشد.

آنلاین هتل ایران مشهد را با تخفیف رزرو کنید

بیشتر بخوانید : رستوران هتل ایران مشهد

انواع اتاق های هتل ایران شهر مشهد

تنوع واحد های اقامتی هتل ایران در اتاق یک تخته با صبحانه، اتاق دوتخته دابل با صبحانه یا فولبورد، اتاق دو تخته توئین، اتاق سه تخته با صبحانه یا فولبورد، اتاق چهار تخته صبحانه یا فولبورد، آپارتمان دو خوابه چهار نفره با صبحانه یا فولبورد می باشد که هرکدام تجهیزات خاص خود را دارا هستند.

مقاله مرتبط : امکانات هتل ایران مشهد

قیمت سوئیت های هتل ایران مشهد

هتل ایران مشهد کلیه اتاق هایش را در اختیار سایت پرشین هتل قرار داده تا در بین عموم بیشتر شناخته شود. همچنین این سایت قیمت های مناسبی را با تخفیفات ویژه در نظر گرفته است. اینگونه اکثر افرادی که قصد سفر به مشهد مقدس را دارند می توانند با رجوع به سایت پرشین هتل اتاقی در این هتل رزرو نمایند.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :